logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Walne Zgromadzenie 2007 - zmiana terminu

Walne Zgromadzenie 2007 - zmiana terminu

Niestety zmuszeni jesteśmy przenieść spotkanie na późniejszy termin - najprawdopodobniej na koniec sieprnia, powiedzmy wstępnie ostatni weekend.

Przyczyna jest prosta - nie mamy jeszcze zgody z gminy i są możliwe kłopoty z jej uzyskaniem. Problem jest następujący: w zeszłym roku uczestnicy naszego spotkania niestety ponoć narobili straszny syf nad jeziorem. Piszę "ponoć" bo osobiście nie widziałem, słyszałem jedynie później pogłoski od "naszych", ale te najwyraźniej okazują się teraz wcale nie być przesadzone. Próbując uzyskać zgodę od gminy na organizację spotkania, dostałem póki co przez telefon taką odpowiedź:
- mieszkańcy poskarżyli się policji na nasze wyczyny nad jeziorem, przykładowo: wjeżdżanie samochodami na plażę, porozrzucani po plaży leżący krzyżem kolesie w stanie skrajnego upojenia, za głośna artykulacja przy użyciu mało literackiej polszczyzny, pozostawianie śmieci na plaży a nawet wrzucanie ich do wody - jednym słowem straszny chlew
- echo dotarło niestety do najwyższych szczebli decyzyjnych w gminie i starostwie powiatowym
- są wątpliwości czy nasza obecność ma tam sens
- ewentualna decyzja zostanie podjęta na jakimś tam posiedzeniu, które odbędzie się praktycznie przed samym ewentualnym terminem naszego spotkania

Zarzuty wątpliwej kultury osobistej i konsumpcyjnej dotyczą niewielkiej garstki osób, pewnie dosłownie kilku. Nie wiem kto i co, nie widziałem, nie będę pokazywać palcem, ale tymże sabotażystom skutecznie udało się, że tak ornitologicznie się wypowiem, nasrać do naszego gniazda. Bo to jest całkiem co innego gdy dokonuje się profesjonalnej, kontrolowanej konsumpcji napojów wyskokowych w celu katalizy towarzyskiej, niż nawalenie się do nieprzytomności na publicznej plaży i sianie popłochu wśród matek z dziećmi. Tymże delikwentom co nie znają proporcji złotego środka, pozostaje podziękować za dotychczasowe występy i nie zapraszamy następnym razem. Całkiem poważnie.

Wracając do sedna problemu, czyli niepewności co do zielonego światła na aktualnie obrany termin, pozostaje przenieść spotkanie "na później" - gdyż "tak lub nie" na 3 dni przed spotkaniem to nie jest coś co większość z nas przyjmie z zadowoleniem - rozpoczyna się okres urlopowy i takie coś nie pomaga w planowaniu. Gdy okaże się że jednak jest "nie", to będzie czas na opracowanie planu B.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 11:40:00 /


Ja pozowałem Autem do zdjęcia na plaży .... moja wina .. więcej nie będe

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 11:43:54 /


Szkoda:-(.Nad jeziorem za mojej kadencji,kiedy bylem to wiochy żadnej nie byo może ta ludność nie lubi nas?

PSIAŁA / 2007-06-13 11:46:39 /


No szkoda.... Ale jak zawsze medal ma dwie strony-Gryźliny będą póżniej wiec pare osób-w tym ja:D-będa miały czas na dokończenie swoich samochodów....

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 11:52:24 /


Mam nadzieję, że samo leżenie krzyżem (bez prezentacji zdolności wokalnych) nie było przestępstwem... :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 11:56:40 /


Hmm, no szkoda ale co zrobić :/ Oby się udało. Czekamy na dalsze wieści.

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 12:09:31 /


:( a tak było blisko... ale cóż... są i dobre strony zmiany terminu :) tylko jak ja teraz sprawdzę, czy Anioł dojedzie na Walne i w związku z tym jak zdecyduję, czy brać go na PC? ...

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 12:17:06 /


Ja tam się cieszę bo tamten termin miałem być w pracy;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 12:20:35 /


W ubieglym roku spotkalem z przykrym przypadkiem skrajnej homofobii wsrod mieszkancow wioski. Padly w moim kierunku obelzywe slowa. Malo brakowalo aby wyciagnac 'narzedzie zbrodni' spod siedzenia i zrobic z cwaniakiem porządek. Licze na spokoj w tym roku, bo drugi raz nie podaruje.

