logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Czy ktoś zna to Capri?

Czy ktoś zna to Capri?

Dziś w gratce znalazłem capri II, wygląda na zmęczone życiem. Czy ktoś się z nim spotkał, wiadomo cokolwiek o nim?

Linka do ogłoszenia: http://www.gratka.pl/moto/tresc/ford-capri-1-6-benzyna-7059722.html?w=d9b12b3ef632a61b&s=1#mail-form

jakub binek "scorpio" / 2007-05-20 09:07:26 /


No nie wiem czy z tych zdjęć można wyrokować w jakim jest stanie ale jeśli koledze już na fotce sie nie bardzo podoba - "zmęczone życiem" to chyba nie warto sobie głowy zawracać.Istotną przesłanka , że nie jest w rewelacyjnym stanie jest z pewnością cena jaka sprzedający wystawił gdzieś w necie widziałem to Capri nawet taniej.

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-20 10:04:00 /


Moim zdaniem jeśli nastawiasz sie na kilkumięsięczny remont/odświeżenie wszystkiego to warto je brać - świetny materiał na śliczną mk2 :-)
Jeździć napewno na codzień długo nie pojezdzi...

Jeśli ktoś ją i kupi i chce dokończyć przeistoczenie w Mk3 to zamawiam przednie lampy z kompletem śrub regulacyjnych, jeśli pójdzie w kierunku Mk2 to winszuje szczęśliwemu nabywcy.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-20 16:42:21 /


A co do wątku, to czy ktoś zna właściciela? Mój kumpel też się natknął na to ogłoszenie... Może ktoś mógłby tam podjechać obejrzeć to cudo?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-20 17:03:51 /


Grunt żeby dojechało do Bielska o własnych siłach. Bo z lawtą nie dam rady :( .
Po wierzchu ze zdjęć wygląda ładnie, ale , coś mi dziwnie progi wyglądają, jakby ktoś kątowniki wstawił, listwy pod szybami też jakieś takie dziwne. Spróbuję się jeszcze z właścicielem dogadać, niestety nie odbiera gość fona :( .

jakub binek "scorpio" / 2007-05-20 19:12:40 /


rano kupiłem go na allegro po wcześniejszym dogadaniu telefonicznym z gościem.

gość jest drugim właścielem od 3 lat stoi niema przegalądu ani ubezpieczenia.

ogólnie mówi że stan przyzwoity , wymienił pare usterek wiec do jazdy od zaraz napewno nie jest ale materiał na zrobienie ładnego mk2 dobry...

w tygodniu jade po niego lawetą jak wszystko będzie cacy jak koleś mówi
! to napisze co to warte.

mrowa82 / 2007-05-20 23:44:41 /


Jakub, kiedyś trzeba się spiknąć. Nie ma nas wiele w okolicy.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-21 08:14:20 /


Nie widzę problemu :) - z tym że ja jeszcze nie posiadam Capri :( , ale myślę że to się zmieni :) - szukam, ciągle szukam :)

jakub binek "scorpio" / 2007-05-21 09:56:16 /


Właśnie prowadzę pertraktacje z kolegą z Gdańska (Ingiel), zewnętrznie jego autko wydaje się całkiem przyzwoite, silnik w razie jakby co to mam od scorpio, myślę że skrzynka też by chyba podeszla (N9). Trzeba by się pobawić trochę blacharsko, ale przecież nie kupuje się nowego auta, tylko 23 letniego klasyka.
Moja druga połowa ma mnie już serdecznie dosyć :) , zdaje się że niedułgo dla świętego spokoju powie sakramentalne "a kup sobie go i daj mi święty spokój", a wtedy wsiądę w PKP i spełnie marzenia z dziecinstwa. :)
Muszę jeszcze tylko do Chudera napisac kilka emaili z zapytaniem o cene kilku elementów i być może niebawem będzie kolejny Capri na podbeskidziu :)

jakub binek "scorpio" / 2007-05-22 10:19:25 /