logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Światła palą się non-stop (pozycyjne i tylnie prawe)

Światła palą się non-stop (pozycyjne i tylnie prawe)

Mam taki problem, jak w tytule i nie mam już bladego pojęcia gdzie jest przyczyna tego problemu! Z tylnich świateł idze kabel do puszki bezpieczników i z tamtąd do włącznika świateł. Lewe światła tak są podłączone i się nie palą a prawe świecą się cały czas. To samo jest z pozyjnymi z przodu, tylko że z lewymi jest ok a te prawe palą się bez przerwy.
Jeśli chodzi o te tylnie, to tam nie widze żeby było coś doczepiane. Jak wyjme bezpiecznik też się palą, tam powinno być jakieś obejście gdzieś jakiś wymysł ale jak wyjąłem kabel z puszki bezp. to prosto szedł do włącznika świateł.

Michał.. / 2007-05-12 20:23:09 /


Zapomniałem napisać że to Taunus III

Michał.. / 2007-05-12 20:45:32 /


A jest taka możliwość, że popsuł się ten włącznik świateł i daje prąd na te światła?

Michał.. / 2007-05-12 21:32:14 /


a czy nie jest tak jak w granadzie ze po wylaczeniu zaplonu jak wlaczysz dzwignie kierunkowskazu w prawo/lewo to pala sie wlasnie postojowki prawe/lewe??

Najpierw sprawdź czy nie zostawiłeś włączonych kierunków a potem poszukaj czegoś w tej części instalacji

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-12 22:06:55 /


witam
Michał,gadałem z Ryśkiem na temat tych swiateł i on twierdzi ze niczego poza wymianami zarowek nie "unowoczesniał;)" wiec niemoge Ci pomoc w tej materii nic
pzdr.

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-13 20:12:07 /


Cześć Marek!
Doszedłem wkońcu, kabel od tych świateł podczepiony był do innego kabla. Już jest ok :)

Michał.. / 2007-05-13 21:48:05 /


witam
no to super ze sobie poradziles:)
czyli ,mam nadzieje ze juz blizej "konca";)
noi czekamy z Basią na stronke naszego bylego hehe
pzdr.

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-13 23:06:02 /


i pomimo tego iz Rysiu nie przyznal sie do grzebania w instalacji-mysle ze jednak"on tam byl" :))
pzdr

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-13 23:10:32 /


Ze stroną jest taki problem, że nie mam zdjęć na kompie i sam opis by był. Ewentualnie moge go opisać słowami.

Michał.. / 2007-05-13 23:56:43 /