logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Dodatki do srodkow smarujacych

Dodatki do srodkow smarujacych

Witam
Zastanawiam sie nad zastosowaniem preparatu promowanego na stronie http://www.xado.com.pl Moze ktos ma doswiadczenie (pozytywne lub negatywne)w uzywaniu tego typu produktow... za wszelki informacje i porady z gory dzieki.

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-12 15:51:15 /


wiem tylko tyle ze ta firma prowadzi tylko sprzedarz wysylkowa

sam wlewalem tylko "motodoktora" ale wg mnie niewiele daje ( nie zmniejsza zurzycia oleju, wyciekow, przedmuchow, a i auto nie pali mniej i latwiej wcale nie odpala)

Krzypek / 2003-05-12 16:09:18 /


chodzi mi raczej o podniesienie troche cisnienia oleju, ktore "gdzies ucieklo" przez zuzycie panewek na walku rozrzadu... a moze militec by pomogl?? moze ten produkt ktos testowal?

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-12 16:16:17 /


pomaga wymiana panewek na walku rozrzadu. jesli masz v6 to nie bedzie smarowal klawiatury.

Kriss_MustangII / 2003-05-12 16:24:13 /


Kiedys o tym byla juz romowa... Poszukaj w forum...

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-13 08:15:29 /


militec nie uszczelnia silnika a zmniejsza tarcia między elemetami... jeżdżę na tym specyfiku od dłuższego czasu... i napewno nie pogarsza pracy silnika i skrzyni biegów ;) o zaletach trzeba się samemu przekonać :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-13 08:27:20 /


Jeden z naszych kolegoow przejechal pare kilometroow bez oleju i go nie uszkodzil tylko dlatego ze byl wczesniej Militek-taki przeparat z geba Holowczyca silnik sie tylko lekko zatarl ale bez sensacji i po przejzeniu jeszcze sluzyl az do konca..........................
Tylko militek ma sens bo przedluza zywotnosc materialoow
Co do reszty to jest to lipa krrootkoterminowa lepjej wrzucic do silnika smar czolgowy i bedzie to samo - wszystkie cud naprawy to lipa po ktoorej silnik jest zarzniety nieodwracalnie substancjami termo-chemo-ceramicznymi nie podlegajacymi obroobcemechanicznej

To tak ode mnie
NARRA

Q_Back / 2003-05-13 12:17:08 /