Co do jeziora, to byl tam rzeczywiscie lekki hardkor :) Ale zeby od razu sianie poplochu wsrod matek z dziecmi? Nikt nie gwalcil, niszczyl, pladrowal ani zabijał, nikt nie zwracal tez nam uwag za zle zachowanie. Troche glosno bylo, ale raczej wesolo, nawet dla obserwujacych z zewnatrz nasz klub anty AA. Uwiezieni w kamiennym kregu wokol 5l baniaka bimbru przesiedzielismy tam z 5 godzin bez zadnych incydentow.



Powrot byl ciezki, ktos tam sie darł zeby nie wjezdzac pod gore po piachu, wiec wyjechane bylo inna droga.
Ogolnie wiekszosc z nas nie ma wrodzonego instynktu zasmiecania i nie uwazam zebysmy zostawili po sobie slady wyrazniejsze niz okoliczni mieszkancy. Moze poprostu nie chca 'obcych' i stad problemy.

Mysza liil (EM) / 2007-06-13 12:49:46 /


zgadzam sie z przedmówcą,
a zmiana terminu mi odpowiada :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 12:54:43 /


Mi odpowiada ten termin, na pierwszy bym sie nie wyrobił, i nie byłoby mnie ani na Gryźlinach ani na PC (woodstock w tym czasie :))

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 13:11:19 /


Przyczyny zmiany terminu przykre, ale przynajmniej szansa na przybycie się dla mnie pojawiła (30-go niestety w trakcie sesji...)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 13:24:43 /


No to mnie AREK teraz załamałeś. Myślałem, że terminy sie nie pokrywają. Teraz to niestety nie wiem gdzie będe:(

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 14:50:19 /


dla mnie to znak, ze moze w koncu uda zjawic sie w Gryzlinach, bo juz myslalem ze trzeci rok z rzedu cos stanie mi na przeszkodzie(aktualnie jestem bez prawa jazdy, bo przegapilem termin kiedy stracilo waznosc i teraz musze czekac az sie nowe wyrobi...). to oby do sierpnia ;)

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 16:42:00 /


nowy termin chyba wszystkim jest na rękę tylko faktycznie szkoda że z takiego a nie innego powodu został wyznaczony, co do śmieci to rok temu zbieraliśmy się z częścią 3M chyba jako ostatni i nie widziałem żeby ktoś zostawił po sobie śmieci, każdy zabrał po woreczku i wyrzucił je po drodze na stacji ,w wiosce itp okolicznych przybytkach z publicznymi śmietnikami...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 17:31:17 /


Kohaś, może nie widzieliście śmieci bo część... odpłynęła? :/ Coś tam wyżej MK pisał o tym..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 17:41:54 /


Bilans byl nastepujacy: ofiar 0 kolizji po pijaku 0 jakichkolwiek wypadkow 0 rekoczyny z tubylcami 0,5 Smieci pozostawionych po imprezie niewiele

Classmobile / 2007-06-13 17:42:45 /


Nie wiem jak to bylo nad jeziorem ale jak ja sie obudzilem w koncu w niedziele to juz nikogo nie bylo a jak sie zebralem to strzelilem fote, ten maly woreczek co tam lezy osobiscie do Gdanska zawiozlem. A tak to czysciutko bylo.

Toperz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-13 18:34:32 /


a mi przykro że się nie pobycze na plaży 29-1 :(

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 21:10:31 /


mi odpowiada inny termin bo w tym akurat nie bylo by mnie, a co do zachowania ludziom sie nie dziwie z roku na rok jest coraz wiecej osob a im wiecej osob tym trudniej zachowac spokoj i brak incydentow

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-13 21:36:57 /


Każdy termin mi odpowiada wiec problemu nie ma. Mieszkańcy troszkę jednak przesadzili to fakt.

cortinas !G.O.P! / 2007-06-17 12:55:22 /


to w sporej czesci prosci ludzie u ktorych gore bierze zazdrosc... tez wracajac widzialem CZYSCIUSIENKIE lotnisko... a ze nad jeziorem bylo wesolo.. no chyba nikt sie nie spodziewal ciszy zadumy i kontemplacji nad stanem wody i pogody..

rownie dobrze moge zlozyc skarge ze w restauracji gryzlinskiej po chamsku nie zostalismy obsluzeni, kiedy niemcy, ktorzy przybyli jakies 15 min po zlozeniu zamowienia przez nas otrzymali blyskawiczenie to co chcieli blyskawicznie...
niech mi nikt nie tlumaczy czemu tak bylo, bo dobrze to wiem...

