logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Obróbka silników w Warszawie

Obróbka silników w Warszawie

Właśnie polowałem na dobry warsztat, który zrobiłby mi szlif wału do V6 i trafiłem. Dzielę się z wami tą wiedzą :)
Szlif wału do V6 to 160zł, do tego załatwili mi panewki Federal Mogul Glyco komplet korbowodowych i głównych za 285zł!! Chyba warto, co?
Wiem, że robią też szlify cylindrów, wbijają twarde gniazda zaworowe, szlifują wałki rozrządu, tarcze hamulcowe...
Jakby co, to podaję namiar:
Obróbka silników, 03-672 Warszawa, Spytka z Melsztyna 9
Tel. 678 53 75
Dojazd jest spoko: od 4 śpiących w stronę Marek Radzymińską, przy OBI już jest tablica, przed samym OBI trzeba skręcić w prawo, minąć OBI, w lewo. Da się trafić, bo mają duże tablice informujące.
Aha, czynne od 7 do 16.
Wiem, że wygląda to na reklamę, ale oprócz szlifu nie mam z nimi nic wspólnego :)
Po prostu parę osób się mnie pytało, gdzie robię szlif, więc piszę.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-20 11:33:15 /


Cena panewek to żadna rewelacja, ale szlif i wogole to nieźle, szkoda tylko że Wawa.

Seba / 2003-05-20 23:53:56 /


Ja obrabiam wszystko w Dąbrowie (Łomianki) na ul Kwiatowej. Warsztat prowadzi dwóch braci, wiedzą dużo, mają dobre chęci i są otwarci na wszelkie patenty i pomysły. Kompletna obróbka głowicy czterocylindrowej kosztuje 200PLN, reszty cen nie pamiętam ale są równie przystępne. Jak znajdę do podam telefon.

piotr bulas / 2003-06-01 21:53:04 /