logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » mam pytanie oddnosie rejsetracji pojazdu ???

mam pytanie oddnosie rejsetracji pojazdu ???

na przerejestrowanie pojazdu jest miesiac czasu jezeli po miesiacu nie zrobie tego i auto bedzie stalo pod blokie czy moge dostac jaks kara za to czy poprostu nie moge tym autem jezdzic gdzyz brakuje mi wszystkich dokumentow i czekam az zalatwie wszystko prosze o odpowiedz pilne

problemik / 2007-07-25 17:10:31 /


Też mam ten problem, z rejestracją nie ma problemu, ale co z Urzędem Skarbowym? Auto miało wartość 550zł, czy dostanę jakąś karę za niezgłoszenie do US w ciągu m-ca faktu nabycia?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-25 17:54:57 /


kwota do 900zl wlacznie nie podlega z tego co wiem opodatkowaniu. na rejestracje masz teoretycznie 30 dni ale to tylko teoria bo konsekwencji za niedotrzymanie terminu nie ma. wazne jest natomiast ubezpieczenie. jesli sie konczy to trzeba wykupic nowa polise lub przepisac na siebie te, ktora wykupil poprzedni wlasciciel.

poza tym na forum ten problem byl juz poruszany.

_michu_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-25 17:58:46 /


no tak tylko ze ja za samochjod zapłacilem 4500 zl ale na fakture vat i bylem sie pytac o płastnosc podatku od wzbogacenia i dostalem odpowiedzze nie musze placic ale jak to sie odbije na tym jak nie zarejestruje auta np. wogule bo nie bede mogl gdzyz brakuje mi odpowiednich dokumentów gdyz zagineły mi a na pismie im nic nie skaladalem w urzedzie

problemik / 2007-07-25 18:47:04 /


sorry, ale chyba niekumaty jestem, o co chodzi z tymi załączonymi zdjęciami?

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-07-25 19:50:32 /


Kolega chyba wysławia jakiś klub sportowy przy kazdej okazji. Ale jesli zadajesz pytanie na forum i wklejasz zdięcia zupełnie bez związku to troche drażniące a i pod zaśmiecanie forum się kwalifikuje

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-25 20:48:18 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.