logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Piaskowanie w lubuskim

Piaskowanie w lubuskim

Zna ktos firme w wojewodztwie lubuskim ktora wypiaskuje mi kilka elementow samochodu? Najlepiej taka ktora dojedzie do mnie i wypiaskuje bez koniecznosci lawetowania samochodu.

perwol Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-20 15:33:22 /


Nikt nic nie piaskowal? ZG, Poznan, Gorzow?

perwol Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-22 14:02:24 /


http://www.capri.pl/user/1412
Napisz do Łukasza.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-22 17:04:19 /


Ostatnio cOke piaskował cos pod Poznaniem, ale masz kawał drogi.

Pogadaj z chłopakami ze stolicy lubuskiego - Eddim, Jackdevillem, Popciem...

W ogóle wejdź tu:
http://www.capri.pl/services/user-contact-list
i zobacz kto jest w okolicy, ludzie różne rzeczy wiedzą.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-22 20:48:44 /


tak, teraz już wiem ze maski sie nie piaskuje :P

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-22 21:07:53 /


Żeby przyjechali?:) Ostatni sporo czytam forum, kilkakrotnie słyszałem, że mają taką opcję w Erze :D

Pozdrawiam

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-22 21:15:03 /


tak na poważnie to nie słyszałem żeby sie ktos w Gorzowie piaskowaniem karoserii zajmował.. jakieś tam piskowanie felg czy elementów zawieszenia niema problemu.. ale karoseri to bym im nie oddał..:).. ( chociaz niektórzy jak felgi wypiaskują jakims gruzem to tez jest niewesoło..;)...)... ogólnie o miejscu gdzie mozna z czystym sumieniem oddac karose do piaskowania nie słyszałem.. ale jeszcze popytam z ciekawości.. może sie okarze że coś takiego się znajdzie..

Eddie Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-22 21:15:51 /


Musze wypiaskowac podwozie, komore silnika i bagaznik, znalazlem taka firme w zaganiu, ktora podjelaby sie tego ale przegieli z cena, tak wiec szukam dalej, bede wdzieczny za wszelkie info :) Coke podaj adres tej firmy... chyba ze nie warto :p

perwol Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-23 00:09:05 /


Witam, maska Coke piaskowana była u nas i widzę, że nie do końca jest zadowolony więc czuję się w obowiązku coś wyjaśnić: W przypadku piaskowania dużych powierzchni elementów pokrytych czterema warstwami lakieru (jak to miało miejsce u Coke'a) jest bardzo duże ryzyko zniekształcenia blachy choćbyście nawet gwiedznym pyłem piaskowali. Ja osobiście bardzo się starałem robić tą maskę i inne przywiezione nam klamoty czyszcząc je delikatnie na dwa a nawet trzy razy żeby nie poniszczyć co zajęło mi mnóstwo czasu. Drogi Coke, jeśli masz jakieś uzasadnione żale czy pretensje do daj mi znać

pozdrawiam
el coyotte

el_coyotte / 2007-04-12 15:42:34 /


nie wiem czy to jeszcze aktualne ale wiem że w którymś Mirocinie piaskują, dla nie wiedzących wieś koło Kożuchowa, koleś ma kowalstwo artystyczne (płoty balustrady itp)

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-29 18:01:35 /