logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Zabezpieczenie lakieru podczas składania

Zabezpieczenie lakieru podczas składania

Pytanie do osób doświadczonych w tym temacie.
Najlepsze i niezastąpione opcje znam z internetów, jednak wolę realne opinie.

Otóż. Auto świeżo pomalowane, będzie składane niebawem w nie do końca optymalnych warunkach. Będzie narażone na porysowanie i obicia lakieru.

Czy są jakieś folie, pokrowce itp które nie są inwazyjne na lakier, a przy okazji skutecznie chroniące świeży lakier przed uszkodzeniami?


Co takiego jak w tym odcinku https://youtu.be/F-_FhDPMQc4

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-21 14:48:10 /


Ja oklejałem. Chuder się ze mną podzielił folią, więc jego pytaj o ewentualne szczegóły co to za folia, ja nie dociekałem. Mam tylko zdjęcie etykietki z pudełka po folii.

Jak w niekórych miejscach została przyklejona zbyt długo, to trochę kleju zostało na karoserii, ale zmył się benzyną bez problemu.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-21 14:59:06 /


Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-21 15:00:16 /


myślę, że nic nowego w tym temacie nie odkryjesz - albo taka folia albo włóknina jak w abcarze.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-21 15:21:21 /


Oklejanie folią albo papierem płaszczyzn, na krawędziach taśma malarska.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-21 16:26:40 /


I galoty bez ćwieków, nitów i zamków. Do składania tylko dred.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-21 16:39:04 /


Dres :D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-21 16:39:26 /


ja juz się naskładałem:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-21 17:11:54 /


Tylko tak jak MK pisze, to nie jest dobre na dlugotrwale zabezpieczenie tydzień-dwa, ok. Pare miesiecy i wiecej sie naszarpiesz zeby to zdjac bez uszkodzenia lakieru.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-10-21 23:17:19 /