logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » DRECH STORY....

DRECH STORY....

dres jaki jest , każdy widzi..mySle że warto by było w tym miejscu przedstawic swoje przygody związane z tymi jakże pożytecznymi stworzeniami...za najciekawszą historie (prawdziwą ) czeka skromny upominek...KRATA BROWARA ( marka do wyboru, byle był krajowy ) no więc panowie...DARZ BÓR

TORMENTOR / 2003-05-03 18:40:05 /


Kolega chciałby w tym miejscu stworzyć centrum wyśmiewania się z dresów?
Ale po co?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-03 18:42:07 /


nie chodzi mi tu o wyśmiewanie, ale o zrozumienie istoty tego zjawiska.co determinuje ich by stawali sie nimi i zyli w sposób jaki żyją...a pozatym jak mówią angolr "known your enemy"...zartuję,poprosty warto by było poznać opinie innych bliznich na ten temat....ps. browar aktualny

TORMENTOR / 2003-05-03 18:56:48 /


TEN WĄTEK JEST BEZ SENSU....
A tylko zaśmieci forum.....

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-03 19:26:06 /


ja jestem dresem , masz coś do mnie?moze troche tolerancji, moze to zazdrosc

starrsky / 2003-05-03 20:33:36 /


ty dres starrsky nie fikaj bo ci pasek urwe i bedziesz dresem nizszej rangi

a tak poza tym to dzis widzialem na scianie sklepu w malym miasteczku napis
"NISZCZ DRESIZM"
jak to zobaczylem to myslalem ze padne hahaha

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-03 21:17:13 /


adidus chuderus nie boi sie zerwania paska bo ma jeden w zapasie :PPP

starrsky / 2003-05-03 21:48:38 /


TORMENTOR: a co determinuje morderców, nazistów że się nimi stają?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-04 00:31:31 /


Mr. CHUDER.....MISTRZU, PRZYPUSZCZAM ŻE NAWET JEŚLI POJWIĄ SIĘ NOWE OPOWIEŚCI NT. OMAWIANEGO TEMATU...BROWAR I TAK BĘDZIE TWÓJ !!!
Mr. ZOGGON...GDYBY MECHANIZM POWSTAWANIA RÓŻNEGO RODZAJU DEWIACJI BYŁ ZNANY( A PRZYNAJMNIEJ JEGO ZASADNICZY ZRĄB) MOŻNA BY TEMU ZAPOBIEGAĆ ( PROFILAKTYKA JEST ŁATWIEJSZA NIZ EWENTUALNE PÓŻNIEJSZE LECZENIE..HEHEH
Mr. STARRSKI...CO ZA ODWAGA...NIE MYŚLAŁES O ZORGANIZOWAWIU CZEGOŚ NA KSZTAŁT GEY PARADE..NP. "DRECH PARADE"..NIE ...SORKI WYBACZ KIEPSKI ŻART...TAK NAPRADWE NIE MAM NA CELU ZWALCZANIA DRESIARSTWA...CHCĘ TYLKO ICH ZROZUMIEĆ ( TYLKO CZY TO JEST MOŻLIWE?)...POZDROWIENIA!!!!!!!!!

TORMENTOR / 2003-05-04 09:34:09 /


TORMENTOR chyba jakis dres zalazl ci dosyc mocno za skore?
i masz jakis duzy niesmak do tej gropy ludzi np. starrsky :) wiec sam sie pochwal swoimy przezyciami z "nimi"

Michal FAZI / 2003-05-04 10:28:14 /


A co tu rozumieć? Co Ci przeszkadza, że ktoś łazi w dresie? nie masz innych problemów? Zawsze będą ludzie, którzy chcą wyglądać inaczej i tyle. Ja osobiście nie lubie kontaktów z dresiarzami, ale ten temat (do tej pory) nie zaprzątał mojej uwagi - mam ważniejsze sprawy. A pisanie na forum o Capri textów tego typu sprawia wrażenie, że sami nie jesteśmy lepsi, a wręcz przeciwnie - robimy jakieś gówniarskie zaczepki nie wiadomo po co....Może zależy Ci, żeby jacyś ludzie wchodzili tu na formum i bluzgali na Ciebie?
JA nie jestem za jakąś dziwną wojną typu "Capri.pl vs. Dresiarze" i mam nadzieję, że inni też chcą spokoju.

A wkurzę się na Ciebie gdy jakiś młody człowiek w dresie podniecony tym, co przeczyta na forum przechodząc np. porysuje moje auto....

pomyśl nad tym

a i jeszcze jedno.... miałem dać spokój, ale widzę, że Ty nadal masz problem:

ZACYTUJĘ POPRZEDNI TWÓJ TEXT:

...PROBLEM W TYM ZE TE AUTA SĄ DOŚĆ LECIWE I CO GORSZA CZESTO EXPLOATOWANE PRZEZ DEBILI OKLEJAJĄCYCH SZYBY CIEMNĄ FOLIĄ I PROFANUJĄCYCH KLASYCZNĄ I ULTRAPIĘKNĄ KAROSERIĘ TEGO CACKA SPOJLERAMI


Ja mam przyciemnione z tyłu szyby, i spojler oryginalny z przodu i z tyłu i co?
Też jestem debilem?

Przyznam Ci się, że dla mnie bardziej dresiarsko wygląda Mustang z 92 roku, jak Capri z ciemnymi szybami. Radzę pooglądać sobie Discopolo - tam znajdziesz więcej takich Mustangów.

Moim skromnym zdaniem ta strona nie jest po to, aby wyrażać swoje nienawiści do ludzi, jacy prawdopodobnie zrobili Tobie krzywdę - załóż może stronę "PSYCHO-TORMENTOR" i tam będziesz mógł zamieszczać wszystkie swoje fobie.
pozdrawiam

lutek / 2003-05-04 10:52:19 /


tormentor jestes żałosny , nie zachodź ludziom za skóre. . .poza tym jestes tu nowy i nie wiesz kto co i jak,więc lepiej swoje przemyslenia zoastaw dla siebie

starrsky / 2003-05-04 11:02:14 /


do TORMENTOR- pozatym w wizytowce masz napisane sadysta metal wiec pewnie ubierasz sie na czarno i nosisz dlugie wlosy (to chyba nie regula ale mniejsza o to wiadomo o co chodzi) ta strona jest integracyjna a nie do zwalczania innych ludzi i z gory obrazania wszystkich, daj se czlowieku na wstrzymanie bo to do niczego nie prowadzi a juz napewno na tej stronie. jakis "dres dal tobie w morde" (i tak niestety bywa na tym swiecie)to go poszukaj i oddaj mu dwukrotnie albo daj sobie z nim spokuj i zapomnij o tym. wlasciwie to niewiem co chcesz osiagnac. a jezeli lepiej sie poczujesz to napisz co ci sie stalo to porozmawiamy o tym :) (sam tez mialem pare nie milych sytuacji i czegos mnie to nauczylo)
pozdrawiam :) ciebie wszystkich a juz nabardziej chyba starrskiego :p
ps. chcesz ten dres czy nie starrsky okazja?

