logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Przyjemne z pożytecznym !!!

Przyjemne z pożytecznym !!!

Czy, Ktoś z wybierających się na "Puchar Capri" zamierza wykorzystać okazję do
schandlowania jakichś zbędnych (dla Niego)części ??
Jeżeli tak to może, wpisze się poniżej podając, do jakiego modelu np.
Murol - MK II

Ps. Wiem, że od tego jest dział ogłoszeń, ale szkoda by było być tam na miejscu a dopiero na forum dowiedzieć się, że to, czego szukam leżało w bagażniku metr ode mnie :-)))

Murol / 2003-05-30 16:43:16 /


to lepiej koło samochodu postaw baner i napisz na nim co potrzebujesz...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-30 16:49:52 /


Takie Polskie Dulmen przy okazji pucharu to chyba niezły pomysł... Może kiedyś do Polski zaczną przyjeżdżać ludzie z Europy na giełde Capri i na zawody? Troche się zagalopowałem ale kto wie? :-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-30 17:18:32 /


Jeśli nic się nie zmieniło, to na torze w Miedzianej Górze i tak co niedzielę jest giełda samochodowa, więc wystarczy zostać do następnego dnia i już. Tyle że to nie jest giełda dedykowana dla Capri, czy nawet Fordów. Chociaż ja mojego Caprika właśnie tam kupiłem. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-30 17:37:50 /


Bede mial duzo czesci noweych do capri eksploatacujnych i nie tylko
z uzuwanych na zamowienie tez cos moge miec
z nowych to wahacze klocki szczeki uszczelki kable wysokiego napiecia swiece blaszki do hamulcy i sprezynki usczelniacze zimeringi koncowki drazkow kierowniczych i bardzo duzop innych

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-01 10:41:23 /