logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Tor Kielce Zamknięty

Tor Kielce Zamknięty

TO chyba mamy problem!!

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/koniec-z-wyscigami-w-kielcach,932590

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 10:01:30 /


Ta, teraz to myślą, skąd wziąć fundusze na remont, ale żeby kasę za wynajem toru na to przeznaczyć, to jakoś nie pomyśleli...

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 10:08:37 /


ale zamkneli dla mistrzostw polski, a nie dla pojeżdżawek takich jak kit cary czy pc, tak ja rozumuje.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 10:10:40 /


(...)Na popularnym torze Kielce nie odbędą się więc żadne zawody zarówno w tym, jak i najprawdopodobniej przyszłym roku.(...)

PC to chyba oficjalne zawody! Więc....

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 10:34:34 /


a ja nadal uważam ze chodzi o zawody rangi mistrzostw polski

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 10:48:31 /


Ja tez tak mysle , chodzi o odcinek drogi po ktorym my nie jezdzimy.

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 10:54:15 /


w najgorszym stanie jest leśny odcinek toru

- ten zamknięty barierą u góry gdzie zazwyczaj jest nawrotka ;-)

ale czy całego nie zamkną to nie wiadomo.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 10:55:13 /


Uff, rok więcej na przygotowania do Pucharu... ;P

Przeca my są amatorka pełna, pojedziemy.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 11:50:45 /


Nic nie będzie. Kononowicz górą ;)

-MS- Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 12:55:10 /


Myślę, że MK i zarząd powinien pprosić o oficjalne stanowisko w tej sprawie, choć KitCary sie odbyły ostatnio:)

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 15:00:55 /


a może w Poznaniu?? Hoover działaj!! ;)

michalch83 / 2007-06-26 17:29:15 /


Tor w Poznaniu - wady:
a) jest obłożony na maxa różnymi imprezami
b) mało kto da radę wpłacić 200 zł wpisowego
c) po jednej rundce po okręgu tylko w Porsche nie gotują się heble
d) jest mało widowiskowy - nie da się z jednego miejsca obejrzeć wyścigu
e) jako widz chętnie się piszę

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 17:35:41 /


zalety ze strony mojej :

- blizej ( wiec 100 wiecej róznicy nie zrobi)
- bliżej
blizej ;))

michalch83 / 2007-06-26 17:50:49 /


Myślę że łubudubu zarząd naszego klubu musi to zweryfikować i podać oficjalną informację.

a Ty michalch83 nawet nie gadaj takich głupot o Poznaniu ;) a gdzie to wogole jest ten Poznań ??

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 17:56:36 /


po drodze do berlina ;)

michalch83 / 2007-06-26 17:58:29 /


Poznan czy Berlin - jak sie mieszka tam gdzie Rozjechany, to juz naprawde wszystko jedno ;-P

Mysza liil (EM) / 2007-06-26 18:21:12 /


czytając:
...Niespodziewanie rozegrana na początku czerwca na torze w Miedzianej Górze eliminacja wyścigowych mistrzostw Polski okazała się ostatnią imprezą rangi mistrzowskiej na tym obiekcie.
oraz...
Na popularnym torze Kielce nie odbędą się więc żadne zawody zarówno w tym, jak i najprawdopodobniej przyszłym roku. Wyścigowe mistrzostwa Polski będą więc rozgrywane na jednym polskim obiekcie - torze w Poznaniu.

zrozumiał bym to jako informację, że tor jest zamknięty dla oficjalnych imprez stricte sportowych w randze mistrzostw polski.
co prawda PC to też mistrzostwa polski no ale może takie coś będzie można rozegrać. po pierwsze na pewno nie zaczną remontu w tym roku ( bo to polska przecie ), po drugie ( bez urazy ) pewne różnice w uzyskiwanych przez samochody prędkościach istnieją...
bądzcie dobrej myśli!!!




wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 18:50:38 /


A może zamiast snuć domysły.. może by zadzwonić? :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 19:05:05 /


Chcesz dzwonić do Miedzianej? Tam nie bardzo jest z kim rozmawiać. To są popularni w naszym kraju a wywodzący się z PRL tzw. działacze sportowi.
Były w Polsce "aż" dwa obiekty, które można nazwać torem wyścigowym, za chwilę zostanie jeden na 38mln mieszkańców. A "działacze" działają dalej.

