logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Cena new maglownicy

Cena new maglownicy

Coś mi się obiło o uszy,ze ktoś tu sprzedaje nowe częsci do fordów,w związku z czym może mi powiedzieć ża ile zł. można kupić nową maglownice do Tauniego?
Pytam bo u nas na mazurach żadają za tą zabawkę od 430 do 480 zł,(pół roku temu był to koszt zakupu 360 zł) zależy od sklepiku,jestem bardzo ciekaw jak rzecz się miewa w pozostałych rejonach naszego kraju?

aro / 2003-04-22 11:04:08 /


....u nas na mazurach....
wpisz się trochę bardziej niż tylko xxx na wizytówce ;P
W Olsztynie w sklepie Inter Parts na ul. Augustowskiej około rok temu proponowano mi nową przekładnię do Taunusa za 300 zł (+/-20 zł, nie pamiętam).
Spróbować warto też w Auto Landzie na ul. Leonharda
pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-22 11:16:07 /


A w triCITY ile ta przyjemność kosztuje i na jak dlugo taka nowa maglownica starczy na oponach 205 (bez katowania jej)??

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-22 11:51:47 /


Rok temu....to może wtedy tyle chcieli.
Będę w tygodniu w Olsztynie to zajade w te miejsca sprawdze to jeszcze jak to teraz jest.Co możesz powiedzieć o sklepie na Dąbrowskiego?

aro / 2003-04-22 11:58:10 /


Polecam :). Mile i sympatycznie powiedzą Ci prawdę i dobrze doradzą. Zero nabijania w butelkę. Zadzwoń 089 526-02-63 i zapytaj bezpośrednio.
Nie wszystko mają, ale to jest chyba najlepszy sklep w Olsztynie dla starych i leciwych fordów.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-22 12:59:51 /


Dzięki Karol,jestem już z nimi w kontakcie od paru lat,kiedyś tam sprzedawała u nich jakaś baba,baba jak to baba sprzedała mi nie to co trzeba po za tym incydentem nie mam do nich zastrzeżeń.

Pozdrawiam.

aro / 2003-04-22 13:24:12 /


Mam w taunim 205 i chciałbym coś zrobić z tą cholerną maglownicą, nie mam wspomagania i mam spore luzy jak gdzie i za ile można ją zregenerować lub kupić gdzieś nową tylko motorkraft i w jakiej cenie

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-22 22:43:56 /


Do aro.
Ta baba to bardzo miła kobieta, notabene żona właściciela, również miłego człowieka, Kobieta jak to kobieta - nie musi się znać na mechanice (zwłaszcza jeśli dotyczy to starszych modeli), nawet jeżeli pracuje w sklepie z częściami samochodowymi.

PS.Jeśli będziesz coś brał w Inter Partsie czy Auto Landzie to mam tam spore rabaty.

Pozdrówka i więcej zrozumienia dla płci przeciwnej.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-22 22:55:00 /


Do Szajby:Miła,czy nie miła,bez urazy i dyskryminacji,ale uważam,że kobitka w sklepie motoryz. to zły pomysł,(nie dotyczy to żecz jasne babochłopów)cześci samochodowe to nie bułki czy tam jakieś pierdoły.Tu trzeba mieć chociaż w małym stopniu pojęcie o mechanice i nie raz trzeba coś doradzić,albo wyprowadzić klienta z błędu,zwłaszcza gdy np.pan Franio wysyła szarego ludka do sklepu i potem........no...
Co do tych rabatów,to chyba teraz modny patent i chwyt na klientów, z tąd wzioł się mój post.Dzięki za ofiarną pomoc,tak na marginesie mówiąc to można było by zrobić kiedyś wkońcu jakieś spotkanko mazurskich ford-maniaków?Z tego co widze po Olsztynie pare caprysek i taunich jeździ,Pan z ford-szrotu za ul Bałtycką też coś wspominał mi o jakiś kilku ludkach i ich samochodach,a może w tym Olsztynie już coś się dzieje tylko mi nic nie wiadomo???

Do Skuna.
Regeneracja nie wiem ja tam nie polecam nie warto.Motokrafta to chyba już nigdzie nie dostaniesz.Z tego co wiem są 2 podruby,jakieś tam bugatti,i jakieś tam cholera wie co,napewno nie jest to polskie.
Możesz wyrwać używkę za dwie stuwy a może i mniej,cena drógiej podruby to 430zł(co do jakości na dzieńdobry trochę ciężko chodzi,jak długo powiem za jakiś czas,rok musi napewno bo na tyle ma gwarancji,he,he)

Pozdrawiam.

aro / 2003-04-23 09:11:39 /


Pani na Dąbrowskiego nie tylko jest sympatyczna, ale jak na przytoczone przez Ciebie argumenty to właśnie i tak nieźle się zna ;)
Magiel bez wspomagania do Taunusa na szrocie na Wadągu, albo koło cmentarza Kieźliny-Dywity - to koszt 100-150 zeta.
Za 250 zł to kpl. magiel z pompą wspomagania sierry w Wójtowie (2 lata temu).
Cena zależy jak trafisz w podaż/popyt i jak będziesz gadał :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-23 11:20:57 /


do aro
mysle, ze nie tylko babochlopy moga sie znac na czesciach samochodowych , moge sie zalozyc ze znalazlo by sie sporo, ktore znaja sie o wiele lepiej niz ty i sie tak nie wymadrzaja :)
"Miła,czy nie miła,bez urazy i dyskryminacji,ale uważam,że kobitka w sklepie motoryz. to zły pomysł...." <-- i nie uzywaj slow, ktorych znaczenia nie znasz ;P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-23 11:56:03 /


Na temat Pani już nieględze,niech wam bedzie,mi tam podpadła i na tym kończe.
Co do używanych magli,z rególy są one już w stanie agonalnym,ale za tą cenę nie można wiadomo wymagać.Te które nie mają luzów(bez założenia na samochodzie i nie da się sprawdzić dokładnie),mają pozdejmowane podkładki od docisku wałka i skrecane już przeguby drążków.Ogólnie mówiąc zabawka nie na długo,ale z braku kasy wiadomo dobry i ... . Osobiście nie polecam.

