logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Uszczelka pod głowice 2.0 V6

Uszczelka pod głowice 2.0 V6

Wiec krótkie zapytanie....czy ktos ma doswiadczenie jakiej firmy kupowac uszczelke bo juz mi troche obrzydlo...wymienianie co pol roku...wiem ze orginaly sa dobre i drogie ale czy warte tej ceny ????

Pozdrawiam

MALISh / 2007-02-19 16:33:10 /


a jakiej firmy uzywales do tej pory uszczelki??

nastepnie jaki jest objaw ze odrazu stawiasz ze jest to wina uszczelki głlowicy

czy glowica byla planowana i sprawdzana szczelnosc na pekniecia??

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-19 19:48:03 /


Wiec zaczne od tego :
mam zdolnosci zajezdzajace fury...

teraz jest problem...ze po 2 miesiacach od generalki wycieka mi lekko olej z pod glowicy i wiem ze to wina ty standartowych uszczelek

....no uzywam mizernych (tandety lipy)ze tak powiem po prostu chce sie dowiedziec jakie zakupic nastepnym razem zeby wytrzymalo troche...jestem na poziomie nauki...mam dobrego nauczyciela jednak ten nie do konca zna sie na markach i takich tam ...wiec ja nadrabiam straty ...dlatego pytam ...kto pyta nie blądzi.....

pozdrowienia

MALISh / 2007-02-19 22:08:58 /


jak olej wycieka z pod glwicy to nie koniecznie jest uszczelka moze to byc peknieta glowica i gdzies olej podcieka lub nawet krzywy dekiel zaworow i olej splywa po glwicy do powoduje taka sytuacje

jak chcesz uzywac to z dobrych w dobrej cenie to glaser, pozniej viktor reinz, motorcraft, erlinga nie plecam poniewaz czesto jest drozszy od orginalu a wcale nie jest lepszy. W orginale montowano uszczelki z grupy producenckiej DANA ktorej czlonkami sa glaser i victor reinz. Tak wiecpolecam sprawdzic dokladnie jeszcze raz

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-19 22:44:20 /


Dzieki bardzo własnie o to mi chodzilo ;D a blok sprawdze dokladnie jak by co mam jeszcze jeden ktory na 100% jest sprawny...

pozdrawiam

MALISh / 2007-02-20 09:11:29 /


na 99% cieknie z miejsca łączenia kolektora ssącego z głowicą i blokiem. i pytanie - czy dokręcałeś głowicę na gorąco?
http://www.capri.pl/forum/133674#134416

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-20 15:43:31 /


lekki wyciek widniej na jednej z glowic w tylnim lewym rogu i nie dokrecalem glowicy na goraco...a to zle czy dobrze

MALISh / 2007-02-20 16:28:47 /


witam
granadziarz dobrze gada,wymieniałem uszczelki glowic w kazdym aucie jakie kupowałem(oprucz dohc-a od xr-ki) i po dokreceniu na goraco(uzywałem roznych uszczelek) nie zdazyl sie niewypal
pzdr

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-20 19:01:43 /