logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » 100 lat Forda - Darmowy przeglad??

100 lat Forda - Darmowy przeglad??

W radio leci reklama ze na 100 lat Forda, salony organizuja akcje przegladania "naszych" Fordow!
reklamuja, ze przeglad odbywa sie gratis, wiem ze na Capri, czy Mustangach, to sie nie znaja, ale darmowy przeglad, na specjalistyczym sprzecie by sie przydal (chyba) kazdemu

Jesli nie ma jakis dodatkowych konsekwencji z tego, ze sie na przeglad przyjedzie moze warto!

moze ktos zna jakies szczegoly?

Krzypek / 2003-04-07 18:01:20 /


hehe
ciekawe co by powiedzieli gdybym przywiozl na lawecie jeden z wrakow Capri na przeglad :)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-07 18:10:31 /


Byłem na takim przeglądzie ale orgaznizował go w Poznaniu pewien diler FORD- dostajesz pełną dokumentację m. innym : sprawność spryskiwaczy
tych punktów co sprawdzają jest bardzo dużo żeby nie skłamać to chyba około 35 - warto skorzystać. Mam na piśnie co musiałem wymieić lub naprawić, a zabawy było co nie miara bo chętnych na taki przegląd było dużo a tu nagle podjeżdza Gość 24 letnim Fordem - zdziwienie pełne. Mam starter samochód wiechał do kanału ale jak już miał wyjechać to był problem nawet kierownik serwisu miał kłopot odpalić POTWORA dopuki nie powiadomiłem iż przez kluczyk nic nie zdziałają. Polecam.

Albi_Poznan / 2003-04-07 18:19:33 /


A wiesz może do kiedy chyba nie robią tego do końca roku - napisz abyśmy mogli skorzystać z tej promocji.

Albi_Poznan / 2003-04-07 18:21:39 /


czy ktos wie gdzie w warszawie mozna sobie taki przeglad fundnac

Michal FAZI / 2003-04-07 18:43:17 /


i gdzie w katowicach? :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-07 20:17:07 /


Wiec tak infolinia do Forda jak byscie sie chcieli czegos sie dowiedziec 0 800 50 60 70
Jesli chodzi o 100lice to napewno:

Ursyn Car Romera 14 tel 644 75 75
Auto Plaaza Popularna 70 tel 863 27 00
sa jescze trzy inne oddzialy

Impreza jeste darmowa obejmuje jazde, przeglad na zewnatrz, wewnatrz, pod maska, pod podwoziem

Mysle ze trzeba koniecznie to zaliczyc bo wlg tego co sie dowiedzialem jest 100% FREE
NARRA

Q_Back / 2003-04-08 08:26:23 /


tzw. "PRZEGLĄD WIOSENNY",
czas trwania: ok 1 godziny,
okres przeglądów: do 9 maja....

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-08 09:14:32 /


Dla wszystkich chętnych ze Szczecina i okolic. Bezpłatne przeglądy organizuje " Bemo Motors" przy ul. Pomorskiej 115. Tel. do nich to 432-64-12. Można zadzwonic i sie ugadać. Ja juz to zrobiłem. Jak będe po wszystkim to dam znac jak było. A facet na infolinii Forda był w niezłym szoku jak sie dowiedzaił, ze o całej tej akcji dowiedziałem sie z www.capri.pl.

harnaś / 2003-04-08 12:22:18 /


ja juz sie umuwiłem na jutro , w warszawie na ulicy Sokratesa 11a ,ale z granadą bo capri narazie nie chce odpalić :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-08 16:57:36 /


ja na czrartwczek w Gdańsku na CZARNYM DWORZE jak ktos che tel to na maila

Hoover 3M / 2003-04-08 18:48:27 /


Byłem dzis sprawdzic w OMC Motors na Trasie Toruńskiej. Nie ma problemu. Przyjma wszystkie modele Forda, bardzo sa ciekawi jak się sprawuja Oldtimery:))

pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-08 21:45:49 /


Bylem wczoraj na przegladzie .... Ladnie sie rano umoowilem na 16:30
Przybylem punktualnie przy okienku byla kolejka po 15 minutach przyszedl pan poprosil o dowood spisal wszystko z adresem itd. Zaczelo sie od jazdy ktoora pan wykonal w sposoob ...
Wsiadl nie poprawil lusterek fotela hmmmm trudno ale jak sie wyjezdza na miasto czyims autem ktoore ma 32 lata to ... NO COMENTS
Pan zapial dziarsko 4 bieg nie wyczul wiec poprawil mocniej odwroocil glowe i chce cofac
-Oki nie kazdy ma 4 biegowa skrzynie (Jednak osobiscie mysle ze jak ktos rano dostaje info ze przyjedzie Cortina Mk 3 to by sie o motor moogl zappytac i co ...)
nie jestem przejazdzki w stanie opisac w drodze powrotnej ja zmienialem biegi bo pan sie poddal BUAHAHAHAHAHAHA

Jak dojechalismy spowrotem pod salon:

Pan w pieknej kurteczce z duzym ovalem na plecach powiedzial ze wjezdza na warsztat i zebym przeszedl przez salon i on po mnie wyjdzie
Oki mija jedna druga min samochodd pojawil sie w warsztacia otwieraja sie drzwi - nie wytrzymalem i wchodze a z cortiny slychac - O tu jest udalo sie! i pstrykniecie maski
otworzyli
-jeden mechanik stwierdza -nieoyginalny silnik to jest od Sierry!!!
-nie odzywam sie
inny moowi
-Taaa mialem taki samochood i tez mialem
Pytam go jaki taki
-Taaa ten no Taurusa
na to ja
-to, to nie jest ten samochood
A jakis jeszcze inny z tlumu mechanik
To to jest Mustang? pyta
Podchodzi ten z ktoorym mialem "jazde"
-Prosze z tad wyjsc tu nie wolno przebywac do mnie moowi wiec mu moowie ze sie go przed min pytalem i twierdzil cos innego a ja tego samochodu nie zostawie komus bo nie ....
- wiec w takim razie prosze wyjezdzamy
-oki moowie
pan podjechal na parking. Wysiadl wiec poprosilem go oddanie mi karty przegladowej poniewaz bylem na nim i czuje sie poszkodowany bo stracilem czas itd tlumacze. a ten koles na moich oczach ja podarl wiec poszdlem i poprosilem go o sprowadzenie kierownika. kolo oczywiscie po niego nie poszedl tylko latal po antresoli z jakimis goscmi i co palcem pokazywal
Kierownika znalazlem sam stal na parterze wytlumaczylem mu zajscie i ze chce dowood ze bylem ten podarty. kolo zjawil sie momentalnie tlumaczac ze n moze mi zrobic przeglad tylko ze mi nie wolno przy tym bym (wiecie przeglad Mustanga-Taurua- silnikiem nieorginalnym od Sierry) Kartke otrzymalem nowa bo stara podarta zaginela.......NO COMENTS bo mi sie juz pisac nie chce

URSYN CAR - NIE SORR ZA PODANIE TEGO ADRESU NIE WIEDZIALEM

NARRA

Q_Back / 2003-04-10 12:07:06 /


dobre, dobre
slychajcie jak ktos pojedzie na przeglad niech opisze dokladnie cala akcje
moze byc zabawniej niz w watku z zarcikami
ja tez koniecznie pojade :))

Maciasek_3M / 2003-04-10 12:47:56 /


po tekscie Q_Back az strach zostawiac samochod w warsztacie ostatnio w warsztacie samochodowym nie podam jakiej firmy ale tylko moge podpowiedziec ze obchodzi teraz ta firma samochodowa 100lecie istnienia :) moj kolega tlumaczyl mechanikowi jak zrobic jego samochod nie byl to capri taunus czy cortina ale jedno roczne mondeo :) ups wymieniajac modele chyba sie wygadalem o jaka firme mi chodzi
buahahahhaaa

