logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Regulacja przednich drzwi ? granada

Regulacja przednich drzwi ? granada

no wlasnie czy da sie to zrobic i w jaki sposob bo jak patrze po listewkach chromowanych to rant przednich jest wyzej od przednich no i oczywiscie tylnei bardoz ladnie sie zamykaja a z przednimi gorzej trzeba mocniej trzasnac a druga sprawa to lewe drzwi mi trzaskaja pryz otwieraniu jak powoli je otwieram to robai tak trzy trzaski najpier jeden potem drugi i trzeci ale zadko nie wiem co to moze byc ale najbardziej chodzi mi o regulacje

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-18 22:33:27 /


Żeby regulować drzwi musisz poluzować nakrętki zawiasów, dostęp do nich uzyskasz od wewnątrz słupków. Niestety przednie górne zawiasy są na wysokości kokpitu i tu trza się troche nakłopocić by je zluzować

dieselfan aka zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-19 06:46:35 /


mozliwe ze trzaska ogranicznik otwarcia drzwi - caliem te mozliwe ze trzaska bo jest w trakcie wylamywania sie z drzwi.. podobnie mialem okazje to obserwowac

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-19 08:44:39 /


Jeżeli drzwi są dobrze ustawione tzn. szczeliny są prawidłowe to należy ustawić zaczep zamka na słupku B,pamietając,że nie mozna go zbyt mocno "wpuścić" aby tylne drzwi nie były pod wiatr.Istnieje mozliwość ,że masz wyrobione zawiasy a wtedy trzeba je zregenerować.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-19 11:11:51 /


a ten trzaskacz/ogranicznik da sie jakos regulowac ?

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-19 18:22:24 /


Ogranicznik sie smaruje albo wspawuje jesli sie wyrwał z kawałkiem drzwi.

Mysza liil (EM) / 2007-03-19 18:23:26 /


Ogranicznik zapewne ma luz na śrubie którą przykręca sie go do słupka.Też tak miałem

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-20 00:12:46 /


albo będąc wyłamanym z jednej strony pstryka o powstala kraewedz przeginany raz w jedna raz w druga strone

ale nie bede juz taki pesymistyczny.. - choc u mnie taki los podzielily oba z przednich drzwi:) - nie za mojej kadencji..

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-21 13:53:07 /


zajme sie tym w najblizszym czasie

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-25 23:47:20 /