Michal FAZI / 2003-05-04 11:10:06 /


A PROPOS SADYSTY...TO BYŁY PO PROSTU JAJA..HEHEE W ZASADZIE JESTEM PACYFISTĄ..
I NAPEWNO NIE MIAŁEM OCHOTY NIKOGO OBRAŻAC... ODNOSZĘ WRAŻENIE ZE DLA WIELU POJĘCIE "DRES" MA EWIDENTNIE NEGATYWNY WYDZWIĘK.. A MOJE INTENCJE BYŁY TAKIE CZYSTE...
OK. PRZEDSTAWIĘ JEDNĄ Z WIELU MOICH PRZYGÓD Z DRESIARZAMI W ROLI GŁÓWNEJ...
DAWNO, DAWNO TEMU...NIE ŻARTUJE, TERAZ SERIO...W UBIEGŁYM ROKU BYŁO MI DANE SPĘDZIĆ KILKA DNI W DZIWNOWIE ( NAD MORZEM, JAKIEŚ 100 KM OD GRODU GRYFA...) PO WIOSCE KASZLAKIEM ROBIJAŁO SIE KILKU GENTELMANÓW W STOJACH SPORTOWYCH ( CI PREFEROWALI NIKE'I)A ZE BYŁO TO POD KONIEC WRZEŚNIA..MIELI NIEZŁY UBAW JEZDZAC PO KAŁUŻACH OCZYWISCIE PRZY CHODNIKACH...NA KTÓRYCH BYŁO SPORO PRZEDSTAWICIELI GATUNKU HOMO SAPIENS OBOJGA PŁCI... W KONCU JEDEN Z POSZKODOWANYCH ( NOTA BENE TEŻ W DREACH...CHYBA Z PASKAMI...) NIE WYTRZYMAŁ I WSKOCZYŁ PRZD SAMOCHÓD..A ŻE WYGLADAŁ JAK NASTERYDOWANY BULLTERIER..BIEDACZKI NIE MIELI ZADNYCH SZANS...JA OCZYWISCIE NIE INTERWENIOWAŁEM ( NO WIECIE PACYFISTA ITP.)... NIEMNIEJ JEDNAK NIE MOGŁEM POWSTRZYMAC SIĘ OD SMIECHU...WTEDY WZAJEMNE ANIMOZJE "BRACI W PASIAKACH" GDDZIEŚ ZNIKNĘLY A OBJEKTEM ICH AGRESJI STAŁEM SIE JA ( PRZYNAJMNIEJ W ZAMIERZENIU )...LEDWO UDAŁO MI SIĘ UCIEC DO MOJEGO BLASZAKA ( NAPEWNO NIE WYGLADAJĄCEGO DRESIARSKO)...I....SKRÓCIŁEM WCZASY...

TORMENTOR / 2003-05-04 11:56:30 /


PANIE PACYFISTO Z WSISNIĘTYM CAPS LOCKIEM szkoda tylko , że tak szybko biegasz może nauczyło by ciebie to kilku nowych rzeczy.
1. Nie jest to strona dla nowo przybyłych chętnych rozruby takich jakich ty próbujesz tu rozkręcić.
2. Nie każdy dres jest zły (dres, garnitur kilt czy spódniczka ) to tylko ciuch
człowieka poznaje się po tym co ma pod kopólkom albo w sercu a ty masz trociny bo tylko de***l daje takie wątki na szanującej się publicznej stronie.
3.To że jesteś zarejestrowany w "clubie" to nie znaczy że jesteś swojak inni dużo na to pracowali...a poza tym gdzie twoje autko???
4.Mam nadzieję że teraz wyjaśnione i więcej w tym miejscu sprzeczek porównań testów typu dres vs ??????? już nie będzie
PS.
Zamiarem autora nie było obraza majestatu niczyjego....

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-04 12:15:10 /


po co sie wogole odzywacie

Rem!k / 2003-05-04 13:00:43 /


Michał , ja juz mam ,naprawde fajny ale silikon mi sie wylał i mam plame :D

starrsky / 2003-05-04 13:01:54 /


a mi kwas z akumulatora i mam dziiure

Michal FAZI / 2003-05-04 13:12:41 /


Może poprostu spotkacie sie na jakimś zlocie i wtedy pogadacie sobie na żywo??? A wracajac do tematu moim zdaniem każdy może jeździć Capri, oczywiście jeśli o niego dba, bo jeśli nie dba to Caprik sie poprostu buntuje i jeździć nie chce.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-04 14:38:39 /


Problem w tym, że niektórzy uważają, że jak mają Capri, to stoją o szczebel wyżej w hierarchi zmotoryzowanej części społeczeństwa.
TORMENTOR: jak chcesz poznawać psychikę dresów i dowiedzieć się dlaczego nimi są, to ja tylko mogę życzyć powodzenia.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-04 19:03:17 /


"Problem w tym, że niektórzy uważają, że jak mają Capri, to stoją o szczebel wyżej w hierarchi zmotoryzowanej części społeczeństwa."
ja sie jak najbardziej czuje o szczebel...phi nawet o 2 szczeble wyzej, jak jade capciem to czuje ze jestem królem na drodze i wydaje mi sie że o to własnie chodzi ! pozdro

starrsky / 2003-05-04 19:10:05 /


właśnie z takich zachowań jakie prezentuje starrsky bierze się dresiarstwo

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-04 19:12:30 /


Starrsky zależy w jakim sensie czujesz się "królem"... mnie często drażnią tacy królowie co mają w dupie innych na drodze i jadą jak by byli sami...
Jaki sens ma ten wątek? Dresiartswo to przecież sposób zachowania nie mający nic wspólnego z ubiorem...! Znam kilka osób chodzących w dresach... jest taki jeden koleś u mnie na wydziale co chodzi sobie w spodniach dresowych i jest jednym z najlepszych studentów na roku, nie bluzga bez powodu i zachowuje się jak cywilizowany człowiek. Nie oceniajcie ludzi po wyglądzie bo pozory często mylą! Można by chyba powiedzieć że dresiarstwo to synonim chamstwa i prostactwa...
Na stronie jest potworny bałagan... to wszytsko przestaje mieć sens. Zastanówcie się nad tym i przed zakładaniem wątków pomyślcie jaki pozytywny wpływ mogą one mieć dla użytkowników Capri i innych starych Fordów.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-04 19:24:33 /


zoggon a ch.. mnie obchodzi twoje zdanie

starrsky / 2003-05-04 19:34:01 /


Prosze skończcie już , bo zaśmiecacie tylko forum.
Mam nadzieje że to ostatni komentarz na tym forum.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-04 20:51:17 /


