logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » 24 maja zlot amerykańców w Miedzianej Góra

24 maja zlot amerykańców w Miedzianej Góra

Jest ktoś chętny aby zagladnąć tam pomiędzy Spring Open a Pucharem Capri ?
Pokazalibyśmy że są też piękne samochody europejskie ...:)
Wiem że są ludzie na tej stronie którym amerykańce też nie są obojętne
więc - ktoś się wybiera ? (oprócz Kuby G. :)

Informacje na temat zlotu ze strony www.flamingwheels.pl
a dokładnie : http://www.flamingwheels.pl/modules.php?name=Zloty&pa=showpage&pid=10

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-15 14:34:44 /


Ja jadę

actom Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-15 15:26:09 /


Chyba sie wybiore, jak bede mial czas, tym bardziej ze wczoraj umylem samochod :-)

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-15 15:29:05 /


no ja bede jak zrobie capri juz na fest to napewno

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-15 23:36:39 /


Jak juz Michal napisal(hehe)ja tez napewno pojade. A dla krakusow mozliwe ze bedzie wyjazd jakas wieksza grupa,bo juz jest sporo samochodow i cos organizuja.

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-15 23:51:49 /


Oj będę się starał jak cholera! Mam nadzieje że zjawię się tam i zobaczę co nieco

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-15 23:56:36 /


nie wiem czy mi sie uda ale taz bardzo chciał bym tam być ... muyśle ze mój brat tez tego nie przepuści ...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-16 00:09:55 /


nio i ja z grupy poludniowej:)) Kuba jakby co to daj znac chetnie sie przejade w sznureczku:)) pozdro
Ps:mam nadzieje ze juz bez przygod...:))))

jagoolmk2 / 2003-04-17 21:26:00 /


Ktoś z Warszawy i okolic jedzie?

kliner aka cleaning / 2003-05-23 15:41:19 /


jedzie czarne capri z arbuzowej:) .wyjazd o 7.30

dariomk3 / 2003-05-23 23:20:25 /


Czerwone Mk2 z Tarchomina też pewnie pojedzie :-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-24 00:18:02 /


a ja nie moge egzamin jutro i auto w proszku

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-24 12:02:44 /


zapodajcie jakieś fotki jak wrócicie !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-25 15:31:30 /


A gdzie ?? Tutaj ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-25 22:43:01 /


ja mysle ze wyslijcie do admina(MK)-on to umiesci w zlotach na stronce

Rem!k / 2003-05-25 23:20:31 /


heheheh
oroaz odpowiednie opisy jak o ekipa krakowska naprawiala Lowridera :)

Zajenty / 2003-05-25 23:48:13 /


Oki mała próbka dla zaspokojenia pierwszego głodu

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-26 00:23:47 /


Proszę nie tutaj ze zdjęciami. Jak będziecie mieli zdjęcia, to przyślijcie je do mnie, ja je przebiorę i zrobię osobną stronę. Jak ktoś chce coś napisać prozą, to też bardzo proszę. Ale nie tutaj.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-26 11:45:08 /


jak to przebiore?? jezeli chodzi o pojemnosc na DYSKU to wystarczy nadmienic zeby ludzie przysylali w *jpg i po sprawie....mysle ze kazdy chcialby zobaczyc mozliwie najwieksza ilosc zdjec rowniez tych uznanych przez CIEBIE za nieladne

Rem!k / 2003-05-26 13:31:07 /


no nie jest tak rozowo..wyobraz sobie ze kazde zdjecie bedzie mialo po te dajmy na to 200kb. Pomnoz tylko przez liczbe userow = 100 ( a jest nas znacznie wiecej) i przez liczbe zdjec = 10. 10*100*200kb = 200 MB - a to jest sporo w przypadku serwera wirtualnego u ktregos z providerow

PiotrekT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-26 14:44:30 /


Ups...nie doczytalem ze chodzi o zdjecia z miedzianej ;) sorki ;)

PiotrekT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-26 14:46:52 /


mozna zawsze zrobic patent, ze zdjecia sa dostepne do zassania przez miesiac, a potem wybrana galeria dla gosci

Rem!k / 2003-05-26 17:33:32 /


Generalnie różne rzeczy można zrobić - niech umieszczą relacje na www.flamingwheels.pl a my tutaj możemy zrobić :

A) najciekawsze + przybyłe Capri
B) tylko przybyłe tam Capri


Zamieściłem mały przedsmak zdjęć z dwóch powodów :

- do dużych ilości zdjęć itd. należało by napisać jakąś relacje a ja nie mam czasu
- bo tak jest ciekawiej :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-26 18:29:15 /


jasne, poza tym Gryzliny to w zalozeniu jedna wielka dezorganizacja....;)chodzi o to ze na stronce niech sie znajda te zdjecia ktore admin uwaza za ciekawe, ja jednak chcialbym obejrzec wszystkie dostepne i tu prosba>>>kto bedzie robil cyfrowka czy zeskanuje niech zalozy watek i ewentualnie porozsyla do chetnych...przy *jpg to przeciez nie problem...
a swoja droga ciekawe bylyby tez serie/galerie np. same felgi, reflektory linie blotnikow itp.

