logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Bagnet w sierra zwykłym i DOHC

Bagnet w sierra zwykłym i DOHC

Mam pytanie teoretyczne. W zwyklej Scierce z tego co wiem bagnet od oleju jest (stojac przed maska) po prawej stronie przy ostatnim cylindrze(liczac od przodu) gdzies zaraz przy sciance dzialowej. A jak jest w 2.0 DOHC? Czy w innych scierkach byly gdzie indziej tak ze trudno je znalezc? Jesli tak to gdize? Moze pytanie banalne dla niektorych ale dla mnie odpowiedz jest dosc wazna.:) Jutro stane przed jakas scierka i jak nie znajde tego to skrzynka browca nie moja..(podobno tak ukryty jest). Wiec jak widizcie sprawa jest powazna :)

pozdrawiam
micubussi

micu_ GOP / 2007-02-18 20:15:49 /


hehe no ciekawostka, jedna z pierwszych rzeczy w dohcu (przynajmniej moim) ktora rzuca się w oczy po otwarciu maski to jest właśnie bagnet, kolor ma żarówiasto żółty (dokładnie taki sam jak korek wlewu oleju) i jest w podobnym miejscu co w zwykłym ohc.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-18 20:24:59 /


Kurcze to juz sam nie wiem. Przeciez koles by nie robil zakladu jakby nie byl pewien ze jest go trudno znalezc :| No ale skoro tak mowisz:> A tam gdzie go opisalem to jest pod czyms schowany czy na wierzchu? (wogole dobrze opisalem miejsce gdzie byc powienien? )

dziekuje i pozdrawiam
micubussi

micu_ GOP / 2007-02-18 22:55:36 /


Mam pytanie do znających się na rzeczy: czy w DOHC-u występował kiedykolwiek, gdziekolwiek bagnet z czujnikiem poziomu oleju tak jak w Granadach?

PS do moderatorów - prośba o poprawkę literówki w tytule watku :)

Konar / 2009-10-14 20:35:16 /