logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Lusterko wsteczne

Lusterko wsteczne

Tak w skrócie w czasie jazdy nagle urwało mi się lusterko....
Po sprawdzeniu okazało się że się poprostu ułamało na szyjce i część została w środku a reszte załatwiła grawitacja.
Pomóżcie jak zdemontować to w podsufitce żeby nie połamać i no nie wiem może to się ta zespawać się zobaczy , a tymczasem może ktoś ma takie pasujące lusterko z epoki ??

Tweed / 2021-12-12 11:34:46 /


Jak Ty byś żył bez internetu? Pierwsze co bym zrobił to spróbował delikatnie podważyć małym śrubokrętem okolice..... Przypuszczam, że szybciej byś to zdemontował niż napisał watek na forum....

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-12-12 11:52:01 /


Podważasz delikatnie zaślepkę w kształcie litery U, a pod tym masz śrubkę która wystarczy, że poluzujesz i ta mala kulka od nóżki lusterka wyjdzie

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2021-12-12 11:53:39 /


Wzion i zdioblił! Dać takiemu starego forda! :P

mishq (Mateusz G.) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-12-12 13:18:04 /


Dzieki , pytam bo już mi się zdarzyło że coś tam próbowałem sam dojść co i jak i połamalem...
Tu jest na widoku i by raziło oczy jakbym zepsuł.

Tweed / 2021-12-12 13:59:32 /


Yyy wajcha od ASB czy to automat z OHCem tam siedzi ?
Gdyby nie miał internetu to by dzwonił po ludziach , dzięki temu nie połamałem w swoim życiu już kilka rzeczy w Fordzie :) a raz nie zadzwoniłem i dwie deski poszły na śmietnik:P

Maross / 2021-12-12 15:21:52 /


Oryginalna galka biegów się rozpadła a już gwint itp bylo klejone od środka , mnie się zawsze podobało ramie to wygięte z T-gripem HURSTA , za ramie narazie mnie nie stać tysiaka na oryginał a biegi Tgripem wrzuca się agresywnie i z wielka przyjemnością :D

Tweed / 2021-12-12 15:40:46 /


popieram Tweeda w kwestii T gripa- biegi wrzuca się fantastycznie,
nie wiem tylko dlaczego każdy pyta czy to automat...

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2021-12-13 09:14:58 /