logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Pytanie do szczeciniaków

Pytanie do szczeciniaków

Pytanie typowo regionalne.Przemknął mi jakiś czas temu biały bus (chyba Toyota)
z reklamą warsztatu zajmującego się restauracją oldtimerów.Jedyne co zapamiętałem to "oldtimer service" i tel 91 48...natknął się ktoś ze Szczecina na niego? Szukałem już w PF i kicha.

cossi / 2003-05-01 18:21:40 /


To ja mam trochę inne pytanie do paprykarzy. A, że zakładanie nowych wątków jest debile to podepnę się tutaj.

Potrzebuje na 5 czerwca auto do ślubu dla mojego kolegi. Ślub będzie w Stargardzie Szczecińskim. Nie musi być ford. Musi to być natomiast stara limuzyna w bdb stanie. Oczywiście odpłatnie, ale w granicach rozsądku.
Ma ktoś może coś co by się nadawało lub może znajomy lub znajomy znajomego??
Niestety kolega ani pani młoda nie są miłośnikami starych aut, więc musi być coś naprawdę fajnego. Jak za dużo będą wybrzydzać to pojadą wieśniackim Mercedesem S jak zwykłe buraki.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-12 22:40:07 /


ach byc zwyklym burakiem i jezdzis s-ka.
mam kolege z tamtych okolic, ma warszawe i fiata 125 z chromowanym grilem w pieknym stanie.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-13 21:55:12 /


To daj jakieś namiary.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-13 23:50:01 /


Alwax chodziło mi o to, że Ską do ślubu jeżdżą ludzie zwykli, normalni, przeciętni, bez polotu, mało oryginalni i w ogóle nieciekawi czyli tacy przeciętni obywatele bez klasy, gustu itd.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-15 17:27:32 /


jak by co to ja moge podjechac:) mam tylko 30 kilometrow

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-15 17:39:48 /


Ale pan młody musiałby wtedy prowadzić. Jeździł capri, więc zna temat. Zapytam jakby się na to zapatrywali i czy auto się podobuje. No i byłaby w końcu okazja się poznać i obejrzeć pablowe auto. Mam zamiar na ślub jechać swoim caprikiem już, więc i tak można się spotkać:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-15 17:58:14 /


jak tylko by nie swirował to luz :) a auto na zywo o wiele lepiej wyglada:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-21 22:54:23 /


Nie należny do takich co świrują. Na co dzień jeździ pugiem 405 w dieslu i nie w głowie mu świrowanie. Tym bardziej na swoim ślubie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-21 23:08:34 /