logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » sorki za spam ale ktos kiedys pisal cos o felgach w moim Rekinku

sorki za spam ale ktos kiedys pisal cos o felgach w moim Rekinku

czesc
sorki ze po raz kolejny zasmiecam Wasze forum (ktore czytam i czytam i sie naczytac nie moge)

kiedys ktos (nie pamietam juz kto) bardzo krytykowal felgi na moim rekinku
zapraszam teraz do obejrzenia nowego zakupu :))))))



pozdrawiam!
Kuba

PS> czy ktos bylby chetny do wyjazdu na majowke w Toruniu? - 1 Maja
zlot nie tylko BMW, wstep dla wszystkich chetnych rzecz jasna

JiM / 2003-04-19 22:00:37 /


no ladne felgi........



Wesołcyh Świąt, <jakos trzeba juz wykorzystac tan watek> ;-)))

Krzypek / 2003-04-19 22:28:38 /


Heh...ja peffno zajrzę, bo na spring open nie mam czym :) A że to mam na miejscu, to nacieszę oczy ;) Do zobaczonka!!! I wesołych świąt wsztstkim!!!

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-19 22:43:29 /


"Sorki za spam ale" - nie ma takiego ale. Starałem się wyjaśnić w wątku dotyczącym regulaminu, dlaczego nie jest to najlepsze miejsce na prezentacje BMW. Mogłeś nie przeczytać, ok, więc jeszcze raz: tutaj zajmujemy się Fordami. Fajnie że jesteś i Ci się forum podoba, ale to jest forum o Fordach. I o nich tutaj rozmawiamy. Możemy czasem pomówić i o BMW, ale tylko jeśli ma to jakiś związek z naszymi sprawami, wtedy nie ma przeciwskazań. Ale nie w takiej formie. Założyłeś już jeden wątek z prezentacją swojego samochodu, teraz założyłeś drugi. Po całej ostatniej dyskusji o regulaminie postaraj się nas zrozumieć. Zatwierdziłeś świeżo regulamin i za chwilę piszesz "sorki za spam". Wnioskuję więc że go nie przeczytałeś, lub nas olewasz. Zakładam na razie ten pierwszy wariant, więc ten pierwszy raz - informacja jest taka - przeczytaj regulamin, i wątki dotyczące dyskusji nad nim.

Wesołego jajka,

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-19 22:44:23 /


Cholera...po literku sangrii buźki mi nie w tą stronę się wykrzywiły ;) miały być takie :( Hi hi hi :P

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-19 22:50:22 /


forda posiadam od jakis 2 tygodni (zoltego MK I)


powodzenia


zegnam


.
Kuba

JiM / 2003-04-19 23:18:49 /


Ulala to co nam tu serwujesz zdjęcia Beemki - chcemy zobaczyć FORDA :-PPPP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-19 23:31:12 /


Tak tak JiM chcemy go zobaczyc :P!!!!!!!!

a tak apropo zajebiste fele

Wesolych Swiat wszystkim

Trzanek Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-19 23:46:56 /


Bejka OK, ale dawaj tu Forda na tapete :)
A tak pozatym ;zalanych świąt i wesołych jaj:)

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-20 00:05:27 /


Ja też mam BMW i wcale sie nie chwale tym i czekam kiedy to ja będe mógł zsiąść za sterami swego własnego Capri.
PS. BMW to tylko etap przejściaowy...

Greed / 2003-04-20 00:16:35 /


fele fajne...czy przez te czarne migacze cosik widac??wedlug mnie to malo bezpieczne

Rem!k / 2003-04-20 00:29:09 /


Nie pamiętam czy JEDYNYM, ale na pewno JEDNYM SPOŚRÓD krytykujących poprzednie felgi byłem ja. A te nowe - owszem - podobają mi się. ET pewnie jakieś 15-25mm a i rancik taki, ze świnkę morską można puścić w koło, coby sobie pobiegała. Pomijając fakt, że wzór szprychowania niemal identyczny jak na fabrycznych 635CSi teamu Schnitzer albo Hartge z wyścigów ETCC. Bardzo dobry wybór - tak trzymaj!
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-20 00:30:37 /


Bardzo łądne felgi, buciki szyte na miarę.....
A jak masz Forda to załóż sobie w dziale my i nasze samochody zdjęcia mk1 i ewentyalnie zamieś 1 zdjęcie informacyjnie o tym że posiadasz jeszce BMW...Wyjdziesz wtedy z tego obronną ręką...Pozdrawiam i Wesołych Świąt....
Ps. Czy wy też jesteście tak obżarci???Ja pękam w szfach...

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-20 11:59:37 /


Te fele zdecydowanie lepiej się prezentują niż tamte:). Wygląda teraz na prawdę lepiej.
Tak poza to wesołych świąt.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-20 15:37:20 /


nie zostawie cie osamotnionego BABALOO :) Pękam...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-20 15:39:24 /