Sergio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 20:17:40 /


ten tor na Kitkarach to były jawne jaja, duży owal / na który wjechałem po wszystkim i nielegalnie a działacze wywalili mnie po 10- ciu rundkach /, to jeszcze jeszcze, ale kartingowy był jak plaża, sam piach i inne gówno "Strangerem" to się tego nie dało pojechać.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 22:17:31 /


tak jak PZPN stadionu nardowego jest polowa jednego a działaczy ponad 10000 bo az tyle biletow bylo dla działacy na niemcy 2006, i wiecznie pijani czyli tak jak z naszymi torami w kraju

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 22:19:35 /


Właśnie na TVN Turbo powiedzieli, że za dwa dni zostanie podjęta decyzja co do zamknięcia toru. Jeśli zostanie zamknięty, to stanie się tak na czas remontu - więc można wnioskować, że będzie na ten czas zamknięty na amen. Ale niekoniecznie, bo narzekania na stan toru nie dotyczą "owalu" więc moze nie będzie tak źle.

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-26 22:55:12 /


oficjalnie PC nie kwalifikuje sie jako zawody/mistrzostwa, to raczej spotkanie na torze, impreza prywatna, próby sprawnościowe czy cos w ten desen, jeżeli PC było by klasyfikowane jako zawody, to żadnego z nas by na tor nie wpuszczono, wymagane sa stosowne ubrania wg. specyfikacji FIA, klatki, systemy gaśnicze itd..

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-26 22:57:37 /


Sytuacja wygląda tak: na ostatnich kit-carach rozmawiałem z człowiekiem, który opowiadał o wypadku z czerwca. Było dużo strachu, zarząd automobilklubu wpadł podobno w lekką panikę, jak zwykle w sytuacji, kiedy coś takiego się dzieje. W fatalnym stanie jest nie tylko odcinek górski. Źle jest wszędzie, a fragmenty toru kartingowego w zasadzie w ogóle nie nadają się do użytku, bo każde wypadnięcie z zakrętu może się skończyć co najmniej uszkodzeniem felgi. Ale wtedy jeszcze nic nie słyszałem o zamykaniu toru. Z naszej strony przygotowania idą pełną parą, puchar jest na ukończeniu, ekipy pomocnicze poumawiane, koszulki w trakcie. Jedyna niewiadoma to jak zwykle umowa wynajmu toru, bo zarząd automobilklubu nie był w stanie od pół roku przesłać umowy, a prezes jest nieuchwytny nawet na miejscu. Co prawda termin został zamówiony na początku roku ale naszej imprezy nikt tam nie traktuje serio i jesteśmy w ogonie jeśli chodzi o priorytety. Jeżeli faktycznie mają zamknąć tor, to jest to mimo wszystko spore zaskoczenie, bo jeszcze dwa tygodnie temu nic się o tym nie mówiło.
W tym tygodniu będziemy interweniować i spróbujemy wyciągnąć jakieś konkrety. Damy znać.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-27 07:24:36 /


Zrobił się trochę głuchy telefon ...

Rozmawiałem przed chwilą z Prezesem Automobilklubu Kielce - nasza impreza nie jest zagrożona. Nie ma zamknięcia toru w sensie powieszenia kłódki na bramie wjazdowej, tylko zapadła decyzja o nieorganizowaniu na torze imprez o "wyższej randze" - ze względu na stan nawierzchni i różne ryzyka z tym związane przy ściganiu się na pełny gwizdek.
Jeśli chodzi o imprezy "rekreacyjne", takie jak nasza, to nie ma przeciwskazań - o ile akceptujemy stan toru i zachowujemy zdrowy rozsądek.

Tak więc trzymamy się planu A.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-27 10:27:00 /


Swoją drogą ładne zamieszanie... ale fajnie, że Puchar jednak będzie:)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-27 12:42:38 /


Haaallllo? Tu MK.
...
I wszystko jasne.

:)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-27 14:15:39 /


Zapomniales o

" MEMORY 5 "

:)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-27 14:28:57 /