logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » naprawa lusterek

naprawa lusterek

Cześć!

Na mojej drodze usprawniania Capri natrafiłem na zakład zajmujący się produkcją wkładów do lusterek oraz naprawą tychże. Trafiłem do starego warsztatu na warszawskiej Pradze (okolice ronda Żaba) i zostałem fachowo obsłużony w 20 minut.
Przyjechałem po to, aby pan mi fachowo wkleił posiadane przeze mnie lustro w prawym lusterku a skończyło się na tym, że mam dwa nowe sferyczne lusterka, które dają istotnie większe pole widzenia, aniżeli oryginalne płaskie.
Całość trwała chwilę - 20 minut a za wkład lusterka zapłaciłem 30zł.

Obok kilka starych warsztatów samochodowych w starym stylu, w tym specjalizujący się w starych Alfach, są też zabudowania pokolejowe, mocno nadszarpnięte zębem czasu. Ogólnie klimacik fest! :-)
Jak się przyjedzie starym Fordem to od razu zbiera się kilku cmokających oglądaczy.

Myślę, że warto trzymać takie namiary, więc jeśli ktoś ma problem ze swoim lusterkiem i chciałby mieć śliczne-nowe lustro, niech się kontaktuje.
Albo niech da znać, to pomogę z ogarnięciem tematu wysyłkowo.

namiary:
Lusterka samochodowe
Produkcja i naprawa zwierciadeł
Metalizacja próżniowa (tylko zwierciadła, zapomnijcie o reflektorach)
inż Jerzy inż Andrzej Jabłonowscy
03-509 Warszawa, ul. Świdnicka 4c
tel. 22 678 51 70

tylko gotówka !!

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-15 17:47:47 /


Skoro tylko gotówka, to wzbudza moje zaufanie :)

Mysza liil (EM) / 2021-10-16 07:49:52 /


Naprawić te z grzałką do granady to by było coś ? Pewnie sie nie da ?

Kilgore / 2021-10-17 23:40:08 /


Dzwoń. Pytaj.
Po to wrzuciłem tu namiary.

Bartłomiej Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-18 12:25:33 /


Byłem, całkiem nieźli są.

Trefl Dokładna lokalizacja na mapie / 2021-10-18 15:22:37 /