logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Tak sobie chodziłem i oglądałem ....

Tak sobie chodziłem i oglądałem ....

...śmietniki na allegro i trafiłem na Caprika w tle czyj to ????

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=12950923

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-18 15:03:58 /


uu jestem pod wrażeniem spostrzegawczości :)

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-18 15:11:40 /


Kurcze w piątek koło Myślenic na zakopiance widziałem piękną MKII , jasnozielona w pełnym oryginale niestety tylko mi mognęła w kierunku Zakopca, Przyznać sie Kto To... ??:))
rocznik prawdopodobnie przed `76 bo miała listwy na bokach albo mi sie tak wydawało...;P
Pozdrawiam

jagoolmk2 / 2003-05-18 15:25:10 /


A tu jeszcze jedna rzecz...

normalnie sie pociąć!!!

http://www.capri.pl/services/ad.php?id=3ec78baf9f4cb

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-19 02:16:52 /


Tia... Nie ma to jak fabryczny tuning ;) Pewnie to jest Taunus Cosworth, tylko my sie nie znamy...
BTW, ostatnio wpadl mi w rece film eeee... ze sie tak wyraze raczej... dla starszej widowni ;). Jako, ze jest on (ten film :)) z lat 70-tych, to w czolowce, jak sa napisy przejezdza piekne Capri MK II.

Pozdrowka

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-19 08:00:44 /


tuning jak tuning, ale ktoś się nieźle wycenia:
"[SPRZEDAM] ford capri mk1

[od 2003-05-18, ważne do 2003-07-13]

sprzedam forda capri mk1 silnik v4 1.7 rocznik 1969 co tu jeszce piasac zdjecia wywylam na priv bo nie chce mi sie zmiejszac wszystkie pytania na olo89@konin.lm.pl stan bardzo dobry ale to ocenicie jak zobaczycie zdjecia
rzeczoznawca wycenil go na 30000 zl

Cena: 28000"

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-19 08:59:38 /


prawdopodobnie jest to auto Pawla Gutka z ursynowa
a passat Kamila tez z ursynowa co kupil sobie fajne niebieskie capri ale narazie nie jezdzi nim

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-19 09:07:51 /


Jeśli chodzi o wycenione na 30 tys Capri :-)) to fajnie że kolega mu na tyle wycenił :-)))

zobaczcie na deske w (katonowym?) pudełku ?? i na kieszenie w drzwiach... ponadto bardzo gustowny otwór na radio , brak znaczków na błotniku , dziwne mocowanie pasa bezpieczeństwa, luźno prowadzonych kablelkach pod maską, wygląd krawędzi błotników pod maską, listwy na klapie z tyłu

tego za tą cene możnaby oczekiwać że nie będzie :-))
to już tylko szczegóły - ale mimo wszystko wartość wyceniona jest wzięta z kosmosu

zobaczcie ładne Mk1 na mobile.de :-)))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-19 11:28:44 /


jagool też widziałem, tą carpryche mieszkam przy zakopiance i często gościa widze jak śmiga zjazdem koło mnie, ale nie można gościa zatrzymać , kiedyś się za nim puściłem ale mi zwiał ale go dorrrrrwe :)

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-20 11:12:50 /


Nie wiem czy mowicie o tym samym, ale zielone Capri ma koles w Stróży na trasie Krakow-Zakopane. Widzialem go bardo dawno i tylko raz jak jeszce nie mialem swojego, ale wiem ze jest tam do tej pory.

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-20 12:42:17 /


właśnie gacu to ten na którego czatuję i to chyba taki starszy gość a carpryszkę na fajniutką

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-21 11:56:02 /


Jak starszy gość i długo ma autko to napewno nie sprzeda. Ja się łudziłem że odkupie Mk1 od takiego jednego facia z okolicy. Jest drugim właścicielem i ma Mk1 2.0v6 przed liftingiem. Samochód wygląda jak nowy i jest bardzo zadbany. Wydzwaniałem do niego, spotykałem na ulicy i rozmawiałem i nic!! Nie dał się przekonać... może to i dobrze że tacy ludzie nie sprzedają. Przynajmniej jest gwarancja że auto będzie nadal zadbane i tak jak w przypadku znanego mi Capri garażowane i nie uzytkowane w zimie...

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-21 16:35:05 /