logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Potrzebuję pilnie schematu całej instalacji Scorpio mk1 Ghia

Potrzebuję pilnie schematu całej instalacji Scorpio mk1 Ghia

Jak w temacie. Potrzebny mi schemacik ponieważ przekładam wnętrzności i napęd Scorpio do Granady i muszę trochę instalację odchudzić, przerobić a nie chciał bym wyciąć czegoś ważnego. W sumie silnika schemat mam (2,9 efi) ale jak ktoś ma całość z wnętrzem to jeszcze lepiej. Z góry dziękuję za jakieś informację lub namiary na stronki Pozdrawiam Nuras!

Nuras Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-08 19:19:03 /


Mam zeskanowanego Haynesa do Scorpio (angielskiego, zwanego tam Granada). Skompresowana całość zajmuje 14 MB, same schematy rozkompresowane to ok. 1,3 MB. Krąży to po sieci, jeśli jeszcze nie znalazłeś, to wal na priva. Chyba to jest Scorpio Mk1, ale głowy za to nie dam, bo nie ma okładki, a nie mam czasu przeglądać całości. Na pewno nie jest to nasza stara poczciwa Granada, bo silniki za nowe.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-19 21:28:47 /


http://www.carsoft.ru/avtorepair/sierra_el.html

Miłej lektury. :)

Wąsio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-19 22:11:56 /


Haaaa, Wąsio genialna lektura!!!

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-29 12:11:02 /


ze scorpio do granady?? troche krok wstecz:)

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-02-29 18:55:28 /


no wiesz, cossi na granadzianej wiązce słabo kręci;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-02-29 22:59:01 /