logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Jak to sie robi?

Jak to sie robi?

Wiem, że to trochę głupie pytanie, ale na stronie tej jest papierowa wycinanka ( http://www.capri.pl/assorted/ford-capri-wycinanka.pdf ) którą nie wiem jak złożyć. Kto mi pomoże?

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-05-15 15:04:02 /


Bo pewnie nie widziałeś, bidulu, prawdziwego Jaegermeister-Capri z DTM. Możesz ten modelik zrobić na dwa sposoby. Albo wyjdzie zwykłe Capri (wtedy usuwasz tylny spoiler, pomarańczowy pas oddzielający podwozie od nadwozia (na głownym elemencie) po lewej i po prawej oraz nie przyklejasz błotników z naklejkami (zostawiasz gołe pomarańczowe, tworzące jedną płaszczyznę z drzwiami). Koła chyba wiesz jak zrobić - każde składa się z 4 elementów. A jeżeli chcesz mieć prawdziwą wyścigówę (wtedy to się nazywało DRM, potem DTM), to ten pomarańczowy pas pomiędzy podwoziem a nadwoziem składasz wzdłuż linii na podwojną grubość, poszerzasz błotniki o elementy z reklamami i umieszczone obok nich na wycinance wloty i wyloty od hamulców w błotnikach przód/tył, dodajesz tylny spoiler i jest git. W razie wątpliwości poszukaj na necie "DRM jaegermeister Capri". Powinno sypnąć kilkanaście stron z fotkami, to Ci pomoże.

Pe®ana Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-05-15 20:00:00 /