logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Kto dobrze wstawi gniazda utwardzane gazowe?

Kto dobrze wstawi gniazda utwardzane gazowe?

Witam!
Mam Grenie 2,3 i pomny licznych doswiadczen zamierzam wrzucic sobie twardsze gniazda zaworowe:).Jestem Z Ostrołęki. Czy ktos z was bawi sie moze w cos takiego lub wiecie kto moze to zrobic (najlepiej jak juz robil takie glowice) wzglednie blisko mnie? I pytanko: jakie sa mniej wiecej tego koszty?Z tego co wiem to jest 50zl za gniazdo...z tymze jest to tylko gniazdo wydechowe?Czy liczy sie to jako jedno gniazdo na jeden cylinder w sklad ktorego wchodza zawory ssacy i wydechowy? Czy potrzebna jest wymiana gniazd od zaworow ssacych?
Ile tysiecy bede mogl zrobic na takich "nowych" glowicach? Z gory dzieki!!!!!!!

Bartuś Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-05 15:07:24 /


Warszawa, ul. Parowcowa. koszt 700 zł za dwie głowice, ale zrobione wszystko. Jeździsz potem do bólu i nic, wszystko spoko.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-05 15:20:58 /


A nie wiesz, czy te 700 zl to z docieraniem zaworow?

Bartuś Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-05 15:30:29 /


A moze jakis numer telefonu do gosci?...Ale kurde myslalem ze w 7-u stowach to sie zamkne z robocizna (zdjac, zalozyc) i z uszczelka pod glowica...a tak to wyjdzie jakos ponad 1000:////A moze cos tanszego!!!:)

Bartuś Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-05 15:33:56 /


Znajdź w userach strony Trzypiona i jemu wyślij maila, przerabiał temat wieeeeeeeeeeeele razy i więcej wie. Ja mam od niego kupione już zrobione 2 głowice i wierz mi: chcesz takie. Wstawione gniazda, szlifowane zawory, wymienione uszczelniacze, planowana głowica, po prostu jak nowe, nie to,że jakieś używane, jak założysz, to masz czyste sumienie, że masz nówki.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-05 15:40:51 /


tzn. nie Trzypion robi, ale wie gdzie, co i jak, oddawał na Parowcową chyba z 6 głowic w sumie, jeśli nie więcej.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-05 15:42:56 /


W Olsztynie wymieniałem ostatno gniazda po 40zł sztuka, w cenie jest doszlifowanie. Koszt nowych zaworków to około 27 zł za szt. Samo szlifowanie zresztą też nie jet drogie (6,5 zł od zaworu)ale mozna to przecież zrobić samemu.

woz Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-06 11:18:45 /