"nadzieja matka glupich" :P

Michal FAZI / 2003-05-05 10:30:53 /


"ale dba o swoje dzieci" :P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-05 10:33:38 /


A mi sie qwa podoba jak Starrsky popierdala pod prad swoim "Belzebubs chariot" TAK 3maj Star
I fszystkim wariatom Bez limitu pozdro i drechom tesz
:-DDDDDDDDD

A jak ktos Starrskiego nie zna i nie wie ze to roowniacha jakich malo kij w szprychy i torba trocin do oleju i szuger do baku

ALE mily powroot na lono Capri PL :-))))))))))
NARRA

Q_Back / 2003-05-05 14:34:41 /


ok. kończę...

TORMENTOR / 2003-05-06 08:20:30 /


No pięknie. Jako że TORMENTOR z tego co widzę jest tu całkiem nowy, i pomylił już na samym wstępie capri.pl z listą pl.soc.dresy, wnioskuję że nie wczytał się w regulamin, za co uhonorowany właśnie został koniecznością 10-krotnej akceptacji regulaminu przed swoim kolejnym postem. Może choć raz go przeczyta. Następny post w podobnym klimacie będzie już zupełnie ostatni.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-06 10:07:30 /


Panowie (tu pytanie do tych którzy śledzą forum od conajmiej roku) czy nie wydaje się Wam, że TORMENTOR to FORDOMANIAK ??? Pamietacie go ? Facet wchodził na forum i obrażał kogo tylko sie dało. Robił to w wybitnie perfidny i nie przyjemny sposób (wówczas na forum mógł wejść każdy bez koniecznosci rejestracji). Jest kilka zbiezności między nimi. Tamtem też był ze Szczecina, jeździł Mustangiem i jak cos pisał to zawsze z użyciem Caps Locka. I to co najbardziej mi ich przypomina to wyjątkowo głupie i prostackie komentarze.

harnaś / 2003-05-06 10:28:17 /


///

:)
poczuj to

Michal FAZI / 2003-05-06 10:30:00 /


=\-
Reebok:)

no co ja tez chodze w dresach:) i mam ciemne szyby!
hahaha
jest ktos chetny na solo?

czy takich wlasnie komentarzy spodziewal sie zalozyciel watku?

Michu skasuj ten watek bo trzeba dbac o czystosc rasy;)
pozdro

Hoover 3M / 2003-05-06 10:37:37 /


to z FORDOMANIAKIEM to był zdaje sie Mustang III czyli 79 rok w góre no ale co tam :-PP

drech też człowiek - przynajmniej wiemy że nie każdy musi taki być :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-06 13:21:03 /


Smutny przykład typowo kojarzonego z dresiarskim image'u

Jeśli komuś sie podoba to sorry

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-06 14:11:42 /


a tam ładne capri ,ale brakuje mu fioletowych diodek na masce ;P A tak wracając do tego co starrsky napisał ,to ja tez czuje sie jak król i czuje sie tak każdu kto ze mną jedzie !! Nieważne czy jade 60 ,70, 120 czy 160 na godzine ważne że wyrużniam sie z tłumu tych wszystkich szaraków :) Uwoelbiam to jak stoje na światłach i widze tych wszystkich ludzi którzy patrzą na moje samochód potem cos komentują czasem mnie pozdrowią . I żeczywiście przynajmniej wtedy jest moja chwila ,w której czyje sie laprzy od wszystkich ... !!

pozdro all

ps.nawet nie próbujcie pisać że wy sie tak nie czujecie ... itak nie uwierze !!

ps2.i nie wydaje mi sie że starrsky chiał przez to co napisał, powiedzieć że jeździ jak święta krowa !! Każdy interpretuje na swoj sposób i według tego co sam robi !!

ps3.A poza tym sam czasem chodze w dresie i nie widze w tym nic złego !! (znaczy sie nie w takim jakimś chamskim z trzema pasami i wogóle) ale to tez każdy zinterpretuje wedle własnego zdania...




A co teraz o mnie powiecie ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-06 14:55:12 /


> A co teraz o mnie powiecie ??

Ja powiem, że za takie zdjęcia na forum to z góry dziękujemy. Szkoda bytów ...

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-06 16:19:02 /


A ja sie zgadzam z przedmowca, tak to jest wlasnie :-)

wadol1 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-06 16:27:05 /


Coś o dresach? Proszę bardzo... http://www.dresslife.prv.pl/ :))

Lloyd / 2003-05-06 16:33:11 /


spodziewałem się wypowiedzi w tym stylu. No na forum dziekujemy z tym bym się zupełnie zgodził ,ale trzeba było to napisać na początku wątku ,a że taki wątek jest to to zdjecie jak najbardziej do niego pasuje... A pisząc ostatnie słowa ,nie chciałem aby teraz ludzie o mnie pisali czy cokolwiek w tym stylu tylko zeby sie zastnowili chwilkę !

pozdro

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-06 16:37:50 /


Po przeczytaniu rzeczowej literatury fachowej dochodze do wniosku ze Spawn nie jest Stefanem Acz ...
Kontynujac wywood - Spawn ma za dlugie wlosy jak na Stefana a poza tym jego kolega Starrsky nie jest Moozgiem choc by nawet chcial bo ma (byc moze) mature - a nawet jesli nie to sobie kupi (...) Zaszlo najwyrazniej niedomoowienia :-P

