logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Cudne Capri

Cudne Capri

Witam , z racji tego iż nie mam tak obszernej wiedzy na temat Capri jak wy Moi drodzy forumowicze chciałbym zapytać o ten dokładnie egzemplarz samochodu , czy po zdjęciach można określić stranne dopieszczenie lub zachowanie forda w oryginale . Kasa może duża ale autko nietuzinkowe , baaaardzo mi się podoba . W TVP :-) słyszałem , że można dostać preferencyjny kredyt . Składam to do kupy i stwierdzam, że STAĆ MNIE NA TAKĄ BRYKĘ. Co o nim sądzicie .

Ślimak / 2023-08-22 23:54:49 /


https://www.milanuncios.com/venta-de-coches-clasicos/ford-capri-mk1-gt-1-3oo-479734232.htm

Ślimak / 2023-08-22 23:57:05 /


No cóż - do słabiutkich motorków w Capri jesteś już przyzwyczajony. Teraz masz Pinto 68 PS, tu jest Kent 72 PS - przyspieszenia na poziomie 125p. Zgnity pewnie nie jest, jeśli to od 50 lat Hiszpan. Ale na milę śmierdzi zapicowaniem, a szczytowym kurwiozum jest ta szufla na masce - wieś tańczy i śpiewa...
Pozdreaux,

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-08-23 00:06:38 /


Jest 68 ale będzie ... 80-85 prawda Michał ?
Co do tej maski to nawet nie zwróciłem na to uwagi , chyba za bardzo mi się spodobał.

Ślimak / 2023-08-23 00:33:38 /


Trochę się spóźniłeś bo miałem materiał na zbudowanie fajniejszego i to z V8 a budżet by to pokrył. Teraz już nawet mój Scimitar jest „w akcji” ale skromnie uważam że z budżetem na tym poziomie to już warto sobie coś stworzyć samemu. Tu wyraźnie zabrakło gustu i wyczucia jeśli chodzi o stronę wizualną ale to pestka, ciekawe co kryją zakamarki, wnętrza słupków, pachwiny nadkoli i dół przedniego pasa czy dolne narożniki drzwi. To po tych miejscach moim zdaniem rozpoznasz wartościowe auta i wyłapiesz miny. Lakier to tylko cienka skórka która im piękniejsza, tym bardziej trzeba być czujnym i krytycznym.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-08-23 00:34:39 /


Dziękuję Zapku za słuszne uwagi. Najgorsze jest to ,że koło zmienię , rozrusznik , chłodnice ale do głowicy już się nie pcham , ponieważ nie mam już tyle umiejętności i sprzętu by to ogarnąć. Podziwiam was chłopaki za te projekty , które robicie , jestem pod wrażeniem jak w garażu od podstaw buduje się Caprika , Dziobaka lub innego Fordzika. To trzeba mieć w łapie , mi tego trochę brakuje więc jestem z tych co zmuszeni są nabyć fajnego ogarniętego Forda.
Dobranoc.
Pozdr.

Ślimak / 2023-08-23 00:46:48 /


Już zdecydowanie ładniejszy jest ten na OtoMoto za 99tys

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-08-23 07:02:53 /


On jest zepsuty :P Deska jak ochlapana bitexem, guziki w niej jak od pralki, boczki obite płaską tkaniną - bez przetłoczeń , te fotele i kanapa mimo, że krzywo i niefabrycznie to ujdą, goła stalowa kierownica ? dziwne rzeczy

Pod maską na podszybiu pod lakierem to kropki rdzy ?

Ja nawet za cenę 10 tys E zrobiłbym obrót na pięcie i wyszedł :P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-08-24 18:44:55 /


A zwróciliście uwagę na to, że on nie ma korka wlewu oleju?

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2023-08-24 20:01:27 /


Wielka mi rzecz , może akurat sprawdzał stan .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2023-08-24 23:00:14 /