logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Strona sie chyba sypie na Macintosh'u

Strona sie chyba sypie na Macintosh'u

Nie wiem, czy to cos ze strona, czy z moim kompem... Na glownej stronie po zalogowaniu sie mam z regoly info o tym ile jest nowych odpowiedzi na forum itp. To jest normalne, ale nienormalne jest to, ze jak klikam w link do tych odpowiedzi, to stronka wypisuje mi, ze "nic nowego od ostatniej wizyty" i powoli zaczyna mnie szlag trafiac, bo przez okolo sekundy widze nowe tematy i odpowiedzi, a po sekundzie "nic nowego...". Dzieje sie tak na wszystkich przegladarkach, a mam ich najnowsze wersje. O co tu moze chodzic? Na "pececie" jest wszystko ok... Spotkal sie z tym juz ktos??

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-05 12:35:28 /


Ja tak mialem ale okazalo sie ze klikalem dwa razy na linku... i wtedy tak jakbym wchodzil drugi raz na forum - wyswietlalo sie "nic nowego". Teraz klikam raz i czekam....

Mysza liil (EM) / 2003-05-05 13:50:04 /


Aha, PC, IE 5.0

Mysza liil (EM) / 2003-05-05 13:51:36 /


Hehe, gdyby w tym tkwil problem, to byloby tak samo i na pececie i na Mac'u, a na pececie jest ok... A srawdzalem na Netszkapie i na Internet Explorerze, Safari, Mozilli i Bog wie na czym jeszcze. Coz, moze to znak, zeby podczas pracy nie grzebac na Capri.pl, tylko pracowac ;)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-05 14:10:49 /