Pozdr. i dzięki za namiary.

aro / 2003-04-23 11:57:35 /


Apropo's szrotu forda na Bałtyckiej w Olsztynie: tam mają cholernie drogo, czasem przesadzają do tego stopnia, że nowe części w sklepie tańsze :)
Udało mi się u nich wyrwać 4 lata temu felgi 6J13 z oponami 205 i śrubami ze szpilkami za 5 stówek (takie staromodne durszlaki, na których się turlałem do zeszłego roku-patrz zloty) oraz aparat zapł. na przerywaczu za 5 dych. Reszta współpracy z nimi nie wychodziła :(

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-23 12:14:51 /


Do Segala.

Nie zrozumiałeś to chyba Ty mojej wypowiedzi.Moja wypowiedź opiera sie wyłacznie na faktach,a jakoś nie zauważyłem tego w Twoich krytykujących zdaniach.A może poczułeś się tak urażony bo jesteś kobietą?,he,he.
Swojego zdania nie zmieniłem i nie zmienie,a wiecej na ten temat nawet nie będę dyskutować bo mój post jest o maglownicy a nie o ........


aro / 2003-04-23 12:17:25 /


rotfl

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-23 12:20:33 /


Rozumiem, żeby dwóch facetów się o babkę pobiło....ale facet z babką o babkę?! :D
Babka jest fajna, wiem z mojego własnego osobistego "doświadczenia", ale i tak wolę trochę młodsze ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-23 12:23:57 /


No to żeś Aro sypnął teraz :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-23 12:24:58 /


Ja u nich ostatnio wyrwałem chłodnice,co do ceny udało mi się trochę potargować.Pózniej zrobiło się śmiesznie bo targowałem się o dni na ile dają mi gwarancji,po tym incydencie już mnie tak szybko nie zobaczą.Oczywiście chłodnica okazała się do d....

aro / 2003-04-23 12:25:40 /


"...a moze poczules sie tak urazony bo jestes kobieta he, he..."- to mi sie podobalo najbardziej. Aro sprawdz dobrze nika Segal;)

konk / 2003-04-23 12:30:18 /


K....a sprawdziłem,sam się teraz śmieje.No nieźle,nieźle,he,he.Kompuery wymyślili,he,he,idę do warsztatu,he,he.

aro / 2003-04-23 12:36:17 /


aro przepros Segal ze nazwales ja kobieta - na forum, tak publicznie
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA hahah
NARRA

Q_Back / 2003-04-23 12:43:37 /


he he pieknie Aro pieknie
a co do kobiet w sklepach to czasami mozna sie zdziwic
jest u nas np sklep z o-ringami/simmeringami itp, pracuja tam prawie same kobiety i nie wiem czy ktos sie od nich lepiej na tym zna, wiem ze to rzadkosc ale sie zdarza

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-23 13:52:11 /


koło mnie tez jest sklep w którym normalnie jest facet ale czasami siedzi tam jego żona... niestety ona nawet nie wie jaka jest ruśnica miądzy rzędówką a fałką :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-23 14:05:08 /


Dobra,dobra nie odbiegajmy od tematu a o kobietach to najlepiej przy piwie i podstawa żeby nie słyszały tego,he,he a tu tak niedarady,he,he.
Także czekam na odpowiedzi dotyczące głównego tematu,Panie znające się na rzeczy oczywiście też zapraszam.

Sczególne pozdrawienia dla segal

aro / 2003-04-23 14:30:30 /


no dobra to może ktoś wie gdzie i za ile kupić można nową maglownicę do Granady ??!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-23 16:52:52 /


To ja mam pytanko.Nowa do Capri bez wspomagania????ile???????i Gdzie???
aha i czemu tak drogo.........hihihih

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-23 19:47:00 /


no napiszcie cuś o tym maglu do granady bo na spring open nie przyjede ;(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-23 23:33:24 /


Spawn: są w Olsztynie przekładnie kierownicze do Granady na szrocie: ze wspomaganiem 150zł, bez wspom. 80 zł (np. u tych od forda na Bałtyckiej to odpow. 350 i 200 zł :))
Nie widziałem ich, bo rozmawiałem przed chwilą tel., ale często od nich biorę i nie nabili mnie nigdy w butelkę, zresztą zawsze mam i tak zaniżone mocno ceny ;)
Jakby co to się załatwi, tylko ta odległość...servisco, a może doturłałbyś się na Spring Open to tam byłoby uroczyste przekazanie ( o ile będę tam )
O magle do Capri to mnie nie pytać, bo dawno wyczerpałem ten rejon ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-24 10:48:39 /


nowa przekładnia grandzi, marki bliżej nieznanej, ok. 780 zł na zamówienie.
Za wspomaganie trzeba dołożyć + ok. 1 tys. zeta wiecej.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-24 11:51:59 /