logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » szukam czesci do geo STORM pomozcie....

szukam czesci do geo STORM pomozcie....

jak w temacie
poszukuje przedniej i tylniej szyby do geo storm rocznik 1991 - slyszalem ze gdzies pod warszawa jest jakis punkt....bede wdzieczny za jakiekolwiek info..
dzieki
pzodrawiam
arek
jak byscie mogli to odpisujcie na iampinki@wp.pl

iampinki / 2003-05-21 13:16:21 /


5 lat temu jak jeździłem voyagerem to był serwis aut amerykańskich na Siekierkach, który miał wszystko, 2 był w Poznaniu na przeciw giełdy. Podejrzewam, że teraz jest tego więcej. Można też poszukac pod adresami: http://www.autosobieski.pl , http://www.motoryzacja.net/amerykanskie

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-21 13:48:23 /


jest w warszawie jeszcze ten punkt na siekierkach a konkretnie przy ulicy augostowki tam gdzie tvn łatwo poznac bo stoja tam na parkingu hummery i inne badziewia :)

Michal FAZI / 2003-05-21 15:04:13 /


Niedaleko mnie stoi jakieś GEO na części, ale nie wiem dokładnie jaki to model. Jak zamieścisz zdjęcie (najlepiej tyłu tego auta) to sie zobaczy...

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-21 15:12:56 /


Acha! Tak mi sie przypomniało, że w Toruniu na ulicy Batorego koło Urzędu Celnego też jest serwis aut hamerykanskych. Z Bydzi troche bliżej jak do Wa-wy :P

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-21 15:55:18 /


Niestety muszę z przykrością tutaj wkroczyć, i uhonorować twórcę wątku koniecznością 10-krotnej akceptacji regulaminu przed następnym postem. Jak również należy się niestety zwrócenie uwagi wszystkim kontynuatorom wątku, żeby na przyszłość takie ewidentne klopsy zostawiali w spokoju, bo tylko mnożą zbędnie bajty w tematach na które zupełnie nie ma tu miejsca. A w ten sposób również się kwalifikują do powtórnego przeczytania regulaminu.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-21 21:11:18 /


Bardzo ładnie :)
Spodobało mi się nie tyle ukaranie "postodawcy", co zwrócenie uwagi odpowiadającym :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-21 22:19:31 /


nie powiekszaj liczy bajtów hehe

Rem!k / 2003-05-21 22:45:41 /


witam
Przeprawszam Miachał za ten wątek ale jestem w dosyc znacznej kropce a ta strona jest jedynym miejscem w ktorym mysle moge znalezc jakas pomoc - jak widzisz szlo to calkiem skutecznie dopoki tego bardzo zdecydowanie nie ukruciles...czy naprawde nie mozesz mi poswiecic te pare bajtow jako czlowiekowi ktory tak jak wy chcialby kiedys wyjechac swoim autem a poki co brakuje mu do niego czesci???
pzdr
arek

iampinki / 2003-05-22 13:33:05 /


A ja mimo wszystko myślę że to nie jest właściwe miejsce, i z uporem maniaka będę chronił to forum przed poszukiwaniami szyby od Geo, i podobnych. Po pierwsze, to jest nie na temat. Nie wątpie że znajdzie się tu ktoś kto coś wie, tak jak są tu ludzie co mają pojęcie dajmy na to o napędzie łodzi podwodnych. Ale tu umówiliśmy się że kręcimy się wkoło starych Fordów. Po drugie, forum to nie miejsce na ogłoszenia. To jest wyraźnie napisane na formularzu do zamieszczania postów, i Ty to zignorowałeś. Nawet jeśli musiałbyś tutaj szukać tej szyby, to jest dział ogłoszeń.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-26 11:24:39 /



do "iampinki" , szkoda że tak wyszło...

Pozdrawiam , powodzenia w szukaniu

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-26 20:03:54 /