logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » dziwne Puste Kabelki

dziwne Puste Kabelki

1-Przy puszcze bezpiecznikow kolor-bialy z koncowka na wcisk (zenska)
2-Bialy chyba z jakims paskiem obok alternatora koncowka zenska na wciska okragla( na bolec)
3-pod licznikami z lewej strony tez na wcisk zenska koncowka (nie pameitam koloru)
4-po prawej stronei licznika duza czerwona wtyczka chyba z dwoma bolcami

do czego sa poszczegolne kable ?

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-24 18:26:24 /


Od czego sa te kabelki ? może tak sprecyzować o jakim aucie myslisz ? Generalnie jak wszsytko co da się właczyć działa dobrze ta sa niepotrzebne ;-) a na poważnie instalacje samochodów od zwsze są robione nadmiarowo czyli pod maksymalna (lub prawie)wersję wyposażenia i czesc po prostu jest nie wykozystana.

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-24 18:46:47 /


pewnie chodzi o Granade, ale co tam.. można tylko zgadywać ;)

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-24 18:48:21 /


Raz, uwierz mi, jest ich znacznie więcej.

1. Podswietlanie pod maska
2. Cos od klimy albo halogenow
3. Podaj kolor
4. Czerwony to zawsze + na stałe.

Mysza liil (EM) / 2007-03-24 19:19:08 /


3- chyba ciemnozielony lub cos z zoltym zwiazane / jasno zielony nie bo to byl od obrotki

4- moze cos od zegarka ? ja tam mam radio dla dodatku podam ze jest zachaczona o jakies kabelki i jest u samej gory oby tam byl staly plus bo bede zmeinial radio :P a aktualnie posiadane nie potrzebuje heh

1-co do podswietlenia to ciekawa sprawa ale czy tam + jest caly czas? bo krancowki nie widze ani wlacznika rteciowego

p.s-zapomnialem napisac ze do grani za co sorka ale zona wolala na obiad :D wiec jestem usprawiedliwiony :P

btw: potrzebowalbym mate wygluszajaca pod maske wraz z mocowaniami,gdyby ktos mial moge wziasc za max 40 zeta (bo na allegro ostanio ktos wziol mi z przed nosa)

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-24 19:45:11 /


ps mysza napisz gdzie sa jeszcze i do czego bo moze jak beda np:od el lusterek to kto wie czy sobei nie zapodam :P albo do przeciwmgielnych :) bede wdzieczny jak wypiszesz wszystkei co pameitasz wraz z lokalizacjami i do czego :)

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-24 19:46:26 /


Na wtyczce koło bezpieczników (płaska) napięcie sie pojawia po włączeniu świateł.

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-24 20:23:38 /


no to musze przyznac dosc dziwne rozwiazanie chociaz w miare logiczne oczywiscie jesli jest juz na postojowych w syrenie mialem tez lampke (kto mial ten wie) jak sie maske otwarlo to byla lampka trzeba bylo wcisnac i obrucic no i sie swiecila ale smigala bez swiatel :P

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-24 23:14:51 /


do elektrycznych lusterek jak nie miales to i nie masz wiazki , ani nic !!

musisz miec cale wiazki

pobor pradu jest mniejwiecej na srodku przedniej szyby , w glownej wiazce
czerwona kostka

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-26 11:20:02 /


a ten pobor pradu to do czego ? bo za radiem mam taka dwupinowe gniazdko..

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-26 16:01:33 /


foto prosze bo na czuja to nie wiem ,
zreszta gdzie masz radio jak na dole to do glownej wiazki masz daleko

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-28 22:57:38 /