Spawn masz kiepski dres i sie tak nieobnos bo do Stefana Ci daleko
NARRA

Q_Back / 2003-05-06 18:00:05 /


a to tez sie dolacze:
Rozmawiaja dwaj dresiarze na dyskotece, jeden mowi do drugiego. Ty widzisz tą laske chcem jom poderwać ale nie wiem jak. Na to drugi podejdz do niej i rób to co najlepiej potrafisz a na pewno Ci sie uda!!! Po chwili przychodzi i ten drugi z pytaniem do niego: Udąło się? Byłeś sobą? Co zrobiłeś? W odpowiedzi: No zrobiłem to co umię najlepiej dałem jej z bańki i pociągnołem bjesbolem!!
>>Tylko na mnie sie nie obraźcie...<<

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-06 18:43:07 /


spawn nie obraz sie ale w tym dresie wygladasz jak ćwok :)
(w pozytywnym znaczeniu tego slowa)
dres fajny pozdrawiam.
trzymajmy kciuki za starsskiego bo dzis sie meczyl i jutro teg go to czeka mianowice jak juz wspomnial Q_Back matura
reszta maturzystow tez niech sie trzyma

Michal FAZI / 2003-05-06 19:14:16 /


Co jest Qrde? dlaczego nie mogłem sie zalogować? aha... nie chcecie żebym pisał o drechach to ok. ale trzeba było sie posówać do takiego sku...syństwa? fordo maniakiem nie jestem po prostu nie nawidzę samochodów z grupy volkswagena...ale to było nawet zabawne... jakby ford był marką na której punkcie można by mieć hopla.... nie to jest za mocne... mustanga kupiłem nie dlatego że jest fordem tylko dlatego że ma klimat i był tani... to jest wg. was przejawem manii? dziwne... a capri pomino dziadowskich silników na jaja !!!!!!!! i jak wygląda !!! to nara wasz TORMENTOR

TORMENTOR / 2003-05-06 20:17:24 /


Michale - jeśli kolo jest na stałym, to proszę w imieniu wszystkich (napewno się nie mylę) zablokuj mu IP - jeśli możesz.

Panie i panowie caprimaniacy - zignorujcie to, proszę, sam raz użyłem ostrych słów i wcale chwały mi to nie przyniosło.

Powtarzam - zignorujmy - pomożecie :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-06 20:25:57 /


oj.... będzie się działo :-)))

ps. mówiąc o zachowaniach starrskiego, nie nazwałem go dresem, tylko przytoczyłem taki przykład zachowania jako dresiarskie czyli w rozumieniu ogólnie przyjętym: nieładne. Szczerze wierzę, iż towarzysz starrsky jest spokojnym i kulturalny łobywatelem i posiadaczem Capri. Mam nadzieję, że kiedyś go takiego poznam (na jakimś zlocie) :-)
pps. na wszelki wypadek dres też wezmę w torbe ;-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-06 20:32:28 /


Ludzie nie tak ostro.
Tormentor jest nowy.
Dajmy mu szansę. Pouczmy go, co wolno a czego nie na naszym forum.
Może już nie będzie tak źle....
Miejcie liiiiiitość!!!

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-06 20:35:04 /


Zoggon ma racje . Wszyscy robią błędy,bez wyjątku.

Ale to co sie tu dzieje to już wielka przesada...

Czy tak wygląda ta fordowska wielka rodzina...?





marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-06 22:09:08 /


heh, fajny ten komiks o Stefanie, jedyna pozytywna rzecz wynikająca z tej dyskusji (tj. mogłem się trochę pośmiać);
ps. ja też mam długie włosy i słucham metalu&hard rocka (ale nie ubieram się na czarno, nie jestem w końcu kominiarzem)...piszę to, żebyście kiedyś na mnie krzywo nie patrzyli...nie wszyscy są jak "nasz" TERMINATOER 666, czy jak mu tam...
... a dresiarze mnie nie obchodzą, no chyba, że mi kiedyś który pod koła wejdzie; ale z drugiej strony: od czego ma się wycieraczki:))

pawelhead / 2003-05-07 00:00:10 /


He, he też mi się kiedyś udało zebrać opier.. za posta(chyba kazdy pamięta za jaki).

PS. Dałem już zaliczke za Caprika 10 dopłacam resztę kaski i bruuuuummmmmm:)))

Sid99 / 2003-05-07 11:16:37 /


pamietamy pamietamy nie sluszno to bylo moim zdaniem ale mnioejsza o to.
powodzenia sid z zakupem auta jak kupisz to od razu fotki i pochwal sie

Michal FAZI / 2003-05-07 11:38:46 /


No jak nie jak tak jak tylko kupie no i zrobie kilka rundek po mieście to zrobie fotki i prześle:)) Mam zamiar zrobić na boku nr.13 ciekawe jak to bedzie wyglądało (pewno od dresa zostane powyzywany przez kolege od tego posta:P)

Sid99 / 2003-05-07 11:51:37 /


proponowal bym liczbe 3 bo to magiczna cyfra
pssssssst. /// ciekawe jak tam matura dzis idzie ?

Michal FAZI / 2003-05-07 12:01:33 /


Coś chyba zjerzdzacie z tematu - mieliśmy pisać o tych innych.
Właśnie jak tak sobie czytam to przypomniałem sobie że swego czasu
spotkałem przypadkiem i poznałem dwóch mocno wygolonych szafy dwódzrzwiowe, dresiki, adiki- byłem w szoku -oni byli łagodni jak baraniki faceci po wojsku około 26 lat. Jak byście zobaczyli ich w barmie to pewnie byscie padli trupem - a w rzeczywistości byli super facetami - jeden z nich jak się śmiał - to możan by go było zjeść był taki słodki( to porównnie dla nie których- to było pierwsze skojarzenie jakie mi sie nasunęło jak sobie z nimi pogadałem i zaczęliśmu żartować mój brat też zalogowany na Capri jako Pablo81 - był tego świadkiem i też miał takie odczucia co to tych osób ). Nie ma co analizować wszsytko zalezy od wychowania i w jakim towarzystwie dorastasz i się wychowujesz - to jak się ubierasz nie ma żadnego znaczenia - jak się zachowujesz. Przyznam się że nie jestem dresem ale lubię nosić luznie spodnie typu dres - a jezlei miałbym sie porównać do tych dwóch gości co ich spotakłem to mimo iże jestem niższy i mam inny styl - to uważam się za niezłego świra - a jak przeprowadziłem rozmowę z tymi goścmi to sobie uświadomiłem że jestem taki mały i musze sie zmienić - chrakterem - bo wygląd o niczym nie znaczy - takie przykłady mógłbym mnożyć - coś mi sie widzi że też miałem inny podobny przypadek tez z potworem a okazało sie że to facet łagodniejszy od owieczki.
Piszę to bo ja miałem takie z tymi ludzmi układy a inne też były te nie miłe - ale nie pamiętam ich - bo wolę pamiętac te dobre.
OGÓLNIE DAJCIE NA WSTRZYMANIE - I PISZCIE WAME DOBRE BLISKIE SPOTKANIA W TZW. DRESAMI. Tak przy okazji znam niezły tekst - jak jakieś zachowanie kogokolwiek ci sie nie podoba i nale podchodzi i coś ci tam glęci lub cos mu nie pasuje (to może być na przykład metal, dres, pank , kark, łysy, staruszka , staruszek, przedstawiciel firmy, elegancik)- rzucasz mu tekst - jak bym skończył podstawówkę to też bym sie tak zachowywała a - POTEM MU Z PAPCIA W RYJ.!!!!!!!!!!
PROSZĘ NIE KOMENTOWAC MOJEGO TEKSTU

