logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Płakać się chce!

Płakać się chce!

Oststnio dowiedziałem się od kumpla że chyba widział na złomie coś podobnego do mojego Capri, wiec nieczekając na nic wziołem go ze sobą żeby mnie tam poprowadził. Jak dotarliśmy na miejsce pytam się kolesia od złomu czy jest tu jakiś Capri a on mi na to że był ale 3 dni temu go zezłomowali.
Prawdopodobnie to była MKI. Z tego co ten od złomu mówił nie był w takim złym stanie. Mogli 3 dni poczekać :((((((((((((

Sid99 / 2003-05-20 20:06:12 /


jedynie co można zrobic to wydrukowac spas wizytówkę i dac takim gościom na złomie i jeżeli sie coś takiego pojawi to chętnie odkupisz - i dorzucisz coś extra - możliwe że oddzwonią

Albi_Poznan / 2003-05-20 20:58:30 /


pewnie jest pod jakąś hutą , może jeszcze nie pocięty , ja tak odzyskałem jeden motocykl,ale już silnik był wycięty... jak Ci zależy to można jeszcze próbować

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-20 21:00:35 /


Ja miałem lepszą przygodę... Gość miał Mk2 2300S całego kompletnego i oddał go na złom, ale to by było w miare normalne gdyby nie upierd.... siekierą dachu, wybił wszystkich szyb żeby nie przeszkadzały w transporcie a w celu ułatwienia sobie przewiezienia na złom zabrał się do caprika z palnikiem i pochlastał go na kilka mniejszych kawałków... Oglądałem te zwłoki i wyglądał na idealne auto do odbudowy! Miał zdrowe błotniki, drzwi i maske, tylna klapa była troche przesiana ale nie była fatalna. Podłogę miał wcześniej łataną ale to była niezła robota. Specjalnie żeby gościa wnerwić powiedziałem mu że za całego bym mu dał 5000zł... aaa jeszcze jedno! Atrape połamał, lampy potłukł i wszystko włącznie z tapicerkoą wywalił do śmietnika!!!!
Ręce mi opadły... są rózne ciężkie przypadki a ten gość to juz był nieuleczalny...

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-20 21:17:04 /


No ja cały czas jeżdże i szukam jutro też się wybieram.
I mam pytanko z jakiego auta skrzynia biegów pasowała by do Capri 2.3V6????

Sid99 / 2003-05-20 21:17:17 /


Do Capri 2,3 V6 (z tego co ja wiem) to beda pasowac ci tylko skrzynie od Capri, Granady, Sierry albo Skorpiaka z silnikami V (ale chyba bez 2.0 ale nie wiem) tymi do ktorych montowali takie skrzynie jak twoja. Ale tak czy siak radze dobrze zmierzyc skrzynie (wiesz wszystko co sie da: dlugosc calej, dlugosc walka ktory wchodzi do silnika, srednice walkow i wielozeby i np. gdzie jest podpora skrzyni (bo byly w roznych miejscach tzn. przesuniecie przod-tyl), gdzie dokladnie jest dzwignia, albo dziura (jak masz wodziki) i wtedy szukasz co ci pasuje :-))))- wiesz jak jest od tego silnika co trzeba to bedzie pasowac ale to casem pomaga bo na oko to wiesz... powodzenia w szukaniu

wadol1 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-20 23:09:39 /