logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » przewody do kolektora EFI

przewody do kolektora EFI

witam
czy ma któs moze jakies rysunek jak podpiać przewody do kolektora 2,0EFI?

Michał T Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-22 12:09:04 /