Albi_Poznan / 2003-05-07 14:42:28 /


a jakktoś odpowie: "to szkoda, że nie skończyłeś podstawówki", to co wtedy???
:-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-07 14:59:49 /


Racja człowieka nie ocenia się po tym czy nosi dres czy długie włosy i czarne katany. Ubiór nie swiadczy do końca o tym jak kto jest. Ja jestem punkiem i mam kumpli skinów, metali, hip-hopów. I obojętnie czy spotkasz punka, skina czy hiphopa od każdego mozesz dostać bo są tacy co to jak komuś w trzech najebia to jest zabawne ale w kazdej subkulturze zdarzaja sie ułomy.

Pozdr.

Sid99 / 2003-05-07 15:13:53 /


a mi przed paroma godzinami w biorze gdzie czasem kreci sie troche obcych osob na pewno nie dresy tylko normalnie wyglodajacy ludzie od25 lat do 60 lat- ktos zapierdolil telefon z biorka nawet niewiem kiedy i jak chwila nie uwagi odejscie na dwa kroki i jeb taki skurwysyn widzi ze jest telefon i go sobie bierze huj by go strzelil. 150 numerow do starych znajomych szlak trafil a tylko taki kontakt mialem
wybaczcie za slownictwo ale po prostu mnie nerwy ponosza
pozdrawiam

Michal FAZI / 2003-05-07 15:14:40 /


hooverek ty stary skinheadzie - czystosc rasy ?? man , gruby tekst. szajba - 100% racji - na tym przynajmniej forum powinno byc sympatiko i luzik , bo debilizmu i przemocy dosc wszedzie naokolo. niech ta strona bedzie cicha przystania dla sponiewieranego zeglaza (najlepiej z tanią tawerną , chorzymi dziewojami i duzą ilością nafty - tylko takiej jakiejs smaczniejszej niz ta na zlociku , hehehehehehehehehehehehe). tormentor to jeden z takich ludzi kturych za pieniactwo i wulgaryzm wyrzucaja ze wszyskich czatuw i forumów i szuka kolejnych "ofiar" , chociarz czesto nie ma z danym forum nic wspulnego.nie uwazam ze go trzeba wyrzucac czy mieszac z blotem - a po kiego? jesli tylko nie bedzie niepotrtzebnie mącił wody , to niech se chlopak pisze - to w koncu, mam nadzieje , nie jest jakas zamknieta klika caprisnobkuw , co to z nikim i o niczym , jak nowy i jeszcze nie swuj. serdeczne pozdro dla całego turnusu Borsk 2003 :>>>>>>
capri uber alles !!
Nafta

nafciarz / 2003-05-07 16:27:12 /


Co do wypowiedzi MikeB4 o tym dresiarskim image'u, to ten Capri mi się wcale nie kojaży z dresem a nawet mi się podoba (gdyby nie te alumy itp.....),
z tzw. dresami zazwyczaj kojaży się bmw. A do bmw tez nic nie mam ale nigdy niekupię.

PS. Ostatnio jak byłem w knajpie to przed nią stał rekin 316 a wnim 5 kolesi o wymiarach 2 na 2, podziwiam ich ze się tam zmieścili:)))

Sid99 / 2003-05-07 18:45:58 /


A ja za to jestem także wielkim amatorem (wraz z bratem) BMW i jak mnie nie będzie stać na Capri lub Mantę, to sobie strzelę jakieś 323 albo 528 jak najstarsze (w rozsądnych granicach :))) - ostatnio zczaiłem gdzieś właśnie takie 528i z 1984 r. za... nie uwierzycie - 3500 zł z gazemi i full elektryką. Nie wiem tylko, jaki stan...
Hmm... No dobra, pochwalę się. W piątek jadę obejrzeć Mantę (2.0), którą sobie zamierzam fundnąć - ot tak, przed maturą ustną. Mam nadzieję, że cioś z tego wyjdzie.
Trzymajcie qciuki!

Lloyd / 2003-05-07 22:32:03 /


ciekawi mnie tylko czy ten post jest związany z tematyką capri.pl...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-08 09:51:14 /


No raczej nie bardzo, ale musiałem się pochwalić :))
Sorry, to się już nie powtórzy

Lloyd / 2003-05-08 13:11:58 /


Czemu kazy na kazdego tu najezdza o byle gowno,ja mysle ze od samego początku w tym poscie chodzi o to aby pisac rozne przezycia z dróg,jakies doswiadczenia zpod swiatel w towarzystwie wyjebanych gosci w pierdzącym,piżdżąco zółtym Sejczetto ktorzy o niczym innym niemyslą jak o pisku opon,o ludziach nieznających klimatu.Obecnie jezdze Scorpio V6,ale do niedawna jezdzilem birdem 2.8 ktorego naprawde kochalem(sprzedaz byla ogromnym bledem).Przygody z pod swiatel w postaci kilku gosci wystawiających lokcie przez szybe w jakims japonskim pierdolniku,gazujących i dających mi jedno do zrozumienia,oczywiscie mialem na kazdym kroku,niekiedy ulegalem pokusie,i niekiedy dostawalem słone baty (dynamika birda V6 troche zostawiala do zyczenia),ale w wiekszosci wypadkow powstrzymywalem sie mysląc ze niebede zachowywac sie jak oni i poprostu spokojnie ruszalem sobie niedając im zadnej satysfakcji.

Pozdrawiam wszystkich wlascicieli Capri,Firebirda,Camaro.
Tomas

Tomas / 2003-05-08 21:31:41 /


Piękna Manta (Płaszczka, niemowlęcy błękit), naprawdę Ci zazdroszczę!!! Kup ją sobie i zaczynaj piękną przygodę!!! Trzymam kciuki za Twoją maturę. Pozdrowienia dla wszystkich wielbicieli starych autek z klasą.

