logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Byl czas na zale, ale jest i czas na to by sie pochwalic :)

Byl czas na zale, ale jest i czas na to by sie pochwalic :)

Po wydarzeniach z Warszawka na otarcie lez wpadl mi w rece za przyslowiowa skrzynke flaszek.... Capri mk I 70' 2.3V6 :).
Wlasnie go scholowalismy z Szajba spod ruskiej granicy, w sniezyce.
W akcji poprzednikow zaginely gdzies pasy bezp., tylne lampy i cala deska rozdzielcza :(
Stan jak na zdjeciach (dla ciekawskich przedni zderzak w srodku :)), poza tym stan salonowy ;)
pozdro
P.S.1 moze i na poludniu macie cala kopalnie jedynek, ale i u nas jak widac wykopaliska sa skuteczne ;)
sorry za brak polskich liter, ale nie ma tu takich (jestem gosciem na tym kompie:))
P.S.2 co Wy tu wypisujecie na forum?! nie bylo mnie od wtorku i teraz mam do przeczytania 590 pyt./odp. :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-06 18:24:26 /


Czy te okragle lampy to wersja WRC? :) Jak dla mnie bomba!

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-06 18:27:33 /


rany Julek...

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-06 18:30:02 /


... jest piękny

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-06 18:31:32 /


Ano jest piekny, a najpiekniejsze jest to, ze kolejna jedynka powroci z krainy wiecznych autostrad :))))

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-06 18:34:22 /


...yyyyy...... przynajmniej lakieru nie trzeba zdejmować ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-06 18:36:19 /


hehe
jest ekstra
tylko niezla ukladanka
resztki deski chyba sa przed liftingiem
tylne swiatla, a raczej otwory po liftingu
rocznik piszesz 70
silnik 2.3 powinien miec maske z garbem, a ma plaska
przy swiatlach widac resztki kierunkowskazow wiec to tez przemawia za 70

ale jest super, gratulacje

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-06 18:49:53 /


no no Krarolu rzeczywiscie masz sie czym pochwalic:)) piekna bestia:) Pozdro i milej zabawy:)))

jagoolmk2 / 2003-04-06 18:57:32 /


No gratulacje ;-) no to kolejny powód bym sie zajał remontem mojej MK1 V4 1500 jeśli w Dulmen dostane brakujęce reparaturki to w maju ruszam z kopyta

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-06 19:45:15 /


no ładne cacko...
lakier kameleon?:)

Hoover 3M / 2003-04-06 21:35:35 /


Spoko zajawa tylko nie zapomnij o Warszawce bo Cie nie bede lubjal jak ...
Ona sobie zasluzyla :-)
NARRA

Q_Back / 2003-04-07 03:46:23 /


spoko, Wawka też wróci do żywych, tylko musi teraz poczekać ;)
Ta jedynka faktycznie jest 1.3l przedliftingowa, przednie reflektory fso, kierunków brak, tylne lampy - brak (były chyba od Lady- ktoś wstawił blachę podobną do poliftingowej ;))
Prawdopodobnie na warsztat pójdzie dopiero po skończeniu pierwszej jedynki i Warszawek.
Do tego czasu muszę znaleźć tylne lampki, przednie kierunki (lampy już mam :)), kły na przedni zderzak oraz kompletną deskę rozdzielczą bez zegarów (te odzyskałem, a i właściciel się zarzeka, że i deskę znajdzie, ale jakoś mu nie wierzę ;))

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-07 09:40:21 /


tak patrzę na tą jedyneczkę i dochodzę do wniosku, że z moim Taunim jeszcze nie było tak źle pomimo tego że zaczynałem już wątpić czy kiedykolwiek wyjedzie (o własnych siłach) na ulice :-)
ale dzieki Tobie Karolu wstąpiła we mnie wiara :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-07 09:52:34 /


Powiem tak ja bym go na tych lampach z przodu zastowił,,, pięknie wygląda tak troszkę jak camaro...ładnie

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-07 11:01:57 /


Zajebisty dezel:) takie są najlepsze. Po fotelach też można poznać że to przed liftingiem. Lakier jest super;P, i masz zderzaki mało pogięte. Spox.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-07 12:31:49 /


Nawet tak wybrakowany wygląda nawet całkiem , całkiem gangstersko.
Będziesz miał co układać - prawie jak takie większe puzle. Chętnie bym ci coś dał, napisz na maila co ci brakuje może coś z tego będę miał i będzie pasowało z MKIII.