Michal FAZI / 2003-04-10 15:13:02 /


do warszawiakow

pytalem przy okazji w OMC motors
powiedzieli mi ze na starych samochodzach sie nie znaja, ale na pewno je sprawdza bez zadnego marudzenia
tylko moja prosba, zeby nikt nie jechal tam rozpadajacym sie trupem, bo ja tez bym sie w takiej sytuacji zdenerwowal


u nas w Szczecinie trzeba rezerwowac termin min. za 7 dni :)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-10 15:32:31 /


Camaro nie rozumiem nic a nic twojej prosby ????
Co to ma do Warszawy co to ma do Twojego telefonu??? Mi kolo powiedzial, na sam koniec, ze moge zrobic przeglad jak najbardziej tylko nie moge przy nim byc (Tam mechanicy nie odroozniaja Forda Taurusa od Mustanga myla w nazewnictwie Taunusa z Taurusem o Cortinie nikt tam nie slyszal nie wiedza gdzie sie otwiera stare Fordy jak dziala 4 biegowa skrzynia biegoow a kazdy silnik R4 z napedem na tyl jest od Sierry.
Chyba to czy ktos przyjezdza trupem czy nie to jego prywatna sprawa zwlaszcza ze przeglad ten jest tylko organeletyczny no i jazda. A od Forda w owalu mozna by sie bylo spodziewac czegos wiecej choc teraz to oni stracili w moich oczach wszystko. Ciekawe jak dzis poojdzie u konkurencji a z Ursyn Car to jeszcze nie koniec bo koncesji z dupy nikt im nie dal i jak maja problemy z P-R to moze czas ich nauczyc. Co by Max mial z tego pozytek
NARRA

Q_Back / 2003-04-10 16:05:41 /


dobry ojciec zawsze mysli o swych potomnych :)
a trup czy nie trup "mowa o samochodach" to powinni chociaz powiedziec "sory duzo tu nie wskuramy bo nie znamy sie na starych samochodach ale sluzymy pomoca jak tylko jestesmy w stanie" to by budzilo zaufanie

Michal FAZI / 2003-04-10 16:11:03 /


ja za to nie rozumiem Twojej wypowiedzi

skarzyles sie ze Cie zle potraktowali w ursyn,
to normalne ze w serwisach nie znaja i nie musza znac starych fordow, ich obsluga konczy sie jak samochod ma okolo 10lat i autoryzowany serwis nie ma zadnego obowiazku znac starsze samochody, chyba ze pracuje tam jakis zapaleniec ktory je zna
nie mila obsluga to zupelnie co innego

po prostu przy okazji rozmowy z OMC motors w Warszawie zapytalem czy krzywo patrza na stare fordy na przegladzie czy sprawdza je tak samo jak nowy samochod

odpowiedzieli ze sprawdza bez najmniejszych problemow ale sie na nich nie znaja, wiec nie oczekuj ze mechanik z zamknietymi oczami opisze kazda usterke samochodu i bedzie wiedzial co z tym zrobic.
moga co najwyzej sprawdzic czy nie ma luzow w zawieszeniu, czy hamulce dzialaja itp, na tym koniec
i to zupelnie normalne ze 99,9% mechanikow z serwisow nie bedzie wiedzialo jak wlaczyc swiatla w twojej cortinie

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-10 16:29:49 /


a moja prosba wynikala tylko z tego, ze mam z nimi staly kontakt i osobiscie sie o to pytalem
wiec jak teraz nagle zwali sie tam 20 ledwo jezdzacych fordow (nie pisze o Twoim Q_b bo jest ekstra) to moga pomyslec ze je tam zagonilem, a to nie byloby ok

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-10 16:33:15 /


Jak ktos chce to ja zapraszam na darmowy przeglad starego forda
ja jestem zapalencem i robie tylko to a w fordzie to sie nie znaja
wczesniej dzwoncie

