logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » podłuznice i podłoga w Granadzie MkI Coupe

podłuznice i podłoga w Granadzie MkI Coupe

Witam wszystkich.
Mam pytanie odnośnie podłużnic i podłogi a nawet całej płyty podłogowej w MkI.
Czy Granada MkII miała taką sama płyte podłogową, tzn czy (szczególnie ) podłuznice sa identyczne jak w MkI, kwestia jest dla mnie ważna, bo nie wiem co dalej porabiać z moim Coupe, czy spawać czy też oddać na wieczny spoczynek, a dodam, ze podłoga jest w stanie kiepskim, jesli nie bardzo kiepskim. Dlatego kombinuje sobie, ze jesli MkI i MkII miały tą sama płytę to poszczególne fragmenty dałoby sie wspawać, z góry dzieki i pozdrawiam.

raven / 2007-05-30 21:07:19 /


Daloby sie, to ta sama podloga.

Mysza liil (EM) / 2007-05-30 21:41:41 /


bardzo miła wiadomość na początek dnia, dzięki.

raven / 2007-05-31 06:30:18 /


Druga dobra wiadomosc to ta, że w najgorszym przypadku nie bedziesz musiał tego ciąć! bo zawsze się znajdzie ktoś kto odkupi od ciebie na odratowanie tą MKI. Ja jestem pierwszy w kolejce!!! :D

Nie poddawaj sie.
Trza być kwardym a nie mientkim!
PZDR.

Medy / 2007-05-31 09:25:57 /


Trzecia dobra wiadomosc - jak nie zdecydujesz sie ratowac , to jest kupe ludzi chetnych na czesci :)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-31 09:37:43 /


heh, długo zwlekałem ale chyba w końcu zacznę dokumentować fotograficznie całą walkę jaką mam zamiar stoczyć z Grandzią. Co do części, to nie mówię nie, na bank coś będzie do zahandlowania, ale to w niedalekiej przyszłości, pozdrowionka dla wszystkich zapaleńców.

raven / 2007-05-31 21:45:47 /


no to ja sie ustawiam w kolejce po te czesci zależy też co to będzie :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-31 21:46:35 /