Albi_Poznan / 2003-04-07 12:54:14 /


ale laier to ja bym kurna zostawił taki jaki jest !! I woził resztki słomy w środku poupychane tu i tam :D

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-07 13:02:44 /


a myślisz, że słomy tam nie ma? ;)
Dzięki Gościu za chęci, problem w jedynkach polega niestety (albo stety ;)), że z oblachowania i wykończenia (w ogóle cały image) różni się zbyt mocno od trójki (pasy chyba ma Szajba :)). Mechanika to no problem bo ogólnodostępna :)
Oprócz braków co opisałem, to znaczki i literki padły łupem czasu i złodziei, no może jeszcze brak 1 chromowanej "kieszonki" na klameczkę wewnątrz na tapicerce - więcej drobiazgów pewnie wylezie dopiero przy remoncie.
A! no i zegarek! wstawiono w jego miejsce czujnik temp. oleju - brak :(
Ale nikt kółek nie chwali! Oryginalne! Mało już ich widziałem ;)
pozdro
P.S. Bębenki w zamkach zewnętrznych są zmasakrowane, czy pasują od nowszych, jesli nie to czy może nawet ktoś ma niechcąco u siebie do mkI? ;)
Jeśli pasują od nowszych to nie będę musiał daleko szukać :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-07 15:49:16 /


Skoro nikt nie chwalił kułek to bede pirwszy : no wiec - są super , nie wyobrażam sobie MK1 na innych felgach , jeszcze jak by były w chromie to już zupełnie : cud miód i orzeszki!!

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-07 16:09:02 /


a miałem takie sobie do Mk II kyupić :) ,ale kolo co sprzedaje sie spuźnił i (za długo na emila odpisywał) i dupa :(
arginalne oddałen do renowacji ... .

ps.zebym wiedział że znowu śnieg spadnie to bm sie tak nie spieszył ... :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-07 16:17:45 /


fajnie fajny fc mnie tez juz choroba coraz bardziej dopada juz mysle o kupnie nastepnego do rematu

Michal FAZI / 2003-04-07 19:05:24 /


Karól? I wy cholowaliście to auto taki kawał?
To szaleństwo!

woz Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-08 13:52:50 /


Chyba szajbustwo :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-08 19:35:48 /


Ale widze ze na tych felgach - Bo felgi jeszcze do usttrzelenia jest jeszcze cos ;-)
I to sie liczy
Czy caly komplet ?
NARRA 4 ALL U theR

Q_Back / 2003-04-09 09:01:38 /


Co tam felgi, takich felg jest jeszcze masa, ale dekielki te w środku!!! To jest dopiero trudno znaleść!!

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-09 14:30:42 /


BINGO Dekielki! KAROL jak bys chcial byc moim najlepszym qmplem to te dekielki - bo mam krzyze i braquje mi 3 sztuk :-P
NARRA

Q_Back / 2003-04-09 15:17:42 /


No i jak juz mam sie popodlizywac :-) To dodam, ze widze oryginalny brak lusterka prawego
nie bedzie trzeba kombinowac pary :-P i tylko takie nakladane na "framuge" z CPNu styknie
NARRA

Q_Back / 2003-04-09 15:23:43 /


hmm... to widze ze sporo fordow ma fele krzyze z dekielkami. u mnie tez sa z kucykiem w srodku.

