logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » --== Czy Ktos z Was zna to Capri z Warszawy

--== Czy Ktos z Was zna to Capri z Warszawy

Witam

Przymierzam sie do kupna do kupna Capri sobie , a dokaldnie do tego

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2922230

Czy ktos z Wa-wy i okolic jest w stanie mi cos wiecej powiedziec na temat tego Capri'ka (wiecej niz jego wlasciciel)

Pozdrawiam
Dj.DeeAS

DeeAS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-22 06:25:03 /


Mi też się bardzo podoba. No może poza maską. W wątku o allegro i ebayu kolega Jellon pisał że tak jakby wie co to za samochód. Moze zna jakies ploty sąsiedzkie więc do niego się zgłoś

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-22 08:55:36 /


hmm mój kumpel cos wspominał ze u niego pod blokiem czarne capri na Tarchominie stoi to bedzie chyba to jak cos popytam, z tym ze ten mój koles tosie nie bardzo zna na autach więc duzo sie pewnie nie dowiem

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-22 15:13:19 /


Super byloby jak bym czegos wiecej sie dowiedzial o nim, bo we wtorek prawdopodobnie jade do stolicy, a nie chcialbym zrobic tych ponad 400 km na marne ....

Pozdrawiam

DeeAS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-24 12:24:39 /


cholera przepraszam za dezinformacje, gadałęm z kolega jednak to nie ten :(

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-24 13:56:41 /


no coz szkoda ... moze sie jeszcze ktos trafi kto zna choc troszku to Capri ...

DeeAS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-24 23:57:10 /


no ale czy niema nikogo w wawie zeby podjechał i obejrzał to auto dla ciebie ? wierzyc mi sie nie chce ...kto na ochotnika ? no dalej ! ja niestety z nad morza wiec nie oblukam...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 00:17:19 /


najlepiej jak kolega pojedzie i sam obejrzy i kupi ... nie bedzie mial potem do nikogo pretensji

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 00:18:39 /


w sumie racja, żałować wydania paru złotych na przejazd zeby obejrzec auto ktore ma sie zamiar kupić to tak nie poważnie brzmi.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 00:22:14 /


Proszac o pare informacji o to autko, nie rzadam aby ktos mi mial powiedziec, ze mam brac czy nie, chodzi aby miec wieksze przekonanie co do sprawy kupna, badz ewentualnie do tego by nie kupowac.

Oki, rozumiem, przejazd ponad 400 Km w jedna strone, koszta okolo 200 zl, ale tez trzeba brac pod uwage to , ze jak sie pracuje to nie ma zbytnio czasu na to aby w razie "W" robic sobie wycieczki tylko ....

Reasumujac:

Jezeli ktos jest z okolicy, moze choc z zewnatrz zobaczyc autko (bo jest ponoc po remoncie) a wiecie jak to ejst nie raz jak ktos robic blacharke i kladzie lakier tanim kosztem ..... , a bywa tez tak ze moze ktos bedzie znac jakas historie tego autka ..
Jak by co bede wdzieczny, za jakiekolwiek uwagi co do Capri.

Pozdrowienia

DeeAS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 07:48:18 /


Się kopne do tego gostka. Postaram się dać jakieś info po południu.

Michał.. / 2007-06-25 09:51:22 /


No SUPER, Bede cholernie wdzieczny Tobie i zobowiazany, a jak bede go kupowac , to dam znac , moze wowczas, jak bedziesz miec czas, ze mna bys go obejrzal i moze dal pewne mi pewne rady, sugestie na co patrzec itp. ...

DeeAS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 10:07:48 /


No to wygląda tak:
podłogą trzeba się zająć, nie ma dziur ale jak pojezdzisz na tym co jest teraz to zara będą.
maska to chyba do wymiany bo na tym wlocie to lakier odchodzi i rdza się pojawiła
podłużnice całe ale bez oczyszczenia i i zabezpieczenia to ja bym nie wyjechał bo zaraz trzeba by spawać
słupki całe
grudz przednia nie dziurawa
przy mc personach nie ma rdzy
pojawiające się ślady korozji
silnik jeżdzony na gazie i dość mocne wycieki ale odpala i do gdańska powinieneś dojechać
zawieszenia trzyma się
chłodnica od rzędowego silnika
trzeba by spojżeć na hamulce wyją ale hamują
tapicerka może być
Powinieneś przyjechać i go obejżeć niech ktoś Ci pomoże kto robił remont blacharski napewno lepiej określi cene którą będziesz musiał dołożyć do tego auta.

Michał.. / 2007-06-25 12:03:19 /


MichałOmega - wielkie dzieki za info ...
do 3M nie jade ale do WLKP :) wiec troszke mniejsza odleglosc mnie czeka,
Dzieki za nakreslenie sprawy tego Caprika, czyli generalnie wyglada na to ze jest wart tych pieniedzy, a jak to na Capri bywa, wklad zawsze jakis jest i zawsze bedzie :))
ale z wygladu mozna by nim teraz teoretycznie z tymi malymi ogniskami rdzy ten rok przejechac??

Sprawa Nr. 2 , nie jedzie ktos moze z WLKP do Stolicy ??

Pozdro

DeeAS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 12:43:13 /


Można jezdzić ale szkoda. Lepiej poczekać troche, zebrać troche pieniędzy jak teraz nie masz i zrobić niż potem wydać więcej, przynajmniej tą podłoge bo reszta może poczekać.

Michał.. / 2007-06-25 13:53:26 /


Nie no kase mam , ale nie na wszystko od razu ...

Pytanie ile zrobienie takiej podlogi moze kosztowac ??

Bo licze sie z tym tez ze bedzie trzeba silnik remontowac , jak ma takie wycieki ...
a maske to zostawie mozliwie jak najbluzej ....

DeeAS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-25 14:48:45 /


No to dzis badz jutro jade po to Capri :))

DeeAS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 08:11:24 /