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-10 16:46:45 /


a ja dzis bylem, rzeczywiscie prosza o dowod i kluczyki
gosc wyszedl usmiechnol sie, zapytal czy mam alu felgi orginalne bo na tych zimowych oponach i stalowych felgach wygladal strasznie
odpalil autko przejechal na druga strone budynku na pelnym gazie(wiadac spodobalo mu sie auto) wjechal na garaz(caly czas widzialem auto z zaszyby) za 2 minuty poprosil mnie na pokoje prosil o podniesienie maski..
..caly czas mu towazyszylem
gosc znal sie na rzeczy (sam mial opelka askone 2,5l) bardzo mily pan powiedzial co nie tak, sprawdzil doslownie wszytko
od akumlatora,plyny,olej zawieszenie ukl.jezdny,kola,naped po swiatla i spryskiwacze potem wypelnil taka ankiete z przegaldu i moglem wyjechac
CZARNY DWOR FORD SERVICE

Hoover 3M / 2003-04-10 19:57:15 /


No to ja byłem z granadą ... (capri jeszcze nie) i nikt nic nie powiedził ze cos nie tak ... Wszyscy oglądali mówile ze fajne auto i ze ztare juz i wogóle ... .Pośmialiśmy sie trochę ,w salonie pokomentowałem jakie to brzydkie są te nowe Fordy ,i jak dupnie lakier jest położony :) i wogóle było fajnie .Kupiłem wyieraczki (za 60 zł) ,szukali ,dopasowywali kombinowali i znaleźli nawet leprze jak były .Wypisali mi czego brakuje (np.jakiejs gumki przeciwbłotnej na wale) z czego mam wycieki ( i to sie troszke pomylili bo z silnika nie ma żednych wycieków poza maglownicą ,gdzie leje sie stromieniem i dlatego sały silnior uje.... ) ale to im można wybaczyć ,powiedzieli zebym płyn hamulcowy wymienił ,ze światła mi nie działaja (na to akurat sam wpadłem nieco wcześniej :P ) Zawieszenie sprawdzili ,hamulce :) Miło mnie pożegnali (mimo ze zepsułem automat z ciepłumi napojami i zeżarłem pół mich sukierków) i powiedzieli że nie moga się doczekać aż Capri przyjade ,bo jakiś tam ich kolega z innego serwisu tez ma takie i ... .A no i przy cały gmeraniu mnie nie było ... .Nawet nie chciałem wchodzić ,znaczy nie próbowałem. A no i jedyny minus jaki moge dac to to ze odłączyli mi jeden kierunkowskaz ...

ten punkt jest na bielanach ul.Sokratesa 11a
tel. 835 00 00


pozdro

zadowolony spawn :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-10 22:28:36 /


Panowie porażka z tym przeglądem, podjechałem dzisiaj do Bemo motors w Szczecinie mówię że na przegląd oki no prolem , a Ja na to co wchodzi w skład przeglądu a panowie sprawdzenie płynów w spryskiwaczach hamulcowy chłodnica i światła ewentualnie lampki w kontrolkach w desce..A ja i co jeszce..A no jeszcze sprawdzenie zawieszenia..A ja jakieś wyspecializowane stanowisko.A on nie mechaniki podnośnik i pochodzi poszarpie i zobaczy...A ja to wszystko???Tak....A no infolini mówili , i w radiu...A wie pan to błąd bo na stronie Forda to bla bla bla.....
Powiem tak ściema i to na maksa, to ma być "prezent dla Fordziarzy" to tak jak 12 krawat na urodziny od 12 osoby z koleji na nudnym przyjęciu....Tylko tyle Forda stać na 100 lat , troszkę mało a test płynu hamulcowego czy w chłodnicy to ja potrafię a w spryskiwaczach to albo jest albo go nie ma.....
No ale kupowała tam moja rodzinka 1,5 roku temu Focusa i ustawiali chyba tzn fachowo regulowali (ściemniali) tylnią klapę aby nie piszczała z 8 miechów i dupa..dalej do dupy...
Pozdrawiam i mam nadzieję że lepiej traficie niz ja....Ja ZLEWAM FORDOWSKI PRZEGLĄD a niedługo to oni będą prosić abyśmy chociaż staneli koło Fiesty mk 9 czy innego przyszłego niby Fordo wynalazka.

