logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Skarbimierz 27.05.2007- kwestie organizacyjne i lista obecnosci

Skarbimierz 27.05.2007- kwestie organizacyjne i lista obecnosci

Jak wszyskim Wam wiadomo jest maj. Mimo zlych doswiadczen z lat poprzednich postanowilem przylozc swoje usmarowane olejem lapska do organizacji naszego annualu(Vax gdyby nie ty stracilbym zupelnie nadzieje ze sie uda cos zoorganizowac). Na poczatek przypomne ze jest to oczywiscie niedziela o godzinie 10 pod Praktikerem na Krakowskiej(wylot na Olawe). Na miejscu bedziemy jak dojedziemy mysle ze kolo jedenastej to dla tych co nie jada z wroclawia. Razem z Vaaxem uzalismy ze trzeba troche to wszystko lepiej zoorganizowac i zaplanaowac wiec:
- trzeba by gdzies spoczac po wyczerpujacym oesie:) moze ktos z Was posiada jakies krzesla skladane co sie zmieszcza to granatnika ewentualnie proponuje zeby kazdy wzial sobie no chyba ze sie okaze ze ktos ma tego pod dostatkiem w piwnicy
- kazdy kto ma ze 2 stare opony proszony jest o ich wziecie przydadza sie do stworzenia toru
-jakis stoper np taki sportowy z duzym wyswietlaczem tez by sie przydal:)
- grill jak ktos ma wiekszy przenosny tez warto by zabrac jeden bo po co sie dublowac a z jednym grillem latwiej bedzie sie ogarnac (moze ktos jest chetny do obslugi:)
-jakis stoliczek na musztarde
To tyle jesli chodzi o to czego nie ma.
UWAGA TU NAJWAZNIEJSZE DO WZIECIA:
-DOBRY HUMOR
-WSZELKA INICJATYWA
-....
-... NO I FORDY:)
- wiadomo napoje jedzonko wedle uznania kto sobie co zyczy

Nadmienie przy okazji ze mamy calkiem fajna kamerke co prawda nie cyfrowa ale zawsze jest i postaramy sie nasze wyczyny uwiecznic w sposob godny Hej!
Kolejna sprawa to lista obecnosci osob ktore przyjada narazie wyglada ona tak:
1.Vax i Jeissica
2.MŁodzi
3.Milo-(jak nie przjedziesz to pogadamy sobie o tej lince(znaczy rozporce kielichow) co mi ja przetrzymales i oddac nie chcesz!:P)
4.Neon i Pati
... co dalej to sami wiecie

pozdrawiam!!!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-22 00:01:52 /


:)) He he... No widzę teraz Neon, co tam szemraliście za plecami.. :)
Muszę Ci powiedzieć, że masz u mnie duuuuży plus. - Zawsze chciałem, żeby mnie ktoś wpisał na jakąś listę, na której moja obecność jest oczywista. Nie muszę wtedy specjalnie pisać wątku, że przyjadę. Oszczędność czasu :)))))
Naprawdę spróbuję przyjechać, bo teraz mam cykliczne spotkania z promotorem w poniedziałki i cholera, muszę mieć co mu z projektu pokazać.. Ale pomysł - pierwsza klasa!! Logo niebieskie wrzuć! Świat nie może być czarno - biały ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-22 00:19:18 /


Jessica niestety nie przyjedzie, studia. Ale ja bede i zabiore chyba ze soba moje stare fotele i kanape z kombiaka. Siedzonka komfortowe wiec dla nas jak ulal :)

Wiec lista wyglada tak:
1.Vaax
2.Młodzi
3.Milo
4.Neon i Pati

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-22 01:13:57 /


ja bym przyjechał ale nie fordem . Na forda jeszcze nie jest odpowiednia pora i moge zorganizowac kilka krzeseł i jakis parasol. Ewentualnie jakąś lodówkę przenośną na zimne napoje:)

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-22 12:50:21 /


acha i kamere cyfrową też mogę zorganizowac.

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-22 12:51:50 /


to juz w ta niedziele... o fuck..:D
no nie obiecuje bo hmm wiecie teraz juz mam dwie milosci ..:D:D

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-22 18:57:39 /


tazz nie rób scen ;). A w czwartek u Milo będziesz?
Ja się piszę na Skarbimierz i na czwartek.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-22 20:59:22 /


ste-fun wpadnij do nas pewnie dostaniesz motywacje zeby ford byl bardziej odpowiedni:) co do krzesel parasola i kamerki to bierz jak masz gdzie to zmiescic a ty krzeselek masz wiecej???

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-23 00:16:30 /


tyle ile zmieszcze tyle wsadze. a bede jechał z kolegą to miejsca bedzie.

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-23 15:34:23 /


Super bardzo sie ciesze!!!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 00:32:21 /


to w końcu ile bedzie osób??i o której start??

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 13:58:47 /


Ile, tego do konca nigdy nie wiadomo. Ale przypuszczam, ze przyjedzie sporo osob.
Startujemy o 10 spod praktikera, na miejscu spotykamy sie o 11 (zakladajac ze cala kolumna zdazy dojechac:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 16:34:16 /


a gdzie ?? tam gdzie zawsze są sprinty na 1/4 mili??

ste-fun Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 17:25:07 /


juz nie ma tam wyscigów na 1/4

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-25 22:32:34 /


Ste-fun, ja bym proponowal zdzwonic sie kolo godziny 11 bo prawdopodobnie nikt nie wie gdzie wyladujemy tym razem, tzn w ktorym miejscu na lotnisku. Jesli wczesniej nie zauwazysz kolumny starych fordow podazajacych w tamtym kierunku.. na 99% to bedziemy my:)
Numery znajdziesz w profilach. Albo podaj swoj

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-26 00:03:41 /