logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » klasyczny mustang w Pl???

klasyczny mustang w Pl???

Hey Wam.czy w ten sposob nawiaze kontakty z wlascicielami klasycznych mustangow?jesli tam prosze o odpowiedzi tego watku.
Jestem w posiadaniu 67 convertible i fajnie by byli w przyszlosci,hmmm po renowacji zrobic jakis zlocik??
kto jest za to zapraszam.
pozdrowka./

67conver / 2007-03-25 17:45:33 /


niestety tutaj są tylko miłośnicy starych samochodów które często spotykają się na zlotach innych starych samochodów ale stangi też są OK ;)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-29 14:15:47 /


Zlocik ciężka sprawa - Mustangów 1 generacji jest ponad setka w Polsce , tylko ludzi raczej ciężko zintegrować. Pojawiają sie jakieś sztuki na zlotach amerykańców ... czasem na rajdach zabytków i tyle. Sam miałem kiedyś kontakty do właścicieli 20 takich Stangów, ale sie porozmywały ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-29 16:24:05 /


@MikeB4 Jeden kontakt Ci został na pewno, ale chyba obydwaj byśmy mieli drobne trudności żeby w najbliższym czasie dojechać na jakiś zlot stangów
A co do pytania głównego, to jest paru właścicieli mustangów na tej stronie i chyba łatwiej przyjechać mustangiem na zlot capri niż bawić się w organizację oddzielnych zlotów

Abo!GOP! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-01 17:40:14 /


Ty masz samochód do przewozu a ja platforme do przewozu aut na podwórku wiec jakoś dalibyśmy rade :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-01 17:55:08 /


witajcie.
Mike masz w sumie racje odnosnie zlotow.nie ma co sie nastawiac na same Stangi,przeciez nikt mnie nie pogoni na moim koniku ze zlotu Capri,heheh:))
Mike a Twoj pony juz rrzy?Czuje ze grobo czasu potrwa renowacja,ale takie sa realia.mam nadzieje ze skumamy sie w przyszlosci na jakis zlociki tam pogrilujemy kielbache na ruszcie,hehe.
Pozdrowka.

67conver / 2007-04-04 20:30:30 /


http://www.capri.pl/forum/224674#224884

może mógłbyś coś mi pomuc z tym????
dzięki pozdrawiam

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-28 18:19:13 /