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-10 23:32:15 /


Osobiście jestem bardzo sceptycznie nastawiony do usług we wszelkiego typu autoryzowanych serwisach. Mam też dosyć wstrząsające doswiadczenia po wizytach w przybytkach typu Midas, Carman, Czy Quick Shit. Parę razy próbowałem dokonać tam prostych, nieskomplikowanych czynności typu wymiana klocków hamulcowych, świec, filtra powietrza (wiem, mój błąd ale była zima i na dworze mróz). Przeżyciami, jakich doświadczyłem można by obdzielić kilka wysokobudżetowych horrorów. Ja jednak byłem twardy i kolejny raz postanowiłem dać im szansę. Wymiana oleju w silniku, rozumowałem nie powinna zakończyć się porażką. Tego przecież nie da się spieprzyć. O jak bardzo się pomyliłem! Mistrza Szybkich Napraw spóściłem z oczu tylko na chwilę, pod sam koniec meczu. I to był błąd: dopóki byłem w pobliżu było OK, ale następnego dnia okazało się, że poziom oleju przekracza grubo poziom max. I tak nieźle, mogli wogóle nie nalać.

Niestety podobne kwalifikacje mają najczęściej chłopaki w autoryzowanych serwisach (w tym Forda). Bardziej znają się na komputerach, niż na mechanice i trudno się dziwić. Capri chętnie zobaczą, fachowo skomentują (fajny Mustang) i na tym koniec. Z mojego doświadczenia: jedynym wyjątkiem jest w Warszawie Auto Plaza na Popularnej. Jeden z pracowników ma Capri i nikt nigdy nie uciekł w popłochu, kiedy pytałem o wahacze, uszczelki, czy olej do szpery. Ja samochodu na przegląd bym im nie oddał, bo jestem niewierzący, ale jeśli ktoś czuje wewnętrzną potrzebę, to polecam właśnie tam. Tylko nie spodziewajcie się cudów, bądźcie wyrozumiali. Jeśli nie daj Boże, przypadkiem urwie się linka maski silnika, ukręci gwint w świecy, czy pęknie klosz kierunkowskazu, nie bluzgajcie na nich za bardzo, to będzie niechcący. Naprawdę wielki apel: nie róbcie tam (Auto Plaza) rabanu, lepiej po chrześcijańsku wybaczyć. To dla dobra klubu i nas wszystkich (ale na razie cicho, bo to niespodzianka).

pozdrawiam

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-11 08:39:11 /


Camaro tak szybko jeszcze na forum wytlumacze nie chodzi o to ze sie nie znaja ze nie chca sie podjac roboty tylko o to ze ryzykuja zepsucie mi czegos ze 8 mechanikoow siebiewartych mi otwiera wszystko a ze mnie sie robi w "wala" ze moge wejsc ze prosze z tad wyjsc, ze karta przegladu zostala na moich oczach podarta, ze duplikat zostal oddany bez pieczatki daty i podpisu, ze gloowny kierownik sie nie zainteresowal tylko cos machna i odszedl ogoolnie URSYN CAR ma przeje... u mnie i Ford Polska dzial skarg ma wyrazne wytyczne jakie zadosc uczynienie mnie zadowoli i to dlatego, ze jestesmy zazwyczaj mocni w gebach a w realu sie wstydzimy albo boimy albo nie widzimy sensu! Koniec z tym TAK FAKEN TRZA z ......




Z innej beczki do warszawiakoow

Bardzo milo potraktowali mnie AUTO NOBILE Warszawa ul Plowiecka 62
tel 51 73 100

Maja po pierwsze podnosnik plytowy i nie podnosza auta za: progi podluznice tylko najezdza sie na dwie plyty i cale auto po zabespieczeniu idzie do goory. Niechcacy na sciezce najechalem na badanie amortyzatoroow :-) Ogoolnie super super. Polecam oko pana Mariusza Jasinskiego
ma podejscie


