logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Co jest z szybami przednimi - różnią się czy to tylko uszczelki

Co jest z szybami przednimi - różnią się czy to tylko uszczelki

Kupiłem szybę przednią...i jest za mała. ciut, ale jest. dowiedzialłem się że są dwa rodzaje - przed 81' i po 81'. potrzebuje przed,a sprowadziłem po. ale dowiedziałem się od kogoś ostatnio że karoseria capri niczym się nie różni (znaczy otwó na przednią szybę łącznie z rantami) , tylko zmienili wariaci w fabryce uszczelkę i szybę. i mam dylemat...sprzedać szybę (szkoda, bo się namęczyłem żey ją zdobyć-a jest nowa) i szukać innej która pasuje do mojej uszczelki, czy prawdą jest to że wystarczy zmienić uszczelkę. Bardzo proszę o pomoc

Jabol / 2002-01-31 03:07:23 /


Wystarczy zmienić uszczelkę (na nowszego typu). Szyba, którą kupiłeś jest klejona, a nie hartowana.

Krzychu / 2002-01-31 15:18:40 /


tak , karoseria niczym sie nie rozni, zmienili tylko szybe i uszczelke wiec do tej nowej szyby musialbys zalatwic ten nowszy typ uszczelki, nikt juz tego nie produkuje wiec musisz szukac uzywanej, albo wymienic sie na szyby z kims kto ma podobny problem

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-01-31 15:39:22 /


Przeczytaj to: http://www.capri.pl/forum/forum-thread.php?id=3c540ed12ae7f , może da się dorobić...

Krzychu / 2002-01-31 15:58:37 /