Michał Rau / 2003-05-08 21:42:04 /


O! Przynajmniej jeden, który na mnie nei krzyczy :)) Jak ją sobie qpię, to mnie rodzice z domu wyrzucą. Ale nic to - będę miaszkał w samochodzie ;P Wyślę Wam stamtąd pocztówkę.
A mam też jeszcze pytanie: Jakie kwoty (wraz z ubezpieczeniami itp.) wydajecie na swoje Maszyny (chodzi mi tak onoientacyjnie bardziej)?

Lloyd / 2003-05-09 10:27:45 /


od 200 zł do 2500 zł za rok :)
zalezy od silnika wieku auta , wlasciciela i znizek.

Michal FAZI / 2003-05-09 10:31:50 /


> Czemu kazy na kazdego tu najezdza o byle gowno,ja mysle ze od samego początku w tym poscie chodzi o to aby pisac rozne przezycia z dróg

Moim zdaniem post pod tytułem DRECH STORY nie powinien tu wogóle zaistnieć.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-09 13:37:16 /


Ale zaistnial:))

Tomas / 2003-05-09 13:40:07 /


A mnie zastanawia jedna rzecz....:) dlaczego w takim wątku pojawiła się Manta....heh oczywiście nie traktujcie tej wypowiedzi powaznie ;)))

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-09 13:42:10 /


Poważnie nie wiesz dlaczego ? :)
Lloyd chciał się pochwalić. Niegdie nikt nie zwrócił na ten fakt uwagi, to tu zwrócą :)

Do Thomasa - To żaden powód do uciechy. Pojawienie się takiego wątku nie świadczy dobrze o kulturze użytkowników forum capri.pl. Nie świadczy również o tym "soczysty" sposób wyrażania swoich poglądów.

PS. Bóg do mie przemówił. Od dziś będę moralistą.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-09 13:53:09 /


Kurczę nie było mnie na stronce 2 tygodnie... i masz, znów to samo. Tormentor, człowieku! czy Ty masz jakiś kompleks? To już kolejny taki wątek od Ciebie. Już kiedyś była taka dyskusja o dresach i wniosek był taki,że ogólnie z nich zlewamy, ale bez nich byłoby nudno.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-09 13:53:25 /


no nie wiem popularnosc tego watku swiadczy o tym ze powinien. Tak jak pan z "Ich troje" na antenie ogolnopolskiej telewizji.

ps. chcialem zbojkotowac ten watek bo jakby go nie ruszać to by zginal po dwoch dniach ale nie wytrzymalem i tym samym przyczynilem sie do jego kontynuacji - juz wiecej napewno nie bede.

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-09 14:05:02 /


po cholere tu piszecie

Kriss_MustangII / 2003-05-09 14:35:22 /


a tak dla jaj, co by sie bezsensowny watek dalej ciagnal ehehhe
a szajba jak tak dalej pojdzie to jeszcze cuda zaczniesz czynic i uzdrawiac ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-09 14:39:41 /


hehe uzdrawiać :)) Szajba dotknij mój samochód bo cosik rak go zżera, uzdrów no weź dotknij...;P:))

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-09 15:15:41 /


Jak jużjest ten wątek to się zapytam:
Czy do adidosa lepsze jest kokolin czy perła???????????
A Nikeje lepiej prać recznie czy w pralce?????????
A mój robokk ostatni ubrudził się smarem czym to zmyć

Sid99 / 2003-05-09 15:40:27 /


Nie wiem czy kokolin lepszy:(
Ja swoje Pumy zawsze prałem w pralce.
A na smar chyba najlepsza jest benzyna.
:]hhehehehehh

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-09 15:47:10 /


o mam jeszcze jedno pytanko ale to już tak na poważnie.
Zadam je tu żeby nie zaśmiecać forum bo to takie tylko drobne pytanko,
jeżele w silniku 2.3 V6 jezdżonym na automacie dymi z pod korka olejowego
to jest wina oleju czy moze coś poważniejszego???????
Chyba Termentor sie nie obrazi że mu tu takie żeczy o silnikach pisze:)

Sid99 / 2003-05-09 15:50:45 /


Pewnie uszczelniacze zaworów są do wymiany.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-09 15:52:49 /


fujne co?......
a z tym korkiem to fakt chyba raczej te zawory.
i moze jakis byc maly remacik glowic

Michal FAZI / 2003-05-09 16:28:40 /


Korek dymi? Mogę się mylić, ale to pewnie jest przepalona żarówka tylnego lewego kierunkowskazu albo brudna tapicerka ;-PP

Lloyd / 2003-05-10 10:59:36 /


do wszystkich uważających ze zachowuję sie prostacko itp...
przeciez to wy ciągniecie ten wątek a nie ja !!!!!!
kilka osób miało mi za złe moje teksty więc odpuściłem...
do michała koniecznego :
mistrzu usuń lepiej ten wątek, nie prowadzi on do niczego sensownego...
w zasadzie ogranicza się on do:
a)wyrażania nienawisci i pogardy do tormentora...beeee
b)tekstów wcale nie bardziej parlamentarnych od co lepszych fragmentów moich wypowiedzi..
a jeśli chodzi o dresiarzy... ja w przeciwnienstwie do nich nigdy nie manifestuje bezmyślnej przemocy

TORMENTOR / 2003-05-10 22:44:00 /


sID99 zobacz se węzyk do otpowietrzania spalin z klawiatury czy jest drożny, czasami się zapycha i wtedy z pod korka dymi.. tylko nie dam se ręki uciąć czy 2.3 v6 ma z odpowietrzaniem klawiaturę...

