logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Zdjęcia rozmieszczenia wiązki elektrycznej w capri mkIII

Zdjęcia rozmieszczenia wiązki elektrycznej w capri mkIII

A wiec autko rozbierałem 2,5 roku temu, robiłem zdjęcia nawet,ale niestety gdzies zaginęły, teraz składanie idzie mi żółwim tempem. Mam prośbe zatem do kogos kto posiada zdjęcia rozbieranego lub składanego auta o przresłanie mi ich lub zamieszczenie na forum dla potomnych. Chodzi mi najbardziej o to co idzie na tył auta, do świateł, ogrzewania tylnej szyby, wycieraczki itd. jak to powinno byc poprowadzone. Z gory dzieki za pomoc.

kalb Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-04 16:25:30 /


No to ja tez się przyłaczam do prośby! Ja bym był wdzieczny za zdjęcia przodu Caprika....:D

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-04 21:24:58 /


Moge jakies foty jutro postrzelac. Tylu juz nie da rady bo pozakrywany, ale wszystko ladnie tam sie rozwija. trzeba znalesc ta najdluzsza czesc i przeciagnac, a potem juz wszystko jest tak zrobione, ze intuicyjnie pienie pasuje. Co do przodu to moge zrobic foty, ale sam nie dawno prosilem o takowe, w koncu rozciagnalem wszystkie kabelki sam i chyba nawet dobrze wyszlo;P. Cos jeszcze bedzie widac za deska rozdzielcza bo jeszcze nie zalozylem zegarow. Jutro najdalej pojutrze bede mial aparat to wszystko zdokumentuje.

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-04 21:43:37 /


i ja tez poprosze

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-05 12:29:46 /


Jakies foty zrobilem ale szalu to nie robi. Najlepiej jakbyscie napisali co dokladnie chcecie widziec. Przepraszam za balagan pod maska ale jeszcze nie zdazylem wszystkiego poukladac i pospinac. Jakosc zdjec tez nie jest rewelacyjna bo aparatu nie dostalem, a telefon trybu makro rewelacyjnie nie obsluguje.
http://thenut.eti.pg.gda.pl/~pkosiak/capri/

PieM Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-07 22:24:35 /


Parę fotek jak robiłem autko się zachowało.

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-07 22:51:31 /


Dodatkowo jakby ktoś potrzebował w kabinie.

http://www.capri.pl/forum/58285#58414

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-07 23:19:20 /


panie wpadaj do wołomina to wszystko wyjaśnie co i gdzie na moim sprzęcie:P
weź piwo:D
wwlcaprik@wp.pl

wwlV6 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-10 23:27:10 /


Badyl, a nie masz więcej takich fotek. Chodziłoby mi o prowadzenie wiązki po stronie kierowcy w okolicy bezpieczników oraz bliżej przodu pod zbiorniczkiem na płyn.

pozdro

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-13 21:24:02 /


Coś tam wygrzebałem, część jest z Angola - ale to jak w lustrze :)
Pozdro

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-13 21:44:05 /


dzięki

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-16 14:19:08 /