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-17 13:30:18 /


Lotnisko było wysprzątane, nad jeziorem wszystkie śmieci były przy tym śietniku poustawiane, co do knajpy Gryźlińskiej nie będe się wypowiadał ;/ . Mi się zdaje że dla ludzi chodzi również o te ogniska co były podobno to też im się nie podobało

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-17 13:57:59 /


No to klapa... 25 zmieniam stan cywilny, i raczej nie przełoże... Nie dość że ominie mnie zlot to jeszcze nie będzie w Wawie Caprików coby mi może umiliły ślub... Ehhh...
Pozdrawiam Szczęśliwców!

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-17 23:31:40 /


:) "Pozdrawiam szczęśliwców" powiedział nieszczęśliwy, który weźmie ślub...
Buuhhahaha.. Ale fajnie Ci to wyszło!
Pozdrawiam! :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-18 04:01:27 /


Nie tam żeby zaraz nieszczęśliwy... Szacowna Lepsza Połowa miała swój niemały wkład w to że Capri już jest a nie dopiero po ślubie... Tylko kurde jak to jest że fajne imprezy zawsze się muszą nakładać... Kanał jak nic!

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-19 00:25:46 /


A tak a propo całej awantury o to jak było to z doświadczenia z kilku rajdów przy których pracowałem wiem jedno: zawsze znajdzie się ktoś kto być może przez przypadek narozrabiał, coś zrobił lub czegoś nie zrobił (nie usprawiedliwiam nikogo, nie wiem jak było w tym przypadku) ale przy imprezach masowych pewne błache rzeczy w oczach miejscowych urastają do rangi problemu, czasami zaplącze się w okolice ktoś kogo tam być niepowinno (czasmi kibice na rajdach to ostatnie ćwoki i prostaki, uwierzcie) ale i tak wina spada na organizatora i ludzi których da się podpiąć w jakikolwiek sposób pod "Tych co przyjeżdzają co rok" i nieważne ile zrobicie dobrego czy serca w to włożycie, zawsze miejscowi (bądź co bądź gospodarze) będą widzieć i pamiętać złe rzeczy i wrażenia które pozostawią po sobie goście i wszystkie osoby z nimi w jakikolwiek sposób związane. Przykre to ale właśnie tak działa. Generalnie krótko kończąc trza się pilnować. A osobiści mogę powiedzić że nie raz na zabezpieczeniu rajdu miałem ochote kogoś pier... i mu nawrzucać ale nie mogę bo kultura (szkoda że tylko z naszej strony...) to podstawa, nie jest tak?!?

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-19 00:38:39 /


Sluchajcie tak sobie mysle ze Gryzliny niezprzeczalnie sa najlepsza miejscowka na czilałtowy zlot "socjalny" bo juz od dawna nie ma tam po czym jezdzic ale biorac pod uwage temperament niektorych uczestnikow zawsze cos sie moze "okolicy" nie podobac. Moze zatem pora zmienic miejscowke i oddalic sie troche od ludnosci i cywilizacji. Zatem bez zgody Prezesa 3M Hoovera :> (dla niew2tajemniczonych zlot konczacy sezon na Pomorzu to jego dziecko) ale pewnie z jego poparciem chcialbym rzucic luzny pomysl przeniesienia Gryzlin do Borne Sulinowa (tzw.Borneo) i zrobienie tam zlotu konczacego sezon - Borneo 2007 oraz Walnego Zgromadzenia 2007

Argumenty za: jest miasteczko ze sklepem, troche kwater w okolicach, ruiny budynkow wojskowych i inne powojskowe atrakcje, nie znaja nas tam ze zlej strony wiec raczej nikt sie nie bedzie pytal kim jestesmy no a przede wszystkim piekne nieczynne lotnisko z dala od ludnosci, duuuzo trawy pod namioty, blisko lasy ogolnie bezstresowo
Argumenty przeciw: brak "ducha Gryzlin", brak jeziora tak blisko jak na Gryzlinach, brak "Gryzlinianki"

Maciasek_3M / 2007-07-04 15:57:48 /


Do argumrntow za :
Dobre lokalne specjaly winne , mila obsluga w sklepiku , mile nastawienie ludnosci do tego typu wymyslow..... no i po trzecie "primo ultimo" są KROWY !!!!!! wie kto był

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 16:53:06 /


też jestem za, co prawda klimat gryźlin jest wyjątkowy ale jak nie będzie wyjścia to borneo będzie chyba najlepszym miejscem.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 17:00:49 /


Nie.

