logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Szyberdachy Gdzie ?

Szyberdachy Gdzie ?

Witam.Gdzie w woj. slaskim w okolicach katowic mozna tanio kupic i zamontowac szyberdach ? bo 1000zl nie mam zamiaru inwestowac :|

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-25 22:02:24 /


Malo ta granada przeszla? Jeszcze szyberdachem chcesz ją pokarać? Mowie Ci, napewno się odwdzieczy przeciekami na głowe!

Mysza liil (EM) / 2007-03-25 22:03:52 /


nie no ale chodzi mi o nieoryginalny szyberdach i zeby fachman mi go zamontowal tylko nie w firmie XXX gdzie chca 980 zł :O ps zastanawiam sie nad oryginalna klima ale to inny topik

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-25 22:38:23 /


No też ci już mysza napisał...

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-25 22:45:10 /


a nie lepiej jest kupić jakąś wypasioną granade niż te wszystkie rzeczy robić?Na pewno taniej wyjdzie.

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-26 20:06:30 /


ja bym się podpiął tu:
mianowicie chodzi mi o szyber w capciu. mam na stanie dach z ładna podsufitką i orginalnym, działającym i chowanym szyberkiem. U siebie mam kombinowany made in Poland. I teraz powstaje pytanie: co zrobić? - przespawać cały dach (nie mam bladego pojęcia jak to dobrze zrobić;), czy też przełożyć w jakis sposob całość(szyber, mechanizm, podsufitkę) do swojego capcia?
rastapozdro

Rasta Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-27 01:43:17 /


Dostaniesz odpowiedź: przespawać. Ponoc taniej, bezawaryjnie (jeśli chodzi o sam szyber) i oryginalnie (patrz rynienki odpływowe itd.). Ja przynajmniej tak słyszałem kiedy pytałem o kwestię szyberdachu. I w końcu nie założyłem ale wciąż za mną chodzi.. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-27 03:07:28 /


hmmm ciekawe jak wytrzymałość słupków po takim zabiegu (bo to chyba na słupkach się przespawuje?) swoja droga to chyba niezła rzeźba musi być z racji budowy słupka. . .

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-27 15:24:45 /


No i nie zapominajmy o szpachli...

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-27 16:33:59 /


całe poszycie ma przeszczepione camaro,
mi medy sugerował ciąć wokół otworu szybra, ca.5mm i podklejenie oryginalnego wkładu + obspawanie wokół otworu... medy popraw jak coś pokaszaniłem.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-27 19:52:15 /


Coke a co z odplywami??

ja ten temat bardzo ruszylem , zawsze chcialem miec Capcia z szybrem a kupilem bez i placze z tego powodu namietnie ;(

jak do tej pory znalazlem pare osob ktore twierdziły , by to zrobily , lecz wczesniej sie dokladnie wypytyalem jak to zrobia

(nawet juz czekal na mnie dach , sorry Chuder )

tragedia na slupkach sie nie da dobrze zrobic , no chyba ze ma sie jakiegos krasnala co ma malutką spawarke i zmiesci sie w srodek i pospawa wewnetrzna czesc:)
ale to i tak zawsze bedzie zle , na zakladke i pojdzie spoooro szpachli
ja nie powiem ze nie robia , ale ja chce to dla siebie , a nie za rok sprzedac , bo cos sie zacznie dziac

chcialem to zrobic tyko i wylacznie zmieniajac poszycie gorne , oczywiscie "blacharze" mi marudzili odradzali , a dlaczego ??? bo to w cholerę roboty , a Ci co powiedzieli ze ok da sie zrobic to zaczynalo sie od 6pak

wlasnie nia dniach podjalem decyzje : zrezygnowalem bo obawiam sie pozniejszych klopotow i sprzedaje swojego Caprika

znajde z oryginalnym szybrem i bede spał spokojnie

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-28 23:23:45 /


najprościej chyba sam otworek a nie cały dach.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-29 00:00:04 /


generalnie szyber to taka kaseta przyklejana do dachu, na rogach wychodzą rurki, na które są wciśnięte węże idące do słupków.
montaż myślę ze bez większych problemów, przyklejasz do poszycia, a sam otwór obspawany, oblutowany i nie powinno być problemów, ale ja tam generalnie jestem mocno na nie, prędzej czy później coś sie posyfi. Czy to w fabrycznym czy w 'dokładanym"

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-03-29 16:33:59 /