logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Konsola z podłokietnikiem a wykładzina (capri MKIII)

Konsola z podłokietnikiem a wykładzina (capri MKIII)

Witam

Ostatnimi czasy tak się złożyło że wszedłem w posiadanie konsoli środkowej z podłokietnikiem zamierzam ją zamontować u siebie. Obecnie mam zwykłą konsolę tzn. tą na zegarek. I tu nasówa mi się pytanie: Czy koniecznie musze skądś wynaleść wykładzinę podłogową dedykowaną pod podłokietnik (dwu częściową) czy może da się jakoś (jak??) przerobić jednoczęściową.
Czy ktoś wogóle już tak robił?

Pozdro

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-02 18:23:01 /


jak masz szare wnętrze to szukaj 2 częściowej, z innymi kolorami może być duży problem.
jak mam czarną i przerobiłem, z grubsza przeróbka wygląda tak:

- przecinasz starą wykładzinę środkiem na 2 cześci,
- bierzesz wykładzinę (np. z tyłów oparć kanapy, z drugiej wykładziny lub z sklepu)
- docinasz do podłokietnika i obklejasz (np. tubkowy super gwoźdź, czy jakoś tak), zostaw od dołu trochę wiecej, aby 'zwisało'
- przykręcasz podłokietnik, i docinasz wykładziny aby nie przeszkadzały

wygląda to całkiem nieźle, postaram sie jutro dać fotki

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-02 18:42:37 /


Ale po co ciąć oryginalną? Wystarczy, że obijesz konsolę materiałem tego samego koloru co masz wykładzinę. I tak będzie wyglądać fajnie a nie jak mega duży tunel. A jak Ci się znudzi czy będziesz chciał zmienić kolor, to starą sprzedaż albo wywalisz leniucha. A pod nim będzie oryginalny dywan.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-03 00:55:07 /


Coke jak najbardziej czekam na fotki

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-06 21:54:19 /


krzysiek mi powiedział, że syf w aucie mam to nie pstrykałem, ale skoro nalegasz ...

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-06 22:00:42 /


Syfem się nie przejmuj, pstrykaj fotki :P

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-06 22:08:27 /


syf ruchawka i pożoga ;)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-07 18:19:37 /


jak widać bród smród i wogule swojsko bardzo ;)
w realu aż tak chamsko nie odstaje

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-20 00:55:28 /