logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » hamulce » przewody hamulcowa Capri III

przewody hamulcowa Capri III

Mam nastepujacy problem, zmieniam most w Capriku i zauwazyłem ze cieknie mi ten miedziany przewód hamulcowy, chiałbym jak najszybciej złozyc ten most i włozyc go do samochodu, moja pytanie jest nastepójace, od czego pasuje taki przewód hamulcowy, bo od capri to raczej ciezko bedzie dostac, i gdzie ewwentualnie mam szukac takiego przewodu, moze da sie go dorobic, dodam jeszce ze to jest ten przewód który idze wzdłoż mostu od jednego cylinderka do drógiego. Koledzy pomózcie bo musze szybko złozyc samochód bo musze garaz zwolnic do soboty !.

Rako Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-07 13:09:20 /


Proponuje dorobic , w okolicach warszawy jest miejsce ze robia takie przewody.

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-07 13:13:44 /


U nas dorabiaja to w sklepie motoryzacyjnym

Mysza liil (EM) / 2007-02-07 13:21:23 /


Od biedy, jak chcesz wydać trochę WIĘCEJ kasy to możesz się kontaktować z osobami sprzedającymi nowe i używane części na capri.pl. Bez reklamy ;)
Ale nie powinno być problemu z kupnem - to po prostu przewody.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-07 13:25:43 /


Ok dzieki, własnie mi sie wydawało ze powinni to jakos dorobic w sklepie motoryzacyjnym, jeszcze raz dzieki jade poszukac, moze sie uda.

Rako Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-07 13:39:45 /


W sklepach motoryzacyjnych ze wszystkimi pierdulkami maja wszystkie dlugosci jakie tylko chcesz z dokladnoscia 10 cm juz zarobine. Koszt to chyba zeta za 10 cm.
Pozdr

fireone / 2007-02-07 13:45:22 /


Przewód takowy kupisz w OldtimerCentrum.pl , więc problemu nie ma... oczywiści możesz również dorobić. Ale polecam te z OC.pl - chyba nawet taniej wychodzi niż dorobić. Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-07 13:57:42 /


Tak jak zostało napisane, przeważnie każdą dłukość sobie dokupisz w byle auto-moto i uformujesz jak chcesz.

Tylko pamiętaj o gwincie na końcówkach, żebyś przez przypadek 1.25 do fiaciora nie nabył.

Capri ma jak większość aut z europy 1.1

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-07 14:38:19 /


Eeee problemu nie ma najmniejszego-ja niedawno kupiłem cały zestaw miedziaków na Capri:D Właśnie od osób sprzedajacych nowe i używane:D części do starych Fordów:D

Pozdr

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-07 15:03:24 /


Ok jest dokładnie tak jak mówicie, nie ma problemu z dorobieniem ani dostaniem, nawet u mnie na lubelszczyznie :-), teraz mam jeszce jedno pytanie bede zalewał dyfer swierzym olejem i nie wiem na jaki sie zdecydowac, czy ten orginalny fordowski za cos koło 29 PLN , czy moze cos innego jakies półsyntetyki 75W90 czy moze syntetyczne 75(80)W90 wiem ze to juz był wiele razy wałkowane ale jakos nie moge sie zdecydowac, bo w sumie nie wiem czy zalac orginał czy moze jest jakis olej który bedzie lepszy do tego mostu. Dzieki za wyrozumiałosc.

Rako Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-07 16:02:30 /


jak potrzebujesz to przyjedź ze starym na wzór a Ci dorobie od ręki

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-07 16:41:38 /


Firma "CARIX" ma takowe przewody od 10cm w górę.
pozdro....

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-07 17:58:06 /


http://www.carix.pl/site/index.html

dzida .M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-07 18:01:12 /


Rako co to ma znaczyc "nawet u mnie na lubelszczyznie" :/

bylo sie odezwac to powiedzial bym Ci gdzie jest firma co zalmuje sie tylko i wylacznie przewodami hamulcowymi , i prawie wszystkie sklepy motoryzacyjne (gorka) sie tam zaopatruja , ja tam kupowalem wszystkie do siebie

lecz po jeden miedziany to i w Swidniku znajdziesz w pierwszym lepszym sklepie , oczywiscie majac wymiar

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-08 09:16:59 /


Spoko wojdat dałem rade, człowiek wie gdzie szukac ale nie pamieta, bo z ta pamiecia to juz lipa jest , lecytynke chyba zaczne brac. Juz wszystko zakupiłem dzisiaj albo jutro złoze do kupy i bedzie smigało az miło ;-) Dzieki wszystkim za odpowiedzi na moje pytania.

Rako Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-08 15:17:40 /