logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » blacharz do 17M w Poznaniu, chromowanie i felgi z oponami:-)_

blacharz do 17M w Poznaniu, chromowanie i felgi z oponami:-)_

Witam, jestesmy z kuzynem obecnie na etapie renowacji Taunusa 17M. Blacha była cała zrobiona, został polakierowany - wsyzskto jakies 8 lat temu,kiedy jeszcze ja niebrałem udziału w całej tej operacji.
Teraz po latach stania okazuje sie ze blacharz spieprzył tylne drzwi tzn sa one niedopasowane dobfz4e i lekko niedochodza,i ogulnie to od stania na powietrzu. lakier sie strasznie zabrudził i trzeba bedzie powtroyc,

PYTANIE JEST TAKIE: Gdzie w poznaniu znajde takiego blacharza lakeirnika, ktory bedzi emiałochote, cza i umiejetnosci, zeby to dopasowac ładnie, i nieodwalic fuszerki, bo terAZ TO GO ROBIMY DO KO0NCA ZE WSZYSTKIMI DETALAMI ORYGINALNYMI.
Porsze o konkretne propozycje, moze nawet jest tu ktos kto by to chciał robic, oczywiscie za odpowiednim wynagrodzeniem, bo to niejest pierwsza lepsza rzecvz, tylko jednak juz zabytkowe autko.

Przy okzaji prosze tez powiedziec, czy jak chcemy z kuzynem oddac wszystkie elementy do pochromowania, to czy tzreba wszystko odczepic i zawiezc juz same czesc, czy sa takei zakąłdy gdzie zawozisz całe auto, oni odkrecaja wszysatko chromuja i zakłądaja.
Moze ktos zna adres zakąłdu w pozniu w ktorym robia to DOBRZE, i jest to zakłąd godny polecenia.

Ostatnia sprawa to felgi, jakie do tego załozyc, jakie były oryginalne, gdzie szukac, bo narazie myslelismy o kupnie jakichs ładnych stalowych i pochromopwaniu, moze był jakis super wygladajacy model do tego autka.

Acha, i gdzi edostane opony z białym rancikiem, takie jak dawno temu były w autach

pozdrawiam grzes

grzech / 2003-04-27 11:47:32 /


Opony z biały rantem (a w zasadzie same białe ranty do opon 12-16"):
Przemek Kamieński, Poznań, 061/877-2032, e-mail: przemovw@poczta.onet.pl
Czyli w zasadzie masz to pod samym nozem.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-04-27 12:28:20 /