NARRA

Q_Back / 2003-04-11 10:41:38 /


kurna nan tej pierwszej kartce masz więcej kratek ,znaczy więcej żeczu(nie cyle zrobionych) co poprostu miejsc zeby zaznaczyć ze były zrobione.A na drugiej kartce nie mas badania hamulców ... .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-11 11:41:20 /


Spoko Spawn. Poprostu pan ograniczyl sie do wjechania z placu na stanowisko skoro mam taki samochood i skrzynie 4 :-). Nie bylo okazji zeby jezdzil po miescie bo byly strasznie .... warunki pogodowe i korek na wyjezdzie, a ja nie nalegalem :-)
wiec nie napisal jakis wymysloow. To jest chyba wlasnie ten profesjonalizm a nie bajko-pisarstwo
NARRA

Q_Back / 2003-04-11 13:20:48 /


i tak macie dobrze przynajmniej mozecie ponarzekac, a w lubuskiem nie ma zadnego punktu, ktory robi przeglad, a do najblizszego (W Lubiniu) mam 80 km to nie wiem czy sie oplaca....
(dodam ze ZG to nie wiocham tylko 130.000 mieszkancow!!!!!!!)

Krzypek / 2003-04-11 19:49:30 /


krzypek, jak chcesz zeby ci pan auto poogladał... Jak dla mnie jedyny plus takich przegladow to to ze mozna sobie obelzec autko od spodu samemu dokładnie, ostatnio byłem na takowym w kfi... i moje byster oko zauwazyło gdzie mi olej zwiewa :(
Ja chyba zorobie im niespodzianke, autka myc narazie nie bede tylko przed przegladem sama komore i podwozie :) ciekawe jaka mine beda mieli jak maske otworza :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-11 19:57:11 /


jak to ma wygladac tak ze pan w kombinezonie wjedzie na podnoscnik i mi powie ze mam wycieki, nadtluczona tylna szybe, ryse przez drzwi itd to lipa, ale jesli to bedzie jakis kompleksowy, z badaniem sily hamowania, plytami, to dobrze sie na cos takiego wybrac, bo przynjamniej wiesz co jest nie tak, a to czy to zrobisz to inna sprawa;-)))

Krzypek / 2003-04-12 12:10:14 /


ja bylem w poniedzialek pan w garniturze wsiadl do mojego caprica odpalil :) jak zawsze potem sprawdzil chamulce i amortyzory wynik ok male roznice ale w normie. pozniej na podnosnik ja juz sie gotuje powoli i patrzyli sie jak go potszepic za prog moze nie!!! patrzyli patrzyli i slowo na ktore czekalem zdejmuj tego transita z podnosnika plytowego wjedziemy tam capriciem. zanim zjechali transitem poproszono mnie do poczekalni na co ja ze niechce bo chce sie popytac skwitowali to ze nie moge a jak juz samochod bedzie na podnosniku to mnie poprosza i tak nie zrobili :(ale powiedzieli ze auto jest w bardzo dobrym stanie (lizusy) :) i tak sie skonczyla moja wizyta

Michal FAZI / 2003-04-16 12:23:23 /


pyk! ja tez juz byłem (auto watin jelonek), odczucia mieszane, tydzien temu umowiłem sie z nimi na dzis 12:00, dzisiaj podjezdzam, wypełniłem papierek, i czekam... czekam... czekam... (skonczyły sie cukierki) czekam... ok 13:45 (Sic!!! juz miałem zrezygnowac) wjechałem na podnosnik (poczekalnia przy oknie :)), pan sprawdził swiatła i wsiada zeby przejechac na 'warsztat' pewnie wsiada, zamyka drzwi, i rzuca od niechcenia "jaki silnik 1.6?" "-nie , 2.8" "aha..." mina troche mu sie zmieniła i powolutku delikatnie przejechał....
o 15... odebrałem papier, i assistance , (ponoc mam wyrabane swoznie wahaczy, super! biorac pod uwage ze w koncu grudnia wymieniłem wszytski gumy :( , z ciekawostek "płyn hamulcowy do wymiany" - był wymieniony ok.miesiaca temu :)
i tak po 3godzninach odjechałem bogatszy o 2 niepotrzebne ramki do tablic i 2 papierki...
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-17 18:21:14 /


