logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » gdzie mozna sprawdzic numer cześci do forda

gdzie mozna sprawdzic numer cześci do forda

mam pytanko, mam kapsle na koła, nopwe w opakowaniach fabrycznych z naklejkami i numerami na nich, gdzie moge sobie w internecie wklepac ten numerek i zeby mi wyskoczyło jaka felga do tego jest przeznaczona. na oldcarsie jak wpisuje to wyskakuje not found czy cos takeigo. Porsze o pomoc bo mam okazje kupic felgi ale chce wiedfxziec ze na bank to te bo sa z innego miasta

pozdrawiam wszystkiech fordziarzy:-)))))

grzech / 2003-05-23 12:54:31 /


W internecie to niewiem gdzie ale w serwisie forda takie rzeczy mają.
Jak ostatni wpadłem so serwisu i wyciągnołem mu łożyska ze szkrzyni koleś miał niezłe zdziwko że coś takiego mam:), oczywscie na kompie niemiał czegoś takiego z takimi numerami hehe wiec musiał zajrzeć do lamusa jak on to powiedział:)
Spędziłem tam 30 min zanim powiedział mi że tylko na zamówienia moge dostać

Sid99 / 2003-05-23 21:14:58 /


podaj nuemr mi na maila sprawdze ci w poniedzialek od czego to

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-24 12:00:56 /


dziki wszystkim za informacje, p kolega Camaro juz mi dopomogł więc moge spokojnei kupic fele bez obawy ze neibedzi epasowac cos, pozdraiwam grzes

grzech / 2003-05-24 19:01:52 /


Ma ktoś może (albo wie skąd wziąć) bazę części do Capri, ewentualnie do wszystkich Fordów, z numerami w postaci elektronicznej, tak żeby dało się przeszukiwać na wszystkie sposoby? Z góry dzięki, może być info mailem na priva jeśli ktoś nie chce pisać o takich rzeczach na forum, bo np. baza jest chroniona prawami autorskimi.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-27 21:27:39 /


No i od czego te dekle? Dobrze kombinowałem?

banol / 2003-05-27 23:46:51 /