logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » witam sie:)

witam sie:)

witam jestem tutaj nowy,ale mam zamiar szybko sie wiele nauczyc:) niestety nie posiadam forda capry:) ale zakupiłem przypadkiem starego w idealnym stanie dziobaka .auto znalazłem przypadkiem i nic o nim nie wiedziałem i nadal mało wiem .samochodzik jest w idealnym stanie i jest cały orginalny z tym ze musze robic hamulce bo autko od bardzo dawna było na kołkach :) pod kołderka i w aucie jest brak silnika.ale reszta to igła :).
na dzien dzisiejszy wiem tylko ze chce włozyc jakąs duza fałeczke pewnie 2,8 :)
jak ktos ma ochote lub jakiech checi w pomocy przy tym aucie to z góry dziekuje bo uczyc sie musze wiele.
a interesuje mnie wiele zeczy co z czym i do czego do tego auta.

oto moje gg 6653295

z góry dziekuje za jakies info i pomoc przy samochodzie.

aha i szukam ludzi z warminsko mazurkskiego itp ja jestem z ełku

skroban Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-21 19:14:31 /


Witamy, ale nie Capry tylko Capri :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-21 19:17:09 /


No siemka :) W takim razie dobrze trafiłeś bo tu jest idealne miejsce do korepetycji z przedmiotu "Ford". A skoro masz już kultowe autko to WITAJ W RODZINIE i dobrze się nim opiekuj :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-21 19:29:56 /


Witam, postaraj sie jak najszybciej zrobić stronke samochodu, chętnie lookne fotki nowego dziobaka na capri.pl:)

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-21 19:42:02 /


Hehe witam kolege z warm-maz:D fejnie że nas coraz więcej! Pozdrawiam i opiekuj się dziobaczkiem:D

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-21 19:44:52 /


hehe przepraszam capri i widzisz musze duzo sie nauczyc:)

skroban Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-21 20:15:26 /