Rem!k / 2003-05-26 19:32:11 /


co do wszystkich zdjec mysle ze niepotrzwebnie jest zasmiecanie wszystkimi zdjeciami co byly robione tam bo beda tego durze ilosci tylko najciekawsze a kto chal widzec to byl na miejscu i na zywca ogladal z wszystkich stron auta robiac prxzy okazji pamiatkowe fotki co po nie kturych tu pozdrowienia dla jagoola ktury wiekszosc klisz i filmow na Dodge :-)
PS kiedy jagool wywaolasz zdjecia ???? odrazu zrub razy 2 dla mnie :)

Zajenty / 2003-05-26 20:40:20 /


heheh taaaak będą w środe:)) juz nie moge sie doczekać:))
a Dodge`a mam na trzech kliszach więc MUSI!! wyjść:))
Pozdro
Ps: Szkoda że nie zrobiliśmy sobie zdjęć jak leżymy pod Lowriderem...

jagoolmk2 / 2003-05-26 20:57:51 /


Może Ci którzy byli napiszą jakie mają wrażenia ze zlotu? Jak z organizacją, cenami za wsęp, ludźmi którzy tam przyjechali? Słyszałem rózne opinie i jestem ciekaw co myślą Caprikowcy.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-26 21:04:51 /


Ja aqrat Caprikowcem nie jestem ;) ale jeśli kogoś interesuje moje zdanie to:
wg mnie Zlot Samochodów Amerykańskich jest najlepszą imprezą motoryzacyjną w Polsce. Miejsce - super - środkowa część kraju, łatwy dostęp. Może tereny Automobil Klubu Kieleckiego nie są najrozleglejsze, i chyba mogło trochę brakować chwilami miejsca < wyścigi na "1/4Mili" > ale zato stworzył się swoisty klimat. Czuć było podnietę i ducha Amerykańskiej techniki. Nawet jeśli ktoś miałby uwagi organizacyjne, to myślę że powstała jakaś swoista "aura", która z nawiazką rekompensuje ewentualne, minimalne niedociągnięcia. Super pogoda i brak powszechnego na "TuningZlotach" buractwa to ogromne plusy tej imprezki

żałuję tylko że nie mogłem zostać do końca :(

Pozdro.--> Klimaciarze

Daniello / 2003-05-27 03:59:53 /


Ja chyba mogę powiedzieć że zostałem do końca bo do niedzieli, no i faktycznie było super. W prawdzie żadnej podniety nie wyczułem :) (Żart) było na co popatrzeć ale co do organizacji... to było do przewidzenia. Nie dziwię się co niektórym że po kilku godzinach oglądania amerykańców odwrócili głowę na widok stającego na przednim kole ścigacza który wjechał na tor...(a był tam nie jeden motori to w dodatku jakiś japończyk - wina organizatorów)
Ale i to nie przeszkadzało w podziwianiu tylu matrów kwadratowych blachy, chromu i słuchaniu muzyki...;)

P.S. Wielkie dzięki za wsparcie ekipie z Krakowa Jagool, Zajenty - Dzięki
(Gacu niechciał rąk brudzić:))))

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-27 15:30:37 /


No Jagool i Zajenty czego nie chwalicie się co zmajstrowaliscie przy jedynym w Polsce LOWRIDERZE (?)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-27 15:43:33 /


hehe Jak bedzie oficjalna stronka o zlocie to sie pochwalimy a czemu by nie....:)) heheh
Jutro odbieram zdjątka...
PS: co do organizacji to na tyle ludzi co tam bylo przy siadajacym naglosnieniu to sie nie dziwie ze nie mogli upilnowac...
ale ogolnie bylo SUUPEER... nie patrzyłem na organizatorów ani ludzi tylko na wozy i nie słuchałem tekstów przez nagłośnienia tylko dudnienia V8 ...heheh:) myśle ze o to chodziło a na to nie możnabyło nażekać:)

jagoolmk2 / 2003-05-27 23:26:23 /


ehheheehehhehehe
a wiec jak wrarzenia: tyle aut na raz nie wiedzialem i to jakich aut, w przeciwienstwie do organizacji pogoda dopisala i wrarzenia byly zajebiste i napewno niezapomniane na dlugi czas :) a co do LOWRIDERA to juz chyba jest tradycja ze zlot bez lezenia pod autem to nie zlot a tradycje trzeba pielegnowac :)

Zajenty / 2003-05-28 14:30:56 /


bylem widzialem ale organizacja fatalna ogolnie swietnie au ta boskie mysle ze jak sie spotkaja capriki to nawet bedzie lepiej bo nie spotka sie tam chmara zadnych poalenia gum ale sami konkretni ludzie z ktorymi mozna bedzie porozmawiac.

cortinas !G.O.P! / 2003-05-31 22:30:30 /


http://autoswiat.redakcja.pl/archiwum/artykul.asp?Artykul=6294

Rem!k / 2003-06-12 16:52:43 /