BABALOO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-10 22:59:06 /


Nie chodzi o pogardę dla Ciebie, no ale odpowiedz mi jak mam się zachować? Wchodzę na stronkę, widzę wątek (od Ciebie), dorzucam swoje, potem sprawdzam co masz odpowiedziałeś... a tu ... "(...)nie piszcie dalej" i "wymaż ten wątek". No sorry ale ręce opadają. Ja też już nie piszę. Mały apel: ja też lubię czasem ponarzekać na dresy, i wiecie co robie? Remontuję autko, żeby pojechać na zlot i nie musieć patrzeć na dresy w moim mieście. Tobie Tormentor polecam to samo. Do zobaczyska!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-12 10:58:53 /


Po tym jak próbowałem zapoznać z regulaminem twórcę tego wątku - TORMENTORA, dostałem właśnie od niego maila, w którym wyraża on swoje niezadowolenie, a które załączę tu na zakończenie tego wątku:

ALE Z CIEBIE BURAK TY PALANCIE!!!!!!!
POCZYTAJ DOKŁADNIE KUTASIE A POTEM MOŻESZ
BLOKOWAĆ HEHEHE TY PCHACZU ODTYLCOWY, TY
FUJARNIKU , TY PIERDOLONY DRECHU, TY GEJU..DOBRA
KONIEC TEGO...JESLI CIE URAZIŁEM, TO SIĘ CIESZE, CHOĆ
MYŚLĘ ŻE TAKIEGO ŚMIECIA JAK TY NIEDA SIĘ
OBRAZIĆ...JEB SIE NA RYJ CIPO...AHA I JESZCZE RAZ
POCZYTAJ MOJE WPISY KUTAFONIE, TAM NIEMA NIC
ŁAMIĄCEGO ZASADY PODANE W REGULAMINIE
PS. CHÓJ CI W DUPĘ, ALBO NIE, TAKA CIOTA JAK TY TYLKO
TEGO CHCE

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-21 21:50:16 /


Co za elokwentna wypowiedz niezle się ubawiłem, ale z przykrością musze stwierdzić że twórca tej strony nie zasługuje w zadnym wypadku na takie obelgi - proponuję usunąć cały wątek.

Albi_Poznan / 2003-05-21 22:02:28 /


Albo nie ta więzienna terminologia będzie nas co jakiś czas rozbawiała - zrobimy specjalny dział - dupki i tam będziemy umieszczać takich.

Albi_Poznan / 2003-05-21 22:03:32 /


Żenada. Nic dodać nic ująć :(

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-21 22:10:00 /


ciekawe czy tormentor przyjedzie na jakis zlot......
mialby niezapomniane wrazenia...

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-21 22:14:53 /


Byśmy mu zafundowali rozrywki o jakich pisał.

Albi_Poznan / 2003-05-21 22:16:13 /


No, no ale koleś ma tupet z takimi tekstami wyjeżdżać......
Ale powiem tak że koleś jest totalnym bałwanem i dotego ograniczonym!!!!
To by było na tyle

Sid99 / 2003-05-21 22:53:36 /


Mam jeszcze jedno pytanko do MK, jeżeli można bo zastanawia mnie jedno z kąd wiesz żę ten mail jest od tego ziomka? Nie pytam złośliwie tylko tak z ciekawosci:)

Pozdrawiam

PS. MK ta zniewaga krwi wymaga

Sid99 / 2003-05-21 23:00:17 /


... :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-21 23:31:50 /


Chyba bo a"dresie" z którego mail przyszedł ????

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-21 23:50:35 /


po co wogole ktos tu jeszcze pisze jakies texty??debilom sie nie odpowiada - poprostu(!!)

Rem!k / 2003-05-22 00:09:05 /


"ciekawe czy tormentor przyjedzie na jakis zlot......
mialby niezapomniane wrazenia..."
"Byśmy mu zafundowali rozrywki o jakich pisał."

Kto by fundował, ten by fundował. Ja się w każdym razie brzydzę ;-))) Ale za to można spalić mu dom!!! Kto się dołączy? ;-DDD

Lloyd / 2003-05-22 00:24:19 /


Jestescie biedni, przytaczacie jakieś prostackie obelgi, które rzekomo są moim dziełem, blokujecie mi konto, bo niby łamię regulamin ( w jaki sposób go lamie? czytaliście go wogóle?). Puknijcie sie po łbach. Wypisujecie takie bzdury ze nawet już nie mam ochoty się z nich śmiać. Co do fordów he he to że mam forda ( o niebo lepszego niż capri) i mam ochotę kupić capri o niczym jeszcze nie swiadczy. uwazam ze capri ( stylowy, a jakze) blado wypada przy renault 4 i 5. hehe o garbie i kaczce nawet nie wspominam. nawet ford miał ciekawsze modele od caprychy.... chociażby tauni dziobak lub grandzia...a zloty? po co mam na nie jeżdzić? przeciez nie jestem fanem fordów i raczej takowym nigdy nie będę... wiecie ford ch*ja wort.. nie moje słowa. a poza tym w "moim texcie" była jedna słuszna uwaga, nigdy nie złamałem regulanimu. no może teraz, ale trochę. poprostu się z deka wpieniłem.nie miłem zamiaru już wiecej zabierac głosu na forum, ale wy mnie sprowokowaliście. macie ochotę mnie bluzgac? to ok. tylko czemu posówacie się do tak pedalskiego chaamstwa, robicie ze mnie prostaka, tylko dlatego żeby wylizać starskiemu tyłek odziany w drechy. naprawdę przykre.a jeśli jakiś drech am coś do mnie to możemy sie spotkać. do lIoyd'a swoja chatę spal baranie!!!!!!!! wiesz że za takie grozby możesz pójsc do pierdla, tam ci dopiero zapewnią rozrywki hehehe, ogólnie nie polecam

TORMENTOR / 2003-05-27 18:58:38 /


zajmij sie swoimi sprawami, my sie zajmiemy swoimi
nikt nie chce cie tutaj sluchac wiec dobrze by bylo gdybys wiecej nie wchodzil na ta strone, daj sobie na luz
bluzganie na siebie przez internet to troche dziecinna sprawa wiec lepiej wszyscy darujmy to sobie
najlepiej zeby nikt tu juz nic nie pisal

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-27 19:15:56 /


za taki komentaz jak tylko sie pokazesz to tak ci zapierdole ze cie matka nie pozna, frajerze, jestes cfaniak?, masz moje dane odezwij sie lamo

starrsky / 2003-05-27 19:23:56 /


ops sory camaro :) nie przeczytałem twojej odpowiedzi ,ale nie bede przyglądał sie głupim wypowiedziom jakiegos frajera

starrsky / 2003-05-27 19:27:58 /


mam wrazenie ze fermentora piesek trykał w łydke jak był mały :-)))

Jabol / 2003-05-27 23:09:47 /


Jestescie wszyscy frajezy,PRZECZYTALEM REGULAMIN Z CIEKAWOSCI,tormenator niezlamal regulaminu wiec po co te qurewskie teksty,Pan Michał K. zarzuca łamanie regulaminu bezpodstawnie,inni pierdolą,dogadują zamiast dawno zając sie swoimi sprawami a nie pisac ponad 100 odpowiedzi.Zamknijmi ten temat.....
Widziałem w jednej odpowiedzi ze to niezadobrze swiadczy o kulturze,z kontekstu wydawaloby sie Tomenatora,nietylko o niego chodzi tylko o wszystkich.
ach huj z tym wszystkim....ENDE.

