logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » głośny kent

głośny kent

po pierwsze wie ktoś dlaczego kent 1.6 a taki mam w fieście jest taki głośny prawie każda fiesta jet takta głośna!?!?!?!?!? a na trasie to okropne a i jeszcze jedno jak długo jadę to jak zgasze silnik rozrusznik niedziałą musi ostygnąć 10 min po 30 min jedzie dlaczego ????

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-31 16:00:09 /


Przyczyn hałasów może być całe mnóstwo, i to wcale nie związane z faktem że masz Kenta. Chyba że chodzi o padający łańcuch rozrządu. :-) W pierwszej kolejności podejrzewałbym problemy z wydechem.

Z rozrusznikiem to coś bardzo dziwnego. Masz na myśli że w ogóle rozrusznik nawet nie drgnie przez 10-30 minut po zatrzymaniu, czy kręci tylko nie zapala?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-31 16:48:04 /


Masz rozruszniczek do regeneracji - pawdopodobnie zużyte tulejeczki i w związku z tym przebicie na stojan...
Pozdro...

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-31 18:04:22 /


wydech pewnie tak ale trzeba go kręcić mocno przy starcie aby niezgasł a rozrusznik kręci sę tzn słychac jak by chciał ale niemógl :) jest tylko łułułu i nic nieodpala trzeba poczekać 150 min i dipiero odpala z małym oporem :( a czasem to nie szczotki???

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-31 20:19:48 /


Zużyty akumulator, poluzowane albo zabrudzone kable doprowadzające prąd do rozrusznika, problemy z zapłonem, źle ustawiony gaźnik, zapchany filtr, brak oleju, silnik się zaciera... Sorry, nie znam się, dla mnie może być każda z tych przyczyn, a pewnie jeszcze mnóstwo innych na które nie wpadłem. Nic więcej nie jestem w stanie pomóc, może ktoś inny.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-01 15:28:14 /


no filtr może być zapchany no właściwie tak jest zapchany :) potem gaźnik pewnie tez źle wyregulowany akulumator moze być zużyty ale niemoże se silnik zacierać!!! :) ja sie niezgadzam!!!!! :PPP

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-01 18:20:20 /