logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » podcisnienie

podcisnienie

szukałem na forum o przyspieszaczu ale nie wszystko wiem, otóż gdzie oryginalnie powinien byc wpięty wężyk od aparatu, w jednej granadzie mam w gaznik po lewej patrząc od przodu, a w drugiej ten wężyk wpiety jest w tą podstawke pod gaznik z krućcami, i czy dodając gazu zapłon powinien sie przyspieszać,czy może na wolnych obrotach?

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-05 13:37:27 /


Trzeba to wpiac w dowolne podcisnienie ale oryginalnie to chyba jest w podstawce pod gaznikiem.

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-05 14:06:45 /


raczej powinno być podlaczane z lewej strony patrząc od przodu bo podczas pracy na wolnych obrotach otworek w gaźniku jest przusłonięty krawędzią przepustnicy więc podcisnienie jest minimalne .

lukasz lodz / 2007-05-05 14:25:33 /


no właśnie "chyba", sam tego nie wiem, bo w różnych miejscach są różne siły ssania,chyba że to nie ma różnicy, u mnie bardziej zasysa w podstawce pod gaznikiem niz w samym gazniku

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-05 14:26:58 /


Ma być podłaczone do gaźnika do krućca przeznaczonego na przewód podcisnieniowego przuśpieszacza zaplonu w solexie to jest tu

lukasz lodz / 2007-05-05 15:49:48 /


Też tak myślę... Ja miałem w podstawce, ale przełożyłem do gaźnika i tak jakby lepiej chodzi:)

wwlV6 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-07 10:49:13 /