Tomas / 2003-05-28 00:03:35 /


Ja też teraz zrobiłem to z ciekawości i musze stwierdzić że albo nie czytałeś i tylko sie chwalisz że niby czytać umieć albo nic nie przewinąłeś

1. capri.pl jest serwisem mającym na celu gromadzenie informacji przede wszystkim na temat Forda Capri. W zasięgu zainteresowań serwisu pozostają również inne modele Forda z lat świetności motoryzacji (...)

widzisz tu coś o Capri ??

9. Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez użytkowników następujących treści:

*celujących w godność osobistą, obrażających lub poniżających inne osoby,
*nieuzasadnionych przekleństw i wulgaryzmów,
*zupełnie nie związanych z tematyką serwisu


Dziękuje dziękuje
EOT

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-28 04:07:52 /


No pięknie. Ale proszę Państwa: to że FORDOMANIAK/TORMENTOR/KTO_TAM_JESZCZE ma kłopot ze zwieraczem który mu się zaciął i nie może odpuścić, to nie znaczy że trzeba się wdawać z nim tu w te polemiki. Sugeruję, żeby pozostawiać takie posty BEZ ŻADNYCH KOMENTARZY, a ja będę po prostu blokować konta. Jak stanie się to uciążliwe, to pomyślimy jak dalej ograniczać dostęp dla takich oszołomów. Na razie - NIE KONTYNUUJMY takich dysput. Ok ? A na razie Tomas zakończył już twórczość na forum, bo to już kolejny jego popis, o jeden tym razem za dużo.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-28 10:36:36 /


A taki był ładny, amerykanski - szkoda!

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-28 12:37:13 /


Dobra, to już ostatni wpis. Ale w kwestii wyjaśnienia: "Lloyd" pisze się przez dwa "L" a nie "i". Po drugie - swoją chatę już spaliłem. "Pierdla" też spaliłem. A jak mnie przewozili do zakładu bez klamek i z miękkimi ścianami, to najpierw im furgonetkę spaliłem, a potem sam się próbowałem podpalić. Tak więc kolej na kogoś innego ;-PP

Dziękuję za uwagę.

P.S. Ma ktoś może ogień?

Lloyd / 2003-05-28 15:26:41 /


Wiecie co odpierdolcie się od dresów, ooni mają swój świat tak samo jak my oni mają adki my CAPRI.
Znam kolesi którzy z tak wielką pasją tuningują swoje maluchy że aż ich za to podziwiam oni kochają to tak jak my CAPRI, kupują dres za 500zł, ładują do maluchów silniki np: od suzuki GSX-R 1100(podpuściłem kolesia i założył) wyciskają z nich taką moc że chyba zadne nasze CAPRI nie ma szasy z tymi których ja znam ładóją w nie tysiące złotych zawieszenia,m chamulce, felgi itp. kolo ma teraz prawie 250 KM w kretowinie. Daje krate browara temu kto da mu rade CAPRAWYM.
Dane tech. malucha
masa-456kg
koła- 205 przód/245tył
moc-246km przy 10500obr/min
moment-316nm przy 7500obr/min
0-200km/h 9,8s
skrzynia 6 od motocykla
I zapomniałem dodac że kolo ma instalacje podtlenku azotu.

Szczeniak / 2003-06-12 09:28:13 /


No z tym momentem w takim silniku to chyba przesadziłeś ;-))))


PS. zupełnie sie zgodze - oni mają swój świat i nie każdy jest przykładem chodzącej głupoty ...... kiedyś poznasz jak będzie stało twoje oryginalne auto i jakiemuś mądrali zachce sie sprawdzać z kopa z wyskoku czy lustereko na twoim aucie wytrzyma czy może sie zerwie o czym sie tu mówi - aaaa jeszcze spróbuj uwage zwrócić to kilka tygodni w szpitalu :-))

żadnego poszanowania cyjejś własności - i kto go tak nauczył ?? podwóreczko pewnie bo przecież nie babcia :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-12 10:53:50 /


"Dane tech. malucha
masa-456kg
koła- 205 przód/245tył
moc-246km przy 10500obr/min
moment-316nm przy 7500obr/min
0-200km/h 9,8s
skrzynia 6 od motocykla "

czemu jeszcze tym wehikułem nie startuje na 1/4 mili, skoro ma poniżej 10s. do 200km/h 400m może zrobić w 11sec. to byłby rekord Polski 4-ro kołowcem

Daniello / 2003-06-12 13:04:16 /


Szczeniak (tak przy okazji niezła ksywka, o czymś świadczy) to zanim się wypowiesz przeczytałbyś REGULAMIN i nie używał "odpie***** się" oraz przeczytał dokładnie posty w tym wątku, a zrozumiał że ludzom tutaj nie zalezy na tym by kogos obrazac czy wyzywac, poza osoba która rozpoczeła ten wątek...

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-12 15:15:37 /


Przepraszam bardzo jeżeli kogoś obraziłem nie małem takiego zamiaru, chciałem tylko powiedzieć każdy robi to co lubi i co kocha.

PS. tylko jeden z Was załapał że taki monent w wysokoobrotowym 1100 jest mało realny nawet z turbinką inie tylko moment ala większość danych a tym bardziej odejście do setki, pozatym za dostosowanie tego silnika zapłacisz więcej niż za porządną fure. Ale ambicje wam ruszyło co:-)

Szczeniak / 2003-06-13 12:43:46 /


to tylko slowa:) rzucane na wiatr:) My szceniaku dysponujemy faktami:) filmy, zdjecia, nasze maszyny mozna zobaczyc, dotknac i przejechac sie nimi:) pozdro

Hoover 3M / 2003-06-13 12:52:34 /


kaszel rulez :)

http://slave.e-edukacja.pl/~fiat/html/galeria/maluch_rafala/maluch_rafala.htm

coprawda z samochodowym silinikiem, ale i tak bedzie niezły wymiatacz

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-19 21:13:05 /


szczeniaku prosimy o zdjęcia :)
pozrawiam was ;)
p.s nie mam netu, i bywam teraz raz na tydzień, do zobaczyska w miedzianej

starrsky / 2003-06-20 19:25:42 /