Kriss_MustangII / 2003-04-09 17:49:37 /


Ludzie gdzie wy znajdujecie te Capriki za "flaszke" ja tez tak chce!!!!!!!!
dajcie mi jakis namiar na takiego to go przygarnę, ale gdzies na poludniu Polski... Pliiiisssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za informacje stawiam druga "flaszke"!!!!!

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-09 18:58:56 /


KAROL pozwól że skorzystam z twojego wątku i też się pochwalę :)
Kupiłem Granadę !
Jak wychodzę na podwórko i patrzę ile ona miejsca zajmóje
to mi się gęba sama cieszy :)
Ale capri i tak jest ładniejsze, może kiedyś...

Pozdro

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-09 22:54:27 /


Spoko, Grandzia też jest ok. szczególnie jeśli stara kombi ;)
Oczywiście, że hol był szajbusowy - Szajba jest profesjonalistą - sama przyjemność nawet w śnieżycę:)
A wózek nie był za flaszkę, tylko za taką większą skrzyneczkę ...jakieś 25 - swoją drogą, ciekawe czy właściciel już otrzeźwiał ;)
Dekielków z kół nie oddam za żadne skarby ;P, a lusterek to fakt zapomniałem: też nie ma oryginalnych, te z lewej przy 20 km/h się składa :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-10 07:16:25 /


No fajny tylko sporo roboty. Życze wytrwalosci i oczekiwanych efektow. PS. Namierzylem dzisiaj MK2, 1974r, gosc kupil go w 82. Kolor zolty, 1300ccm, dach w skaju, tapicerka skaj+welur- czarne, ok, (gosciu nie pali fajek), pare brutalnych przerobek - przednie lampy, chlodnica, pompa i serwo oraz pare innych gadzetow made by FSO, tylne lampy oryginal z chromowanymi obwodkami. Korozja ukryta pod domowuymi zaprawkami. Jak wszystko dobrze pojdzie to za tydzien zabieram. Panowie! Mam mieszane uczucia. Z jednej strony piekna bryczka, ale duzo roboty, panna juz mnie goni zebym dal sobie z tym spokoj. Co radzicie? Brac czy nie???

Mysza liil (EM) / 2003-04-10 21:31:36 /


Moseman skoro zadajesz takie pytanie tutaj na tej stronce to chyba wyrok juz zapadł, i nasze zdanie żeby brać to tylko czysta formalność :)

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-10 21:36:42 /


Crapi popieram w 100% jaki pa[ by niebyB bedziesz sie cieszyl ze go uratowalej tego jednego jedynego i to Twojego:))) Pozdro i powodzenia
Ps:.. a Kobieta jak kocha to zrozumie i wybaczy chlopiecy instynkt...:))

jagoolmk2 / 2003-04-10 22:05:13 /


kobiety niestety (z nielicznymi wyjatkami) doceniaja to dopiero gdy samochod jest odpicowany i wszyscy wybauszaja na niego oczy, ale co tam taki nasz los
powiem w skrocie:
braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac!

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-10 22:10:13 /


Byle by się nie skończyło tak jak u mnie :( Życzę powodzenia, cierpliwej kobiety, silnych nerwów, wytrwałości w odbudowie i duuuuuuuuużego wora z kasą :)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-10 22:12:29 /


Ja tez mam, ja tez mam! (Capri) Tylko nie wiem czy zale minely czy sie dopiero zaczna jak ol many pojdzie w remoncik ;-) Zajrzyjcie tutaj : http://www.capri.pl/services/page.php?id=3e9b11b3d6be5

Mysza liil (EM) / 2003-04-14 22:12:26 /


właśnie aktywuję stronkę, więc temat na forum jakby już jest nie na miejscu ;)
Nowe uwagi i wnioski proszę wpisywać tam: http://www.capri.pl/services/page.php?id=3ea51ac72f5a1

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-22 13:22:46 /