uuu ... ja tez mam płyn hamulcowy do wymiany :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-17 18:35:27 /


no a tydzien po wymiane plynu byłem na podobnym darmowym w quik... i tam pan sprawdzał wszytsko przy mnie (bardziej mi sie podobało) wsadzij taki dynks do zobiorniczka odczytał temperature, na ich papierku to było dolna dopuszczalna granica ale mowił ze jest ok i wszytskie tak maja :)
pzdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-17 18:41:29 /


i dzisiaj wyszło jeszcze cos: k.... darmowo mi zerwali linke od otwierania maski ... tfu... :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-19 16:39:16 /


a ja jestem zachwycony:)) nie tylko obsluga ale stanem mojego autka:))) we wszystkich fachowych ogledzinach bylem przy samochodzie nikt mnie nie wygonil a pan ktory sie zajmowal moim autkem byl bardzo mily:) strasznie sie cieszyl ze moze sie przejechac...:))) okazalo sie ze amory, hamulce(oprocz przedniego lewego) sa we wzorowym stanie :))) a jak przetrzepal tyl i wjechal tylem na hamownie to sie za glowe zlapal mowiac ze nie jeden focus ma gorsze od mojego:))) ogolnie bylem bardzo zadaowolony... heheh a kto by nie byl..:))
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-04-19 21:36:15 /


Dzisiaj bylismy z dziewczeciem zbadac jej 20-letnia Scierke w Gdansku (Czarny Dwor). Pan serwisman uradowany -> chyba tez lubi stare Fordy, bo strasznie przezywal przeglad 2 Capri (czrnej trojki -> Hoover? i zlotej jedynki). Od razu nas zaprosil do warsztatu i... zaczela sie litania:

-malo plynu hamulcowego (dolewka gratis)
-olej leci spod pokrywy zaworow
-na wiekszym wyboju odpadnie chlodnica :( (korozja)
-wyciek plynu chamulcowego w tylnym lewym...
-wyciek oleju ze skrzyni...
-lepiej nie rozkrecac juz tylnego zawieszenia, bo jak sie trzyma, to sie trzyma, ale jak sie ruszy to wszystko sie rozpadnie (totalna korozja podluznic)

Jeszcze kilka mniej lub bardziej zabawnych sytuacji bylo, ale generalnie bardzo mila atmosfera, zero gadania, ze grat itd. Szczerze polecam ten warsztat i jak juz bede mial wysniona Kaprysie, to na pewno sie tam z nia pojawie.
Pozdrowka, juz szykuje krate Kubusia na SO :)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-29 18:51:58 /


Sprawa z przeglądem darmowym była trochę naciągana .Była to akcja marketingowa wycelowana w posiadaczy escortów i fiest 91 w celu wlepienia im nowych fur a nie w posiadaczy aut o jakich
rozmawiamy.Wasze przeżycia w serwisach były okropne , ja na przykład miałem
przeglądzik zrobiony elegancko oprócz karty z litanią usterek dostałem bezpłatny assistance na rok z holowaniem i autem zastępczym GRATIS.

PISANEK / 2003-05-28 12:25:25 /


Ja się spóźniłem bo może by zauważyli to czego ja nie zauważyłem.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-28 12:59:05 /


White, raczej bys teraz pluł sobie w brode, ze ci wezyk poruszyli, kabelek poluzowali... :(

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-28 17:56:27 /


PISANEK, wcale nie, oprucz przegladu tez dostalem bezpłatny assistance na rok z holowaniem i autem zastępczym GRATIS:)

Hoover 3M / 2003-05-28 22:23:42 /


Nie słuchajcie PISANKA. On - szuja jeden - w serwisie forda robi :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-28 22:46:30 /


O w morde... Wlasnie przeczytalem swoj tekst kilka postow wyzej... Oczywiscie mialem na mysli "uklad hamulcowy", a nie "chamulcowy" ;)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-29 16:49:13 /