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 17:08:10 /


Na moje Gryżliny to Gryżliny i żadne inne miejsce ich nie zastąpi

PSIAŁA / 2007-07-04 17:14:05 /


Nie no Gryźliny muszą być na Gryźlinach... jak to sezon zlotowy bez Gryźlin? Mi się taki pomysł wyjątkowo nie podoba.

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 17:21:05 /


Macias, symboli się nie zmienia !

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 18:33:56 /


JA tam jestem za Gryźlinami.... Klimat super(choć raz tylko byłem:D) No i blisko mam z domu i łatwo mi tam dojechac bez samochodu:D

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 18:50:48 /


gryzliny to gryzliny, chodzby byl nawet odgorny zakaz jezdzenia samochodami po lotnisku.. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 19:35:14 /


nieee Borneo to Borneo, a Gryźliny to Gryźliny, jak przedmówca pisze może pasa wogole nie być, Gyźliny muszą pozostać Gryźlinami

co ja powiem dzieciom, że byłem na Gryźlinach w miejscowości Borne Sulinowo ?

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 20:01:38 /


Gryźliny mają być w Gryźlinach :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 20:37:02 /


Czyli wychodzi na to że wszyscy przyjadą do gryźlin nawet jeśli mieszkańcy tej wioski sie nie zgodzą, mi to pasuje tylko żeby problemów przez to nie było.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 20:40:19 /


popre Rozjechanego !!!!!!!!!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 20:41:04 /


ale jakie problemy skoro spotkamy się całkiem przypadkowo w tym miejscu i w tym samym czasie :) czysty sponton i przypadek :]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 21:25:17 /


hehe w sumie racja, tak samo sie w gdańsku tłumaczyli kolesie od nocnych wyścigów po pasie startowym, mówili że na zakupu przyjechali :) o drugiej w nocy :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 21:38:16 /


No! :)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 22:08:17 /


No wsumie niema problemu tylko żeby puźniej niebyło problemów..
Jak przyjedzie 50 autek to raczej każdy niepowie że przejeżdzał przypadkiem przez lotnisko:P

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 22:55:29 /


Ja powiem :)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 23:11:09 /


Ja powiem ze zobaczyłem 49 starych autek i tez podjechałem zobaczyc co się kroi :P. Ale jestem zaa gryźlinami , borne swoją szosą - nie łączyć!!

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 23:27:11 /


ja planuje pobyt w Gryźlinach, i może akurat się tak trafić choćbym nie chciał że Was spotkam ;)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 23:36:08 /


No mozna powiedziec że poprostu każdy przyjechał bo jets lasek fajny i woguule durzo przeszczeni można autem przejechac sie i wogule tamtendy tak fajnie:P

Przemek. Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 23:43:00 /


Albo inaczej- mnie tam w ogóle nie będzie, bo przecież Gryźlin od ładnych paru lat nie ma.
p.s. ale nagłego, niespodziewanego nalotu nie wykluczam ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-05 02:23:52 /


Przemek...... SŁOWNIK!!!!

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-05 11:28:42 /


Możłiwe że będzie ładna pogoda i dużo osób będzie chciało się wybrać na tamtejsze jeziorko, a że się okaże że te "dużo osób" się zna to już czysty przypadek :D :P

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-05 21:53:18 /


czy coś się wyjaśniło ? fajnie było by wiedzieć jaki jest termin

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-13 11:10:01 /


czy wiadomo już coś na temat Gryźlin???

beata0515 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-22 18:59:46 /


No właśnie, COŚ WIADOMO ??

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-22 22:34:50 /


no pewnie :P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-26 23:45:41 /


a co już wiadomo?

beata0515 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-27 17:22:34 /


że Gryźlin nie ma :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-27 18:55:06 /


W takim razie Michale mam pytanie , może już nie dotyczące Gryźlin , ale samego walnego zgromadzenia , kiedy się odbędzie ? Na pucharze ? Walne zgromadzenie członków Capri.pl musi sie odbyć .

cortinas !G.O.P! / 2007-07-28 15:43:21 /


no i bedzie walne :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-29 17:10:36 /


Tylko kiedy , to mnie ciekawi :/

cortinas !G.O.P! / 2007-07-31 20:27:13 /