logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » Wyprawa do Borska na zlot Sierrek + chrzciny u Cwietów "Bluebirda" oraz "FocHa"

Wyprawa do Borska na zlot Sierrek + chrzciny u Cwietów "Bluebirda" oraz "FocHa"

W piątek w składzie: Ptasiek, Szyja i Ja udaliśmy się FocH-em do Borska na zlot Fordów Sierra. Na miejscu spotkaliśmy się z ekipą 3M-u i razem mocno daliśmy w palnik co skończyło się wiejska dyskoteką i szalonym powrotem na pas startowy (nie pamiętam dokładnie która to była :P).
Następnego dnia z wielkim bólem głowy rozpoczął sie oficjalnie zlot, i po porannym driftowaniu rozpoczęły się dwie konkurencje: 1/4 mili i odcinek OS.
Samochodów wystartowało bardzo dużo i co najlepsze zdecydowana większość, bym powiedział ze nawet 80% została objechana przez Ptaśka w "FocH-u" nie znam jeszcze dokładnie szczegółów, ale spokojnie radził sobie nawet z Cosworth-ami.
Pod wieczór udaliśmy się do Sulęczyna na chrzciny "Bluebird" oraz "FocH" co również zakończyło się dobra imprezą pod gwiazdami, a co najważniejsze Capriki zostały porządnie ochrzczone :D

Link do startu Ptaśka w OS: http://youtube.com/watch?v=ODhLVXIVVv0

567u4567576 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-22 22:12:00 /


No i to, że Capriki zostały porządnie ochrzczone jest najważniejsze !! Cholera, szkoda że ja nie mam u siebie ekipy do takich chrzcin bo nawet umycie auta było by okazją :D

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-22 22:33:18 /


Ahhh...było pięknie, szczególnie inwigilacja policji przed wjazdem na lotnisko, następnie mała zaczepka na dyskotece itd. ogólnie było kolorowo gratulacje dla Ptaśka za rozjechanie sierry w każdej wersji i rodzaju no i za ochrzczenie Capri w czym zresztą brałem aktywny udział :P:P Podsumowując było PIĘKNIE !!

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-22 23:16:32 /


ptasior zawstydzil i to bardzo wielu kierowcow sierrek wygrywajac na torze klase OHC i bedac szybszym od wiekszosci DOHCow. nawet cosworthy mialy z nim problem....
klasa zawodnika. a wogole 3M sklad zdominowal impreze: macias najladniej driftowal , ja zloilem dupe wszystkim zawodnikom i wygralem w generalce.

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-22 23:49:37 /


Tu mam kawałek driftu Maciasa, niestety zdążyłem dopiero w momencie gdy nie miał już opon na swojej Sierrce :) http://youtube.com/watch?v=Pw-rco0MVtE

567u4567576 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-23 00:04:56 /


Są wyniki jakieś okrojone ale Palazi polegl ( wiadomość dla cwieta) .... Jestem 7 w generalce. Pierwszy w klasie. Capri rządzi!!!!!!!!!!!

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-23 19:38:22 /


aha jeszcze fotka wyników

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-23 19:38:56 /


A i nie wolno zapominaćże Szymek z Michem zrobili najefektowniejszego dacha na zlocie

Hoover 3M / 2007-07-25 09:19:37 /