logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Prośba o obejrzenie auta - Kraków

Prośba o obejrzenie auta - Kraków

Witam interesuje mnie taunus z tego ogłoszenia http://www.capri.pl/market/10820 ale,ze mieszkam we Wrocławiu i nie mam kiedy do Krakowa podjechac prosiłbym o pomoc. Obejrzenie mechaniki,o co z tym mostem chodzi i jak smiga. noi blacha, pdłoga. Wielie dzięki z gory.

pozdrawiam.

Simon_says (wFe) / 2007-01-17 07:29:04 /


A co tu ogladac za 1000?? :)

Mysza liil (EM) / 2007-01-17 07:57:42 /


Czy np dojedzie bez problemow do Wrcławia. I jeszcze potem pojezdzi chociaz do konca sesji/lutego. I ile jest do zrobienia bo nie ukrywam ze nie mam za wiele fuduszy na remonty, chociaz chłopaki wspieraja jak mogą.

Pzdr.

Simon_says (wFe) / 2007-01-17 10:41:21 /


witam
co do mostu jest to najwiekszy most jaki byl montowany w taunusie (sprawdzone na wszystkie sposoby) wiec mozesz smialo zakladac 2,8 i fajnie smigac,silnik 1,6 jest do niego zaslaby,ale jak sie zacznie bujac to na 2-ce 100 km/h leci (bardzo ekonomiczne w trasie powrotnej do Wroclawia;) ,zewnetrzne blachy sa w stanie db+ to co przedstawiaja fotki w ogloszeniu nie uleglo zmianie poza zmytym blotem;)
podloga wytrzyma jeszcze zime,wiosne,lato-i dalej gwarancji niedam;)-trzyma sie .

mechanicznie-o silniku juz pisalem w ogloszeniu,nowe klocki,amortyzatory przednie ,galki ,
brak tapicerek drzwi(drewna są) niestety spuzniłem sie i fajfus sprzedał.
z ciekawostek - podbiłem przegląd i czekam na Michała z Warszawy z ktorym jestem umówiony na sobote (i pewnie taunus trafi w porządane rece)
pzdr.

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 20:57:34 /


witam
Mysza nie tysiąc;)
pzdr.

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 20:59:40 /