logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » TOR POZNAŃ

TOR POZNAŃ

Znalazłem dojście do ludzi, którzy pracują w Automobilklubie Poznań. Wstępnie rozmawiałem z Nimi o imprezie Capri na w/w torze. W związku z tym, iż wynajęcie toru jest ekstremalnie drogie, trzeba by się zgadać, poszukać sponsorów, imprezę nagłośnić, zrobić jakiś plan imprezy. Na dzieńdobry proponuję połączyć imprezę z np: koncertami, jakimiś innymi klubami, itp. Kto byłby chętny do współorganizowania takiego przedsięwzięcia? Sam nie dam rady! To nie musi być w tym roku, możemy zrobić to w 2004r. Oczekuję wypowiedzi na w/w temat oraz propozycji!!! Pozdrawiam wszystkich!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-30 10:42:10 /


Pisał bym się na jednego z organizatorów i częściowo sponsora.
Oczywiście potrzebny by był plan finansowy. Co, ile, za ile, od kogo, co i ile dorzucamy z własnej kasy. Ale tego typu szczegóły to na maila albo na żywca by trzeba było przedyskutować.

Albi_Poznan / 2003-05-30 11:43:02 /


W Borsku będzie taniej i bez łaski , po za tym na torze Poznań jak zapłacimy to stać nas będzie na dwie godzinki i do domu .

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-30 12:18:59 /


Fakt moża by też coś zorganizować w tamtych rejonach - ale oczywiście - Czołg - jest osobą która zadecyduje bo on zaproponował.

Albi_Poznan / 2003-05-30 14:10:38 /


czolg, tylko zeby z tego cały festyn nie wyszedł, ja tam sie przyłaczam do cruisera, lepiej w borsku bez zbednej publiki posmigac, a na tor do miedzianej, taniej i juz miejscowka znana.
Z wjazdem na tor poznan kombinowałem tak rok temu, ogolnie sa niechetni zeby cokowiek im tam wjezdzało, a jak do wyscigow na torze dodasz inne auta + koncerty to nie zapanujesz nad ludzmi (a bo tu pan sobie wjechał autem X i jedzie pod prad, pamietasz Borsk? tam było tylko 1 niezdysyplinowane, w poznaniu bedzie wiecej)
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-30 17:04:46 /


Popieram Cruisera i cOka.
Czołg - trzaśnij browca i wyluzuj - co tam będziesz robił - pifko pił ? Chyba nie :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-30 17:09:24 /


ja też myślę,że lepiej gdzieś bez łaski
a nie prosić się o tor w Poznaniu

papajPeCeKa / 2003-05-31 23:10:18 /


Masz rację cOke - bo na festynach organizowanych przez Czoła to ciągle Bartasy graja!!!
CZOŁG - wypij se pifko, szkoda zachodu!!!

Czołgistka / 2003-06-02 12:11:53 /


Nie do końca to zły pomysł czemu mielibyśmy kopiowac np. Trójmiasto i organizować w tym samym miejscu co oni. W końcu Poznań też ma niezłe okolice i tor do organizacji tego typu zlotów. Ze względów ekonomicznych może to być bardzo kosztowne jak większość z was to już zauważyła. Więc jeżli Borsk to też się piszę.

Albi_Poznan / 2003-06-02 12:32:00 /


Gosciu nie chodzi o zrobienie kolejnego zlotu w Borsku, ani 'wykolegowanie' z organizacji 3M, oni wymyslili, oni zorganizowali, wyszło super i tak trzymac, pewnie wszyscy co byli pojawia sie znow czy to na SO 2004 czy AutumClose 2003
W Poznaniu jezeli chodzi o miejsca na zlot to podejzewam ze jest ich tyle co w innech miastach (czyli co kot napłakał, bo jak rozwiazac kwestie noclegow, miejsca do pojezdzenia itp.) tor poznan jest fajny ale organizacja czegos tam moim zdanie bedzie baaardzo trudna,
1. termin mozliwe jest niedzielne popołudnie (po giełdzie) ale wtedy raczej nikt nie przyjedzie bo w poniedzałek do pracy, sobota mogła by byc ale tez trzeba by skonczyc w godzinach popołudniowych, pozatym na torze poznan odbywaja sie treningi i wyscigi, ktorych ze wzgledy na zlot nikt nie przesunie/przełozy
2. nocleg, na torze nikt nie z namiotem nie rozbije, owszem w rachube wchodza hotele motele itp. ale to juz kasa duza, owszem mozna kogos przenocowac w naszych mieszkaniach/domach ale ile osob?
3. kasa, wynajecie toru to nie tylko dojscie co by bylo komu kase dac, a koszty wynajecia nie sa małe, bez wiekszego sponsora 'raczej' nas nie stac (ktos w totka wygrał?)

I dlatego moim zdaniem lepiej ten tor odpuscic, i zamiast kombinowac jak tu na kilka godzi n wynajac tor przejechac sie na super zorganizowane przez 3M SO/AC czy tez uderzyc na tor kielce w miedzianej, gdzie juz wszelkie sprawy organizacyjne sa załatwione, a miejsce jest 'sprawdzone' i przyjaznie nastawione na nasza wizyte (chyba:)
Oczywiscie jak ktos ma dojscie i sponsorow, znajdzie dobry termin, to napewno ktos sie pojawi.
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-02 15:56:16 /


Oki wiem o co chodzi ale mam nadzieje że też wiecie o co chodziło Czołgowi.
Pozdrowienia dla wszystkich.

Albi_Poznan / 2003-06-02 18:16:58 /