logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Relacja ze Spring Open 2007 - kolejna odslona

Relacja ze Spring Open 2007 - kolejna odslona

Na naszej stronie (Wroclaw FORDever) pojawiła się relacja z ostatniego zlotu z Konarzynach - Spring Open 2007, napisana przez Milo'a.
Jesli ktos ma ochote poczytac jak ten zlot wygladal z perespektywy jednego z Wroclawian lub poogladac fotki ze zlotu (a nazbieralo sie ich ponad 130 w relacji!!:) to zapraszam.
Adres: www.zew.yoyo.pl
Bezposredni adres do relacji: http://www.zew.yoyo.pl/so2007.html
Pozdrawiam!

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 14:22:25 /


a nie da sie tak zeby wszystkie fotki naraz powiekszyc?

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 14:41:09 /


Kurcze, relacja lepsza niż 3M-owa. Niech stanowi wzór na przyszłość.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 16:56:13 /


swietna relacja, gratulować :) fajnie sobie tą impreze jeszcze raz przypomnieć :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 17:41:26 /


Profesjonalna robota !!

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 18:03:50 /


MILO gratuluje i chyle czoła naprawde dobra robota my potrafimy organizować zloty ale relacje nam nie idą:) w przyszłym roku zgłosimy sie do Ciebie z zamówieniem relacji jeśli będziesz miał terminy:)

Naprawde super relacja!

Hoover 3M / 2007-07-04 19:35:18 /


ale to miało być ostanie SO... ? ;)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 19:54:50 /


mam nadzieje że nie ostatnie,na tegoroczne nie dałem rady dotrzeć, a bardzo chciałem, no i mam nadzieje że za rok...;)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 20:03:24 /


SO było ostatnie, ale jak Wszem wiadomo 3M nie robi tylko 1 zlotu w roku tylko przynajmniej 3 ogólnopolskie:)

Hoover 3M / 2007-07-04 20:09:06 /


no właśnie, a kiedy ma sie odbyć Puchar Capri??

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 20:12:16 /


spójrz na stronę główną capri.pl a będziesz wiedział kiedy.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 20:23:31 /


hehe ale jaja, gapie sie na nowości a data się schowała, sory nie wyspałem sie :P

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 20:26:42 /


no no pieknosci
relacja z jajem i konkretem

apropo mojego spadaania z dachu to nawet Tazz dał sie nabrac :) spokojny chlopak był w szoku jak sie nie podnosiłem z szyby :D:D
a ja mu krzycze jedz!!! jedz !! :D:D:D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-04 21:15:34 /


:) Dziękuję Wam za słowa uznania. Wszystkim z osobna, ale szczególnie Hrabiemu i Hoover'owi. Już tłumaczę.. Jak już Vaax zaznaczył na wstępie - jest to relacja moimi oczami. Uzgodniliśmy, że nie będzie to relacja klubu, bowiem mój styl pisania wykracza dalece poza kanony stylu kronikarskiego.. Miałem do wyboru: albo zmienić styl.. albo relacja, ale nie klubowa tylko autorska. A ponieważ mam do zmian stosunek (taki jak na fotce w dziale "ludzie").. obojętny, więc postanowiłem wziąć całą odpowiedzialność (za to co i jak napisałem) na siebie. I opłacało się. Zostałem wyróżniony m.in. przez dwóch kronikarzy klubowych (PCK i 3M), co, nie ukrywam, jest dla mnie nobilitujące :) Dzięki chłopaki!
Nie wiem jak będzie z dalszymi relacjami z wFe, ponieważ wygląda na to, że jestem egocentrykiem i piszę głównie o sobie, ale jeśli ktoś serio chciałby mnie zatrudnić przy jakichś (pseudo-kronikarskich) projektach - służę swą skromną osobą. :))
Nie ukrywam, że mam dar pisania nawet o imprezach, na których nie byłem i o rzeczach, których na oczy nie widziałem ;)

I teraz mały sekret: cały pic w takich relacjach, to napisać o wszystkich. Jeśli ktoś się nie udziela lub go mało - zrównoważyć z innymi osobami. Raz się udaje, raz nie. W relacji z SO samokrytycznie przyznaję, że mnie było najwięcej. Ale przyznajcie sami - czy na SO nie narobiliśmy z Carlą najwięcej bałaganu?
Jeśli ktoś z wFe czuje się poszkodowany lub pominąłem jakieś szczegóły (lub ważne momenty zlotu) - przepraszam, nie zrobiłem tego specjalnie. Wynikało to prawdopodobnie z niewiedzy, bowiem nawet kronikarz.. nie może być wszędzie na raz.

P.S.
W relacji brakuje dwóch bardzo fajnych fotek. Moderator już je dostał i niedługo wrzuci na miejsca, w których powinny być. Zaglądnijcie na relacje za kilka dni, to się przekonacie. Będzie to niezła zabawa dla Was - jakie fotki przybyły :)

Pozdrawiam i dzięki raz jeszcze ! - MILO.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-04 23:19:04 /


MILO dobra robota. Co do stylu pisania dla mnie cool.Pozdro.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-05 00:30:27 /


No dobra, powlewaleś sobie - to teraz zjebka od tzw. 'autoryteta' ;)
Gdzie jest qwa wzmianka o Flakonie Hrabiego i Jego Zdobywcy?

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-06 15:03:24 /


jeśli będą zmianki to prosze uwzględnić moja awrię na pasie, służę fotkami.

Hoover 3M / 2007-07-06 15:17:20 /


To jak już będzie wzmianka o flakonie mogę podesłać fotę pierwszego oddanego głosu ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-06 16:30:20 /


tez mysle ze lipa...
nie ma mnie na fotkach:D

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-07 01:57:27 /


Uuuuu... to ja już widzę, że się kolejka jakaś ustawia ! :)))
Żadnych uzupełnień nie przewiduję, bo ta relacja jest zamkniętym rozdziałem. Ale możecie mi wierzyć, że w następnej nie oszczędzę nikogo ;)
Hoover, jeśli mówiłeś serio o zgłoszeniu się do mnie, to ja serio odpowiadam: "już teraz bukuję termin :)"
Hrabia! Sie ciesz, że zaistniałeś i Twój Essex też ! .. choć go na zlocie nie było :))
A o flakonie pozostało... wspomnienie :)
Tazzman, chowałeś się po kątach to i fotek nie masz :) Do mnie pretensji nie miej - ja aparatu nie miałem ze sobą.. :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-07 02:33:23 /


powiem tak bez komentarza:)

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-08 20:20:54 /